Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 3 dalis.

kokį patartumėt rinktis 3 metu vaikui iš Gemegos produkcijos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 07 05, 23:46)
kokį patartumėt rinktis 3 metu vaikui iš Gemegos produkcijos?  rolleyes.gif


Is Gemegos, vaikui ?
Jokio.
Atsakyti
Sveikas ZORAN, tavo čiužinių aprašyme(Svoriui iki 90kg geriausias yra ATHENA), taip rašei.
1.) Tai ar man jis tikrai tiks, jei aš esu 190cm ūgio, 84 kg svorio. Ir tai tikrai bus optimaliausias sprendimas iš ortopedinių čiužinių?
2.) Ar tikrai šį čiužinį galime vadinti ortopediniu, ko negalime pasakyti apie Dormeo?
3.) Esu elergiškas(padaryti tyrimai) Tame ATHENA PLIUS čiužinyje nesikaupia kokie alegiją stipriai sukeliantys mikroorganizmai?
4.) Grotelių tarpai gali būti nedidesni nei 5 cm ?
5.) Man kaip alergiškui žmogui, rekomenduotum gal kokią patalynę ar kažką kas mažintų alergiją ? na man nosis paburkus būna.
Labai AČIŪ iš anksto Tau ZORAN !.
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2008 07 04, 16:38)
O kas gali pasakyti dėl antčiūžinių , mačiau "tempur" 7 cm storio  (tipo ortopedinis)bet kaina 1709 lt, koks ten toks brangus stebūklas, kuo juos galima pakeist kitos firmos? Prašau konsultacijos

Tempuro rimtas daiktas. Pries keletą metelių pataupiau, nupirkau iš lono kažkokį viskoelastinį pagal spec. užsakymą. Kai reikėjo skalbti užvalkalą, pamačiau kad tas elastinis porolonas iš atraižų surinktas - iš plonų juostelių, kurios vietomis ir susisukę buvo. doh.gif Dabar manau kad be reikalo pataupiau.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2008 07 07, 15:32)
Tempuro rimtas daiktas. Pries keletą metelių pataupiau, nupirkau iš lono kažkokį viskoelastinį pagal spec. užsakymą. Kai reikėjo skalbti užvalkalą, pamačiau kad tas elastinis porolonas iš atraižų surinktas - iš plonų juostelių, kurios vietomis ir susisukę buvo.  doh.gif  Dabar manau kad be reikalo pataupiau.


Rolsroyce irgi rimtas daiktas, nors visus tuos metus tai nebuvo tiesa.

O tokius dalykus reikia apsiziureti kai nusiperki. Cia gavote nupiginta varianta, jis bovu populiarus tarp paciu lono darbuotoju, labai pigiai iseidavo pagaminti is atlikusiu atraizu. Jei netycia kazkas sumaise atiduodant, tai cia jau kitur reikia ieskoti galu.
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2008 07 06, 22:07)
Is Gemegos, vaikui ?
Jokio.

ir kodel taip uztikrintai? galvojau apie Amadeo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 07 07, 23:59)
ir kodel taip uztikrintai? galvojau apie Amadeo  rolleyes.gif



Kodel ziuri i spyruoklinius vaikui? Kas jam is to? Kas tau is to? Dulkiu rinkeju reikia? Ar tipo jis toks patogus jums, kad net keliolika kartu lengvesniam vaikui bus taip pat?
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2008 07 08, 09:21)
Kodel ziuri i spyruoklinius vaikui? Kas jam is to? Kas tau is to? Dulkiu rinkeju reikia? Ar tipo jis toks patogus jums, kad net keliolika kartu lengvesniam vaikui bus taip pat?


o kokius čiužinius vaikams pasiūlytum, ne iš brangiųjų?
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2008 07 08, 09:21)
Kodel ziuri i spyruoklinius vaikui? Kas jam is to? Kas tau is to? Dulkiu rinkeju reikia? Ar tipo jis toks patogus jums, kad net keliolika kartu lengvesniam vaikui bus taip pat?

na tai atsakyk kodel spyruoklinis blogai vaikui? kuom pranasesnis poroloninis?
koks dar tiktu apart Norkos? ar tik jis vienas pats paciausias?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiliukas: 08 liepos 2008 - 11:53
QUOTE(katiliukas @ 2008 07 08, 12:49)
na tai atsakyk kodel spyruoklinis blogai vaikui? kuom pranasesnis poroloninis?

man irgi manau teks pirkti spyruoklinius, nes lovos dugnas bus ne grotelės o vientisa plokštė verysad.gif Kokie čiužiniai tinka tokioms lovoms?Tik spyruokliniai?
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2008 07 08, 12:51)
man irgi manau teks pirkti spyruoklinius, nes lovos dugnas bus ne grotelės o vientisa plokštė  verysad.gif  Kokie čiužiniai tinka tokioms lovoms?Tik spyruokliniai?


O gal tinka dėti tos grotelės, kur Lone gamina?
Atsakyti
QUOTE(Zoran @ 2008 07 07, 20:53)
Rolsroyce irgi rimtas daiktas, nors visus tuos metus tai nebuvo tiesa.

O tokius dalykus reikia apsiziureti kai nusiperki. Cia gavote nupiginta varianta, jis bovu populiarus tarp paciu lono darbuotoju, labai pigiai iseidavo pagaminti is atlikusiu atraizu. Jei netycia kazkas sumaise atiduodant, tai cia jau kitur reikia ieskoti galu.

Apsižiūrėti reikėjo, tas tiesa. Bet apie jokį netyčinį sumaišyma nei kalbos negali būti. schmoll.gif Juk rašiau: spec. užsakymas. Tokių matmenų gal porą per metus ir užsako vienodų. Laukiau 2 mėnesius, čia, greičiausiai, taip geriau uždirbama. g.gif
Atsakyti