Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas auto iki 40.000

Norėčiau naujo patikimo ir taupaus automobilio, kaina apie / iki 40.000 lt. Galvoju apie dyzelį, geriau ne pačią mažiausią mašinytę. Ką patartumėt pirkt?

Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2007 08 26, 13:58)
Norėčiau naujo patikimo ir taupaus automobilio, kaina apie / iki 40.000 lt. Galvoju apie dyzelį, geriau ne pačią mažiausią mašinytę. Ką patartumėt pirkt?


jei turi omenyje is salono, tai abejoju ar rastum didesne negu opel corsa, uz tokia kaina biggrin.gif . Jei padidintumei kaina iki 50 - 60 tukst. Lt gal ir rastum cool.gif .
Atsakyti
Aš pirkau Toyota Aygo. Automatas su kondicionieriumi plius žieminės padangos ir buvo 40 000 litų. Nesiskundžiu. Tik bagažinė maža, gryna miesto mašina. Bet viduje erdvi, 4 (5) durelės. Manevringa, benzino sąnaudos minimalios.
http://www.tokvila.lt/modeliai/aygo/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėja32: 27 rugpjūčio 2007 - 15:34
QUOTE(Lėja32 @ 2007 08 27, 16:33)
Aš pirkau Toyota Aygo. Automatas su kondicionieriumi plius žieminės padangos ir buvo 40 000 litų. Nesiskundžiu. Tik bagažinė maža, gryna miesto mašina. Bet viduje erdvi, 4 (5) durelės. Manevringa, benzino sąnaudos minimalios.
http://www.tokvila.lt/modeliai/aygo/


oi, hihihi.gif cia turbut pati maziausia wub.gif, ji noretu didesnes, kaip suprantu biggrin.gif.
Siulau Citroen C4, tik truputi virs 40 t. Lt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 28 rugpjūčio 2007 - 12:06
Taip, truputį didesnės.

Dairiausi dyzelio, tai vz.lt išsirinkau sąrašiuką: Getz, , Peugeot ir Renault po vieną modeliuką, o Škodų bent 5, ir kaina nedidelė. Imu galvot apie Fabia, reiks nuvažiuot "pačiupinėt".

Procesas man dar neįsibėgėjo, jei turėtumėt minčių - būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Mitsubishi Coll neziurejai? Siaip skoda tik rodo kad pigiai parduoda, bet jos visishkai plikos, kai pradedi komplektuoti tai ir ishauga iki 60.000 smile.gif
Papildyta:
Colt smile.gif
Atsakyti
Skoda paciupinejau ir truputi, na, ... nezinau - eit i kompromisa ir pratintis (pasirode labai maza) ar dar dairytis. Todel vel grizau cia. Teks paziuret Toyota Aygo, nes tikrai, kaip ir raset - Fabios kaina be radijo ir kondicionieriaus, bet su kai kuriais 'a la butina' sudaro 47550. Nelabai panasu i 40000 :-).

Atsakyti
siaip hiundai salone getz uz 40000lt laisvai nupirktum, taciau siulau apsvarstyti toki dalyka, kad tos masinos, kurias ivardinai yra labai brnagiai remontuojamos(nebent pinigai siuo atveju-ne beda). Tiesiog sakau is patirties kad paskui nusivylimo nebutu..
Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2007 09 10, 21:38)
Skoda paciupinejau ir truputi, na, ... nezinau - eit i kompromisa ir pratintis (pasirode labai maza) ar dar dairytis. Todel vel grizau cia. Teks paziuret Toyota Aygo, nes tikrai, kaip ir raset - Fabios kaina be radijo ir kondicionieriaus, bet su kai kuriais 'a la butina' sudaro 47550. Nelabai panasu i 40000 :-).

Taigi ir aš ieškojau iki 40.000 ir susidūriau su tokia realybe. Šiuo atveju gavau viską už tą sumą. Kitu atveju dar būtų tekę pridėti mažiausiai 5.000. Tik tiek, kad norėjau dar ir automato, nes įpratau prie jo. Žodžiu, sėkmės paieškose! mirksiukas.gif

QUOTE(kalissta @ 2007 09 11, 10:06)
siaip hiundai salone getz uz 40000lt laisvai nupirktum, taciau siulau apsvarstyti toki dalyka, kad tos masinos, kurias ivardinai yra labai brnagiai remontuojamos(nebent pinigai siuo atveju-ne beda). Tiesiog sakau is patirties kad paskui nusivylimo nebutu..

O kada reikės remontuoti? Važiuoju jau 7 mėnesius ir tfu tfu tfu nieko neatsitiko. Naujas daiktas ir yra naujas. Kalbėjausi su kolege, turinčia Toyota. Irgi naują pirko, tai per 8 metus tik stabdžių kaladėles pakeitė. thumbup.gif
Va mano mašiniukas... Gal ir nedidukas, užtat bet kur apsisuku iš pirmo karto. Sukasi aplink savo ašį. Aukštos lubos, rangytis nereikia. Kam patinka sportinės mašinos, šita netiks - negalinga.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėja32: 11 rugsėjo 2007 - 20:06
Drauge turi Yari, tai irgi 6 m. netaise (tik kaladeles, tepalai ir pan.) - todel ir galvoju apie nauja.
Atsakyti
Kalissta, o kokios pigiau remontuojamos? T.y. ka tu patartum?
Atsakyti
QUOTE(Shanti @ 2007 08 28, 15:13)
Taip, truputį didesnės.

Dairiausi dyzelio, tai vz.lt išsirinkau sąrašiuką: Getz, , Peugeot ir Renault po vieną modeliuką, o Škodų bent 5, ir kaina nedidelė. Imu galvot apie Fabia, reiks nuvažiuot "pačiupinėt".

Procesas man dar neįsibėgėjo, jei turėtumėt minčių - būsiu dėkinga  4u.gif



QUOTE(Indere @ 2007 09 07, 20:02)
Mitsubishi Coll neziurejai? Siaip skoda tik rodo kad pigiai parduoda, bet jos visishkai plikos, kai pradedi komplektuoti tai ir ishauga iki 60.000 smile.gif
Papildyta:
Colt smile.gif

Isikysiu i jusu pokalbi ax.gif . Gal pravers smile.gif mano nuomone. Siuo metu vazineju privaciai Hyundai Accent 2005, 1.6 variklis, pirktas salone, jokiu didesniu nusiskundimu ir priekaistu neturiu. Keitem tik filtrus salono, nes uzsikimso (pripazinsiu nekainavo pigiai) . Bet kaip vidutines klases masina gan manevringa ir patogi, galetu tik bagazine didesne but. Siuo metu nauji Accentai kainuja 47000. Bet uztat nereikia primoket uz ABS, kondicionieriu, radija-viskas bent jau pas mus buvo. Renkantin masina isbandziau Getz, man ji pasirode visai simpatiska, tik kad i tolesne kelione su ja tikrai pavargciau, mes aukstaugiai lotuliukas.gif Su Skoda Fabia atvazinejau 6 metus, po miesta tikrai nebloga masina, bet kai pradedi komplektuot tai patikekit manim susideda tikrai ne ta suma kuria nurodo ARX, o remontas sios masinos tikrai brangus o kai dar paskiaciuoja serviso darbo valandas tai pamacius saskaita nusisaut galima doh.gif Mums po metu reikejo keist siurbli (nepamenu kaip tikslia vadinasi) nes tepalus pradejo ryti, tai 2000 metais uz viska sumokejom tada virs 600 litu. Darbo reikalais vazineju nauju Mitsubishi Colt, nepatinka tik tas kad per mazas variklis - 1.3 ir automatine pavaru deze (as mechaniniyu megeja) negaliu greit isibeget ir vaziuojant ir persijunguiant begiams masina trukcioja. Siaip mieste masinyte labai patogi ir manevringa . Tik kaina jos jau praeitais metai buvo apie 50 000. Tiek norejau pasakyt.
Dar vazinejau Ford Fiesta (1991) ir Peugeot 605 (1993) - Pirma su nuostalgija prisimenu nes praktiskai negedo tik variklis i pabaiga sustreikavo nes buvo negalingas o Peugeot super komfortas ir patogumas bet is remonto neislisdavom po metu vazinejimo ir kainavo kuris tai 400 tai 600 litu.
Atsakyti