Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs nėštumo testai

Sveikos! Gal galėtumėte pasidalinti informacija kokios firmos ir už kokią kainą perkate nėštumo nustatymo testus? Kurie geriausi?
Ačiū už pagalbą...
Atsakyti
paziurek www.spa.lt ten nemazai info apie testus
sekmio biggrin.gif
Atsakyti
Aš perku Rapi Preg, kaina apie 10 Lt.

Bėda, kad ir tokie brangūs, bet nėštumo neparodo wink.gif Ir kur parodys, kai jo nėra... sad.gif
Atsakyti
Užjaučiu visas kurios laukia ir nesulaukia teigiamų rezultatų... Aš laukiu tik antras mėnuo ir tikiuosi,kad prireiks to testo wink.gif Dar niekad nepirkau, tai nežinau ir kokį rinktis. Norėčiau tik tiek, kad ir naudotis būtų paprasta, nes kai aprašymus paskaičiau-pasimečiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE
Muse Paskelbta Šiandien 10:57 am
  Aš perku Rapi Preg, kaina apie 10 Lt.


Aš irgi tik tokius naudoju. Patikrintas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Pirmo vaiko laukiantis parodė dvi ryškias juosteles, kai dar buvo likus savaitė iki mėnesinių.
clap.gif

Turiu nusipirkus dar vieną, jei tik įtarsiu, kad jau reikia tikrint, panaudosiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE (Aina @ 2004 04 05, 13:30)

Turiu nusipirkus dar vieną, jei tik įtarsiu, kad jau reikia tikrint, panaudosiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .

O ar jau planuojate? 2.gif
Atsakyti
As irgi perku RapiPreg. Karta pirkau Romed uz 6 Lt tai jis man parode antra neryskia juostele. Kita diena pasidariau RapiPreg - parode viena juostele. O da kita diena prasidejo menesines...
Atsakyti
QUOTE
O ar jau planuojate? 



ne tik planuojam, bet ir aktyviai veikiam ta linkme... wink.gif smileysex.gif
Atsakyti
nusipirkau paprastus testus (parashyta neshtumo testas), -vienas 5 lt. su centais kitas 6 lt. su centais. uz 5 lt. jau ishbandziau shiandien unsure.gif parode tik viena juostele dry.gif . po poros dienu bandysiu kita testa. tikiuosi parodys 2 juosteles rolleyes.gif
sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 05 balandžio 2004 - 20:13
QUOTE (Aina @ 2004 04 05, 15:58)


ne tik planuojam, bet ir aktyviai veikiam ta linkme... wink.gif smileysex.gif

thumbup.gif : thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Apie nėštumo testus daug prirašyta skyrelyje "Aš nėščia" - berods, geriausi nėštumo testai vadinas ta temelė.

Bet apibendrindama galiu pasakyt, kad visi testai patikimi, mokama daugiau už pačią pakuotę, tipo nesudėtingumą naudotis, galimybę mažiau susitept rankas. Kiek mačiau, jautrumas visų vienodas - 10 (nebepamenu vienetų pavadinimo - nu tų, kuriais hcg matuojamas). Man tai visai patogu ir juostelę (kuri yra pigiausia - 2-4 Lt, priklausomai nuo vaistinės) įmerkti, vis tiek į tą patį indą, iš kurio su pipete paimčiau mėginį, jei naudočiau testą-kasetę (kainuojantį kažkur nuo 7 LT). O naujoviškiausi testai tai kiek mačiau, testai-puodukai, į kuriuos tiesiai gali padaryt wink.gif . Aš perku pigiausius, mano draugėm jie normaliai parodė nėštumą. Šiaip tai dabar jokių neperku, nes matuoju BT, o iš jos daug aiškiau matyt, ar nėščia, ar ne. Ir jei ilgai laikysis pakilus BT, eisiu daryt kraujo testo, tada sužinosiu, kiek esamam mažulėliui (jei jis bus) savaičių. wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Šiaip tai dabar jokių neperku, nes matuoju BT, o iš jos daug aiškiau matyt, ar nėščia, ar ne.

Liepsnele, o kaip is tos BT matyt ar nescia, jei nenukrenta iki menesiniu, tai kaip ir nescia ar kaip? Bet jei iki menesiniu nekrenta, o nukrenta menesiniu diena, tai kaip ir aisku is paciu menesiniu. Susipainiojau as. As nuo kito ciklo pradesiu matuoti irgi...
Atsakyti