Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrinis džiovintuvas

QUOTE(nefertite123 @ 2013 08 12, 18:36)
Sveikos, turiu problemėlę..nusipirkau zelmer dziovintuvą galingumas 520, bet be proto ilgai džiovina..ar turi pūsti šiltą ar karštą orą?nes oras visai neatrodo šiltas ir džiovinami pomidorai visai šalti  verysad.gif

musiskis jau irgi pucia salta ora verysad.gif o dziovinau vos kelis kartus,siandien vyras susirinko jo popierius ir bandysim grazinti pigu.lt.kazkoks nesusipratimas unsure.gif mazai tarnavo,apsidziaugti net normaliai nespejau
Atsakyti
Gak kas pirkote ta,kur dabar maximoj akcija? Na,ryt apziuresiu koks galingumas,ar reguliuojas
Atsakyti
Pirkome sitoki vaisiu dziovintuva http://www.zagiena.lt/67 Taigi noriu pasakyt,kad atsiunte ne visai toki:padeklu plastikas yra pusiau matinis ir svarbiausia minkstokas,nes tik panaudojus kokias 20 val padeklai sunkiau beuztaiko vienas ant kito.Antra dizainas-visa info ant dziovintuvo yra uzklijuota ...popieriniais paveiksleliais.Kai tuo tarpu reklamoje matau yra ant pacio plastiko.Siaip dziovinimu nesiskundziu,bet ,kad apgaudineja tai faktas.Neprisimenu tiksliai,bet kai vyras uzsakinejo atrodo sake,kad isvaizda gali skirtis,bet cia jau ir kokybe skiriasi.
Atsakyti
Merginos, kas turit, http://pigu.lt/vaisi...sg_02?id=747830. Koks temperatūrų diapozonas? Ar patenkintos? Kokie minusai?
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2013 10 13, 18:58)
Merginos, kas turit, http://pigu.lt/vaisi...sg_02?id=747830. Koks temperatūrų diapozonas? Ar patenkintos? Kokie minusai?

As toki turiu ir mazdaug menesi naudoju.Pakol kas visai patenkinta.3 padeciu temperaturos reguliavimas.Senukuose maciau 700 w galingumo, tai su juo manau greiciau dziutu.Ir kainuoja lygtai 175 lt
Atsakyti
Sveikos ,gal kuri turit Bomann DR 435CB?galingumas 250,padeklu skaicius 5.
Ka reiskia galingumo reguliavimo padeciu skaicius?Greicio padeciu skaicius?Ar uztektu to galingumo?

Aciu paaiskinusioms ir patarusioms.
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2013 10 17, 23:46)
Sveikos ,gal kuri turit Bomann DR 435CB?galingumas 250,padeklu skaicius 5.
Ka reiskia galingumo reguliavimo padeciu skaicius?Greicio padeciu skaicius?Ar uztektu to galingumo?

Aciu paaiskinusioms ir patarusioms.

Kuo galingumas didesnis tuo greiciau isdziuna.250 tai maziausias galingunas.As tokio nepirkciau.Mano 400 .Galingumo reguliavimas labai gerai- zolelem uztenka 2 padeties, o grybams, slyvoms reikia didziausio.
Atsakyti
Sveikos,
Kaip supratau kad greiciau dziutu reikia didesnio galingumo. Gal kuri turite vaisiu dziovintuva is senuku STANDART..kaina apie 132 lt dabar ir galingumas 700 W. Gal galit patarti ar geriau ta jau taip reklamuojama rusiska Rotor 5. Tik kaina zenkliai skiriasi..plius paskutiniai komentarai apie pastarojo kokybe ne itin kokie...Patarkite prasau:)
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2007 08 23, 14:27)
Gal kam teko kur nors tokį matyti/aptikti? Kažkokiame reklaminiame žurnaliuke mačiau, bet niekaip neprisimenu, kokiame. O anyta labai tokio nori. Pažadėjau paieškoti  ax.gif

Jei žinote, kur galima rasti, labai prašau, parašykite. Ačiū  4u.gif

Pirkau senukuose biggrin.gif geras,visko ko noriu prisidziovinu cool.gif
Atsakyti
o man patinka zagienos rotoras. Gavom tikrai kitokį nei nuotraukoje, bet mano manymu, gavau naujesnį modelį nei nuotraukoje, tai ir neliūdžiu. Ir man neišsiklaipė padėklai. Buvo mažas gedimas, tai atvažiavo meistras ir sutaisė. Tai, kad atvažiuoja taisyti, labai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(strykt @ 2014 02 10, 23:01)
o man patinka zagienos rotoras. Gavom tikrai kitokį nei nuotraukoje, bet mano manymu, gavau naujesnį modelį nei nuotraukoje, tai ir neliūdžiu. Ir man neišsiklaipė padėklai. Buvo mažas gedimas, tai atvažiavo meistras ir sutaisė. Tai, kad atvažiuoja taisyti, labai patiko  ax.gif



o ką apie šitą manot? Gal kas jau turit? išbandėt? Ar nverta tokį brangų kaip pirmąjį pirkti? (hm 10 metu garantija)
http://aindra.lt/mai...-foody-pro.html

Atsakyti
Noriu atgaivinti tema. Blaskausi as tarp tu dziovykliu. Jau net galva ratu eina. Kaip ir buciau linkusi pirkti Rotor dziovykle. Kas ja naudojate pasakykite minusus.
Dar ziurinejau zelmer, bet ten padeklai zemesni, o rotor aukstesni, kas man labiau patiko. Bet kaip supratau rotor dziovykleje nera laikmacio ir ji automatiskai neissijungia. Ir dar nera ijungimo - isjungimo mygtuko. Dar kazkur internete maciau, kad yra dziovykles su priedais, kur galima dziovinti skystus daiktus, tarkim trintas uogas, bet dabar neberandu.. Zodziu patarkite prasau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti