Įkraunama...
Įkraunama...

Putpelės ir retos vištų veislės

Susidomejau seis pauksciais ir noriu juos augint. Putpeles nera dideles, todel galima laikiti ir bute. Vietos uzima irgi nedaug. Beto, viena patele duoda 6 kiausinius per savaite. Gal kas nors is jusu laiko sios pauksciukus, arba zino kur ju galima isigiti? kokia mazdaug kaina?
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(angelix @ 2007 08 26, 14:52)
Susidomejau seis pauksciais ir noriu juos augint. Putpeles nera dideles, todel galima laikiti ir bute. Vietos uzima irgi nedaug. Beto, viena patele duoda 6 kiausinius per savaite. Gal kas nors is jusu laiko sios pauksciukus, arba zino kur ju galima isigiti? kokia mazdaug kaina?
Aciu.



Na aš nedaug apie putpeles žinau, bet kaip tik šiandien ieškojau, tai pasakysiu ką sužinojau.
Šiemet sakė sezonas jau baigėsi, nusipirkti nebelabai išeis - visi išperėti jaunikliai jau parduoti. Išvis šiemet sakė prastai ritosi, jauniklių buvo mažai ir labai brangūs - po 15 Lt. taigi, norint nusipirkti, praktiškai reikia laukti kito sezono.
Įsigyti galima per skelbimus, arba turguj (pvz Kauno Aleksoto turguj).


Beje jokiu būdu nepatarčiau bute laikyti putpelių patinėlių - tie kvykia taip, kad negalės miegoti visas namas biggrin.gif
Atsakyti
Aciu. lauksiu pavasario.
Atsakyti
Aš taip pat susidomėjau japoninėmis putpelėmis. Norėčiau daugiau sužinoti apie jų laikymo salygas smile.gif
Atsakyti
gal kas zinot, ar prekiaujat idomesnemis vistu veislemis? pvz. silkinemis. labai butu didelis aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
žibininkuose žinau pernai pardavinėjo moteriškė įvairias vištas mirksiukas.gif . o mes pernai įsigijom du fainuolius savo miestelio turguje ( kaškur turiu dar lyg nr galėsiu paieškoti) , bet va papuolė du gaidukai doh.gif .
Atsakyti
Na as isigyjau japoniniu putpeliu ir zadu laikyti,o gal kitais metais ir issiperinti wub.gif bus mazajam kiausinuku thumbup.gif:
Atsakyti
radau dar vienos veisėjos tel, bet įdomu ar neatsijungus paprasto telefono, bet čia kauno raj, jei reik brūkšelk A.Z nenoriu internete platint telefonų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tikas @ 2008 07 10, 18:30)
gal kas zinot, ar prekiaujat idomesnemis vistu veislemis? pvz. silkinemis. labai butu didelis aciu uz informacija  4u.gif



pas mane ,Žibininkuose yra didžiausia Lietuvoj vištų kolekcija , dar yra nemažai viščiukų ,bet šilkinių jau nebeturime ,yra daug nykštukinių vištų veislių,Kontaktinis telefonas 8 445 44464 Genutė
Atsakyti

Įsigijau porelę putpelių, labai norėčiau kokių nors nelepių nykštukinių vištelių, kurios žiemą galėtų gyventi sandėliuke be šildymo. Gal bantamų? Gal ką žinot apie tai.
Atsakyti
Šiandien įsigijau porytę putpelyčių. kol kas patalpinau virtuvėje narvelyje. Ką geriausiai joms pakreikti, ar galima pjuvenu, tokių kaip žiurkėnam?
Kuo maitinate? Man pasiūlė vištų komb. pašaro smulkaus? Gal joms reikia kokio smėliuko pakapstyti. Lesimui tai įpyliau balto papūgų smėliuko. O kaip darote jūs?
Atsakyti
kazkada bandem laikyt putpeles bute... taj doh.gif ...
reikia joms atskiros patalpos ir triuksmas ir smile.gif kvapai.
ilgai neistverem.
jei salygos atatinkamos namie yra, tai ko gi nelaikyt, jei yra noras. biggrin.gif
Atsakyti