Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas-7

QUOTE(diora @ 2007 09 26, 07:10)
o gal galėtumėt įkelti bitučių paveikslėlį  ax.gif  labiau jau simpatiagos  thumbup.gif
o Rėmelis tai  wub.gif  wub.gif

Aciu smile.gif Bitutes labai noreciau ikelti, bet bet nerandu kur as jas nukisus... blush2.gif Bet rasiu, manau wink.gif doh.gif dar negaliu ikelineti nuotrauku... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2007 09 26, 09:38)
Aciu  smile.gif  Bitutes labai noreciau ikelti, bet bet nerandu kur as jas nukisus...  blush2.gif Bet rasiu, manau wink.gif  doh.gif dar negaliu ikelineti nuotrauku...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


gali gali įkelti biggrin.gif pvz per čia
Atsakyti
Kas man gali padėti... Aš taip žaviuos dekupažu, bet pati dar nė karto jo nedariau... O dabar noriu pabandyti paprasčiausią variantą - ant medinio lengvai lakuoto daikto su servetėle... Kokiu priemonių man reikia (klijai - kokie? kur pirkti Kaune? lakas - koks? kur pirkti Kaune?) ir kaip viską daryt? g.gif Labai būsiu dėkinga jei kas man padės aciuks.gif Bandžiau skaityti iš temos pradžioje duotų nuorodų, bet... frusty.gif: doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 09 26, 13:46)
Kas man gali padėti... Aš taip žaviuos dekupažu, bet pati dar nė karto jo nedariau... O dabar noriu pabandyti paprasčiausią variantą - ant medinio lengvai lakuoto daikto su servetėle... Kokiu priemonių man reikia (klijai - kokie? kur pirkti Kaune? lakas - koks? kur pirkti Kaune?) ir kaip viską daryt?  g.gif Labai būsiu dėkinga jei kas man padės aciuks.gif Bandžiau skaityti iš temos pradžioje duotų nuorodų, bet... frusty.gifdoh.gif

jei toks didelis troškimas ir daug klausimų, skaityk temas, oij tikrai ne kartą apie tai buvo kalbėta smile.gif kitas variantas eik į kursus smile.gif http://www.artdeco.lt/?page=class jei tau čia per daug info atrodo, apsilankyk čia http://www.craftladi...i-darot-vf4.htm tikrai sistemiškai ir aiškiai paaiškina ko reikia, kaip daryti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2007 09 25, 23:48)
Tavo ten tos boriuziukes irgi zalioj pievoj buvo?  bigsmile.gif Tik su skilinejimais, mano dar be, nebandau tos technikos  blush2.gif  Zinau, kad technika istobulinsiu, nes man paciai tas pirmas remelis irgi nelabai... Bet prasom ivertinti kita, vardini, veliau gaminta remeli  ax.gif  (kitos jau atrodo mate)
http://agnevos.multi...otos/photo/4/13

schmoll.gif "mano" sakiau todėl, kad aš jas dekupažinau ant radijuko g.gif bet fotkės turbūt prie restauruotų daiktų dėtos blush2.gif o rėmelių dar nesu dariusi, nes nerandu tinkamų pirkti - man gražiausi platūs dekupažui g.gif
tavo bitutės man labaiu prie širdies, nei boružėlės wub.gif bet ir boružiukės fainos ax.gif
Atsakyti
melyna wub.gif o is kur tas raides iskirpai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 09 26, 08:11)
gali gali įkelti  biggrin.gif  pvz per

Tu teisi, galiu ideti nuorodele drinks_cheers.gif Bet as dar neradau blush2.gif
QUOTE(ziogelis2 @ 2007 09 26, 13:37)
o rėmelių dar nesu dariusi, nes nerandu tinkamų pirkti - man gražiausi platūs dekupažui g.gif
tavo bitutės man labaiu prie širdies, nei boružėlės wub.gif

Aciu 4u.gif Man paciai bitutes arciau sirdies ir remeliai platus labiau, bet reikalas buvo - leliaus lankyt, tai ka radau, is to dariau lotuliukas.gif Tai tas remelis su skilinejimais kazkieno kito buvo g.gif
QUOTE(dute_a @ 2007 09 26, 16:28)
melyna  wub.gif  o is kur tas raides iskirpai? g.gif

Raides is word'o ax.gif
Atsakyti
o as maciu maximoi remeliai mediniai platus 10x15 3.99 kainuoja reiks uzsipirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 09 27, 20:35)
o as maciu maximoi remeliai mediniai platus 10x15 3.99 kainuoja reiks uzsipirkt ax.gif

oo kaip pigiai, reikia tikėtis, kad visose maximose, o ne kažkurioj vienoj.... rolleyes.gif
Papildyta:
Sukūriau naują tema, nes ši jau beveik baigta dekupažas 7
Atsakyti
Mardžės parduodamos sarvetėlės čia
Atsakyti
čia kas dėl to veidrodžio klausė, bijau suklyst, bet tai galima padaryti iš smulkesnių atskirų detalių arba gal deco popieriaus... parašyk veidrodžio gamintojai a.ž blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti