Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis nori vaikų?

QUOTE(Milledi* @ 2010 05 15, 21:07)
Man tokia pati situacija  biggrin.gif MB dažnai pasako, kad nori su manim vaikučio smile.gif dažnai net pradeda sakinį žodžiais: "o kai mūsų vaikutis..."  biggrin.gif  jau abu svajojam apie vaikutį ir bendrą ateitį, nors dar nesam labai ilgai kartu 4u.gif

Mum draugystes pradzioj irgi taip buvo. Po dveju, treju metu tokios kalbos isvis aprimo, nesupratau, kodel. Ir iki siol nelabai suprantu. Kartu jau penkerius metus. Jis zino, kaip LABAI as noriu vaiko. Kai viena diena pasake "einam daryti leliuko", apsiverkiau. Is laimes. O kartu ir is liudesio. Nes nezinojau, kuo tiket. Ar tuo, kad mes abu vel norim kudikio, ar tuo, kad pagaliau ji ikalbejau...
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2010 05 20, 16:12)
Mum draugystes pradzioj irgi taip buvo. Po dveju, treju metu tokios kalbos isvis aprimo, nesupratau, kodel. Ir iki siol nelabai suprantu. Kartu jau penkerius metus. Jis zino, kaip LABAI as noriu vaiko. Kai viena diena pasake "einam daryti leliuko", apsiverkiau. Is laimes. O kartu ir is liudesio. Nes nezinojau, kuo tiket. Ar tuo, kad mes abu vel norim kudikio, ar tuo, kad pagaliau ji ikalbejau...


Gal paprasčiausiai subrendo ir po tiek laiko kartu galutinai panoro vaikučio.. g.gif čia tiesiog reiktų pasikalbėti smile.gif sėkmes tuatra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milledi*: 22 gegužės 2010 - 16:21
Mes draugystės pradžioj kalbėdavom apie vaikus, nutarėm, kad trys vaikai yra optimalu šeimoj. smile.gif Bet kai santykiai įsibėgėjo, apsigyvenom kartu, bendras ūkis ir t.t., tai tokios kalbos dingo smile.gif Jau aplinkiniai kaip ir tikėtųsi, bet aš taaaip nenoriu... schmoll.gif Tikrai būčiau bloga mama. Kartais baisu, kad vaikų poreikis taip niekada ir neatsiras... Na, man 25 tai nzn ar daug laiko turiu... O MB dabar linkčioja galva, kai sakau, kad mes niekada neturėsim vaikų (pvz kai klykia koks netoliese smile.gif ), bet iš tikrųjų jis tikisi, kad aš kažkada užsimanysiu... Lengva jam, gimdyme dalyvauti nenori.. (aš tuo labiau jame dalyvaut nenoriu) Sako, kad tai jis eis vaiko auginimo atostogų, bet kai jau bus reikalas, tai kažin ką kalbės... g.gif
Atsakyti
Abu norim,bet nedabar smile.gif
Atsakyti
Nuo pirmu dienu kalbejo apie vaikus... Tik po vienos dienos viskas apsiverte. Sitos kalbos musu seimoje tapo tabu. verysad.gif verysad.gif

dabar lyg pamazu tai jis tai as uzsimenam apie tai. Gal kitais metais bandysim
Atsakyti
Mes kartu jau 4 metai, tai paskutiniu metu kartas nuo karto užvedam šią temą, dabar kai yra darbas, mokslai slenka į priekį, pabaigos link, gal ir vertėtų susimąstyti.. ax.gif g.gif Tik aš labai noriu, kad vaikelis gimtų jau šeimoje, o kadangi savąją dieną planuojam kitą vasarą, tai gal ir vaikelis dar metelius palauks ax.gif wub.gif Nors žinoma, jei būtų dabar, tai taipogi būtų gražiausia dovana wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
Nors mes kartu jau trejus metus ir nesam visiski jaunikliai, abu dirbam, gyvenam savam buste, bet nei apie vestuves, nei apie vaikus nekalbam. Anksciau yra sakes, kad vestuves reikalingos tik tada, kai nori vaiko. O vaiko tada jis tikrai dar nenorejo. Zinau, kad nenori ir dabar, nors, kiek supratau, nebera toks kategoriskas. Kazkada sake, kad jei jau netycia butu, nieko tokio. Juokais kartais kazka pasako, pvz., jei as koki sunku maisa keliu, liepa padet, nes man reiks vaikus gimdyt. Bet man taip noretusi apie rimtai pasikalbeti. Siuo momentu gal ir nenoreciau dar pati vaikucio, bet jau taip norisi apie tai pasvajoti, kad gal va, po metu ar dveju jau planuosim. Ai, bet ka cia kalbet, kai net vestuves vos ne tabu. Jis pirmas sia tema niekada nera pradejes kalbeti... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos... Na kalbetis visi manau kalbasi, tik...ne visada viskas vyksta taip kaip noretusi... As jau vaikucio kaip ir noreciau. Jau mokslo aukstumos pasiektos, darba ir pakankamai gera turiu (pati dirbu su vaikais) ir jau kaip butu pats tas. Man atrodo, kad jau butu galima. Deja jam vis dar reikia tai vieno tai kito. Pagrindinis stabdis, dar neturime savo buto...tik aisku jei taip lauksime ar nebus po to visai velu. O jis nors jau virs 30, bet vaiku neyapatingai nori...Tad ne visi vyrai taip jau labai nori ir myli musu mazuosius. verysad.gif
Atsakyti
Mes kai pradejom draugauti vienas is dalyku del ko puikiai sutarem, tai nenoras tureti vaiku. Abu siekem igyvendinti tam tikrus tikslus. Netgi susituoke norejom pora metu pagyventi del saves, na ir aisku pagyvenom... Maniskiui teviski jausmai pabudo kiek anksciau nei man, bet jis buvo supratingas ir manes nespaude. Atejo diena kada ir as supratau, kad jau esu pasiruosusi but mama. Taigi si menesi startavom vaikucio planavime nestuke.gif
Atsakyti
Mes nesam kategoriski siuo klausimu kiek pagyvensim susituoke be vaiku ir kada jau planuosim. aisku gali pasiplanuot siek tiek darbas , santuoka ir pna po to vaikai. bet kaip bus jau taip. Maniskis tai jau senokai apie juos kalba, bet as sakiau planuoti rimtai pradesiu po vestuviu smile.gif
Atsakyti
Iki santuokos daznai kalbedavome apie vaikucius,kiek noretume ,kokie jie butu wub.gif Tai manau neisvengiama kai santykiai rimti smile.gif
Atsakyti
Aišku, jei santykiai rimti, tai būtina tokiom temom pasišnekėti. Šita tema svarbi tiek tiems, kurie nori, tiek tiems, kurie nenori vaikiukų. Ir ką planuojate daryti, jei taip atsitiktų, ypač jei yra santykiai "iki vedybų". Kad paskui nebūtų taip, kaip kitoje temoje, kur mergaitė su vaikinuku norėjo "sutvirtinti santykius" vaikiuku, bet nieko nesitarė dėl vedybų. Arba taip, kad pradraugauja ilgesnį laiką, ir pasirodo, kad vienas to nori, o kitas visiškai ne.

MB sako, kad bent dabar nenorėtų, nes neapsiženijus viskas būtų ne nuo togalo. Bet, jo žodžiais, "jeigu ką, kas būtų, tą ir išaugintume " smile.gif
Atsakyti