Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs nėštumo testai

QUOTE(karvute @ 2006 01 11, 13:02)
Radau forume vieną žinutę, kad jei nėštumas virš 10 sav tai šlapino testas jau gali neberodyti teigiamo rezultato. Ar tai tiesa?


Taip, man nestumo testas, kuri dariausi 10 sav., neparode nestumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet as jums papasakosiu viena bairiuka!!!! biggrin.gif
As dariausi net gi tris nestumo testus bet tik paskutinis man parode kad as laukiuosi(man jau buvo tuo metu 5 sav.),nes pirmi du parode neigiama,ir kaip atejau pas daktare parodziusi tuos testus ji pasake kad taip gali buti!(beje jau nestumo testu firma buvo ta pati)
Atsakyti
QUOTE(eva88 @ 2006 01 11, 22:14)
Bet as jums papasakosiu viena bairiuka!!!! biggrin.gif
As dariausi net gi tris nestumo testus bet tik paskutinis man parode kad as laukiuosi(man jau buvo tuo metu 5 sav.),nes pirmi du parode neigiama,ir kaip atejau pas daktare parodziusi tuos testus ji pasake kad taip gali buti!(beje jau nestumo testu firma buvo ta pati)


Taip, man irgi gydytoja sake, kad ne as pirma su neteisinga testuko "diagnoze" atejau ax.gif
Ar tie testukai kartais ne RapiPreg? rolleyes.gif
Atsakyti
taip sie testukai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eva88: 11 sausio 2006 - 23:46
QUOTE(eva88 @ 2006 01 11, 23:45)
taip sie testukai!


Taigis, apgavo jie mane, daugiau jau nerizikuosiu jais... schmoll.gif aciu Dievui, kad rizika dar palygint nedidele pasitaike...
Atsakyti
As pries 4 dienas dariausi RapiPreg nestumo testa. Man per kelias sekundes labai aishkiai parode, kad laukiuosi. Net stebejausi, kad tokios ryskios II.
Atsakyti
Na vakar dariau testa- puodelį, sakoma, kad jis tiksliausias. Rodė neigiamą rezultatą.
O testą dariausi todėl kad labai skausminga krutinė ir net padidėjusi, net vyras tai pastebėjo. skauda jau nuo priešpaskutinių mėnesinių. Priešpaskutinių mėnesinių beveik nebuvo, vos tepė rusvai vieną dieną, praėjusios mėnesinės buvo labai gausios ir net skausmingos, nors tokių neturiu jau daugiau kaip metai nes geriu Janine tabletes. Už tai ir įtariu kad gal tai bus nėštumas. Nors gal jis buvo o su paskutinėm mėnesinėm įvyko persileidimas, nes po tų negausių mėnesinių irgi dariau du testus ir jie buvo neigiami. Bet kodėl dar vis pakilusi krūtinė, taip kaip ir pirmojo mano nėštumo metu.

Ar dar kam esant nėštumui daugiau kaip 10 sav testas rodė neigiamą rezultatą, nekalbu apie pirmasias nėštumo savaites kai testai dar gali nerodyti atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(eva88 @ 2006 01 12, 00:14)
Bet as jums papasakosiu viena bairiuka!!!! biggrin.gif
As dariausi net gi tris nestumo testus bet tik paskutinis man parode kad as laukiuosi(man jau buvo tuo metu 5 sav.),nes pirmi du parode neigiama,ir kaip atejau pas daktare parodziusi tuos testus ji pasake kad taip gali buti!(beje jau nestumo testu firma buvo ta pati)



Siandien pasidariau testuka ir jis rode II, o esu 5 sav.ir 4 d. nescia:) Pries 4 d. testukas buvo neigiamas, nors pozymiai tie patys jau buvo: padidejusi krutine, maudena pilva ir pan. Manau, kad testas nesvarbu kokios firmos, nesulaukus menesiniu keleta dienu bandykite ir viskas, aisku, buna isimciu. Pvz. mano mamai su pirmuoju mmm buvo iki 3 men....smile.gif
Atsakyti
Nėštumo testai teigiamą rezultatą rodo tada, kai šlapime chorioninio gonadotropino (HCG) būna 20-100 vienetų (skirtingos firmos gali gaminti įvairaus jautrumo testus).
Iki kokios 8-9 savaitės HCG nuosekliai auga, užsiauginam jį tarkim iki 100 000, o 10-12 savaitėmis stabilizuojasi ir pamažėle krenta, bet iki nėštumo pabaigos HCG vistiek laikosi man rodos apie 30000, seniai jau domėjausi.
Taip kad nėštumo testai teigiamą rezultatą turi rodyti viso nėštumo metu, pirmomis savaitėmis gali žinoma ir neskubėti smile.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 12 sausio 2006 - 11:28
QUOTE(astrid @ 2006 01 11, 15:11)
Tai ne medziaga o nestumo hormonas - choriongonadotropinas.


O kur parasyta, kad hormonas nera medziaga? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 01 12, 11:26)
  Taip kad nėštumo testai teigiamą rezultatą turi rodyti viso nėštumo metu, pirmomis savaitėmis gali žinoma ir neskubėti  smile.gif
4u.gif


Faktas, kad turi rodyti, bet teorija prasilenkia su praktika, kuom pati pries menesi isitikinau rolleyes.gif ir gydytoja ta patvirtino....
Atsakyti
g.gif peršasi išvada, kad tai priklauso nuo skirtingų firmų gaminamų testų jautrumo ...................... g.gif rolleyes.gif
Atsakyti