Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikui reikalinga dienotvarkė?

Mes esam patyrę dienotvarkės laikymosi privalumus, ir tik privalumus. Leidžiu vaikams keltis ryte kada nori - nori anksčiau, nori vėliau. Bet valgymo režimo stengiuos laikytis plius minus 15 minučių tikslumu. Man atrodo, ir jų skrandukai pradeda atitinkamai ruoštis. O ir vaikai jau atėjus tam laikui lūputes "dėsto" rolleyes.gif .
Miegojimo režimas leidžia vaikui pailsėti. Trimetukas gulasi pietų miego valandos tikslumu, o mažius - beveik minučių. Ir man tai labai padeda namų ruošoj. Žinau, kad 16 val galiu atsiversti laikraštį, nes mažius miegos iki 16,50 cool.gif . Galiu nulįsti į vonią, galiu dar ką nors sau paveikti.
Be to, miegodami vaikai auga. rolleyes.gif
O vakare eina miegoti patys savo nustatytu laiku. Mažius reikalauja būti guldomas iki 21,30, dičkis - iki 23 val.

Jei vaikas neturės savo dienotvarkės, jis bus suirzęs, jo organizmas nežinos, kada galės pailsėti. O juk pailsėti vistiek reikės.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2007 01 31, 14:52)
Jei vaikas neturės savo dienotvarkės, jis bus suirzęs, jo organizmas nežinos, kada galės pailsėti. O juk pailsėti vistiek reikės.

thumbup.gif
Vaikui reikalinga dienotvarkė-miegučiui ir valgymui. Aišku kad ji gali būti koreguojama +-20min.
Atsakyti
Taip dienotvarke reikalinga. O ja stipriai koreguoja pats vaikas, pagal amziu ir poreikius- yra skirtinga vaiko dienotvarke.
Atsakyti
Pas mus dienotvarkė įvesta beveik nuo gimimo.Matau tik liusus 4u.gif Ta valanda valgom,ta miego einam,vaikas jau taip iprates,kad iškart užmiega paguldytas.Vienu žodžiu aš tuo labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
dienotvarkė būtina, juk suaugę irgi turi dinotvarkes, o mažuliai mokosi iš jų rolleyes.gif darželį vaikiukai, kurie lanko - juk turi savo tvarką - valgyti, žaisti, miegoti ir pan.
aš kažkokių didelių rėmų nedėjau, dar nedidukė ji, bet elementarius dalykus darom pagal dienotvarkę, kuri vėliau, tikiuosi, taps įpročiu ax.gif
Atsakyti
Aš specialiai tos dienotvarkės nedariau, bet kažkaip savaime ji atsirado ir labai džiaugiuosi galim planuoti išvažiavimus , nes žinau kada turi miegoti kada užsimanys valgyt ir pan
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2007 04 04, 01:34)
dienotvarkė būtina, juk suaugę irgi turi dinotvarkes, o mažuliai mokosi iš jų  rolleyes.gif  darželį vaikiukai, kurie lanko  - juk turi savo tvarką - valgyti, žaisti, miegoti ir pan.
aš kažkokių didelių rėmų nedėjau, dar nedidukė ji, bet elementarius dalykus darom pagal dienotvarkę, kuri vėliau, tikiuosi, taps įpročiu  ax.gif


gal labiau būtų ritualai, nei dienotvarkė, nes griežtai pagal kažkokius rėmus nedarom nieko, bet seka yra ax.gif
Atsakyti
Itariu,kad reikalinga , mirksiukas.gif
Atsakyti
Būtina , mes juk planuojam savo dieną , tai ir jiems tas pats ax.gif Mano panos augo tik su dienotvarke , kai buvo mažos aš pati sudarydavau , dabar jau pačios žino ką kur ir kada reikia atlikti . Tačiau kartais atsitinka , kad nesilaiko tos dienotvarkės tada negaliu su joms susišnekėti ir nuvarau pailsėti pamiegoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agle @ 2007 04 23, 21:54)
Būtina , mes juk planuojam savo dieną , tai ir jiems tas pats  ax.gif Mano panos augo tik su dienotvarke , kai buvo mažos aš pati sudarydavau , dabar jau pačios žino ką kur ir kada  reikia atlikti . Tačiau kartais atsitinka , kad nesilaiko tos dienotvarkės tada negaliu su joms susišnekėti ir nuvarau pailsėti pamiegoti  smile.gif



dienotvarke reikalinga net labai

nors mes lankom darzelyje - o ten dienotvarkes neisvengssi
tai namuose buna taip kad valgome vakariene kai visi grista po darbu ir darzeliu, ir naktinis miegas aisku pagal grafika

savaitgaliais atsipalaiduojame, nes keliames kada kas nori ir kazkaip pusryciai ir kiti valgymai buna ne pagal grafika blush2.gif - ai bet gi savaitgalis - reik visiem atsikvepti biggrin.gif
Atsakyti
Reikalinga,ir net butina,ypac jei nelanko darzelio.
Atsakyti
As manau dienotvarke yra reikalinga ir net labai.Mes ja turime ir tuo lengviau ir man ir maziukui.Juk vaikui butina tureti tam tikra ritma.Aisku minuciu tikslumu nera,bet remai gan griezti yra ax.gif
Atsakyti