Įkraunama...
Įkraunama...

Kada jau laikas vaikams?

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 28, 00:28)
Kaip čia jau ir buvo minėta, pagrindinė problema ko gero - ne finansai. Kiek laiko jūs kartu su dabartiniu vaikinu? Kiek truko Tavo pirmoji santuoka (klausiu, nes kaip išsiskyrusi moteris esi labai jauna) ir ar nesistengi, kad ir nesąmoningai, staiga susikurti šeimos dėl to, kad iš pirmo karto nepavyko ir dabar norisi maksimalaus saugumo, kone idilės? g.gif

Atsakau 4u.gif
Kartu esam 9 mėnesiai 4u.gif Pirma santuoka trūko 3 metus. Jau ir pirmą kartą tekėdama labai norėjau vaikų blush2.gif . Deja, tuometinis vyras buvo kategoriškai prieš schmoll.gif Tai buvo viena iš kelių pagrindinių priežasčių, dėl kurių su juo skiriausi. Po skyrybų ieškojau tokio vaikino, kurio požiūris į santykius sutaptų su manuoju, t y kuris irgi norėtų šeimos, vaikų blush2.gif Tokį radau, džiaugiuosi dėl to labai, tačiau kažkaip ėmė ir atsirado abejonių, ar tik neskubam g.gif Jei pirmas vyras butų taip norėjęs vaikų, kaip dabartinis, net nebūčiau abejojus irnesakyk.gif , nors gal čia dėl to, kad suaugau, subrendau ir dabar žiūriu į viską atsakingiau unsure.gif
Atsakyti
Laikas tada kai nori jų turėti ir gali jais pasirūpinti 4u.gif
Atsakyti
Na manau vaikučio turi norėti abu o ne vienas kurisnors, taig manau reikėtų pasikalbėti ir priimti abiems priimtiną sprendimą smile.gif o finansai manu ne pagrindinė problema
Atsakyti
As istekejau 23m ir tik dabar po keturiu meteliu pragyventu kartu,pajutom,kad jau norisi leliuko.O pries tai ir finansai nekokie(nuomojames buta) ir linksmybes dar rupejo,baisiai atrode,kad leliukui daug ka reiks atiduoti,na gryni egoistai smile.gif Na
,bet matyt atejo metas,kai tikrai norisi to vaikiuko ir nesvarbu,kad vis dar gyvenam nuomoj,bet jau ir namuka po truputi statom,zodziu ne stovim vietoj.Manau pati turi pajusti,kada tikrai reikia leliaus.Dar gi esi jaunute smile.gif spesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepūnėlė @ 2007 08 27, 16:29)
Sveikos supermamos  4u.gif
Labai norėčiau, kad pakomentuotumėte mano situaciją  4u.gif
Man 23 metai, turiu vaikiną, už kurio po mėnesio išteku. Čia jau mano antra santuoka. Būsimas vyras vyresnis už mane metais.
Abu labai norim vaikų  blush2.gif  Jis net labiau, negu aš  ax.gif Apie tai kalbam jau kokį pusmetį  ax.gif  Tačiau aš dar turiu abejonių  g.gif  unsure.gif
Visų pirmą, aš dar studijuoju. Man liko dar net 4 metai  ax.gif Tiesą, studijuoju neakivaizdžiai. Pastovaus ir normalaus darbo aš neturiu  sad.gif , kadangi dar neturiu aukštojo. Padirbu tai šen, tai ten  blush2.gif  Draugas mano uždirba neblogai. Tačiau kiek gaunam, tiek išleidžiam, nieko nepavyksta susitaupyt  blush2.gif  Jei turėtųme mažylį, jam būtų pinigų išlaikyti, bet kažko turėtume atsisakyti patys  ax.gif
Buto savo neturim, nuomojamės, nuoma brangi  blush2.gif
Pagalbos jokios nebūtų, jeigu ką, mano tėvai toli, jo dar toliau...
Ką manot, ar verta dabar pradėt "gamint" vaikutį?  blush2.gif Ar dar palaukt? Jei taip, tai kiek? Iki mokslų pabaigos tikrai nelauksiu  schmoll.gif  Bet gal palaukt metus ar porą?  unsure.gif  Ar jau dabar?

Manau pora metuku dar reikėtu palaukti
Atsakyti
QUOTE(Lepūnėlė @ 2007 08 27, 16:29)
Ką manot, ar verta dabar pradėt "gamint" vaikutį? 

Mano požiūriu ir patirtim,kuo anksčiau tuo geriau...sulauki 40 ir laisvė...vaikai dideli...kaip draugai...
Atsakyti
QUOTE(manx @ 2007 08 28, 21:55)
As istekejau 23m ir tik dabar po keturiu meteliu pragyventu kartu,pajutom,kad jau norisi leliuko.O pries tai ir finansai nekokie(nuomojames buta) ir linksmybes dar rupejo,baisiai atrode,kad leliukui daug ka reiks atiduoti,na gryni egoistai  smile.gif Na
,bet matyt atejo metas,kai tikrai norisi to vaikiuko ir nesvarbu,kad vis dar gyvenam nuomoj,bet jau ir namuka po truputi statom,zodziu ne stovim vietoj.Manau pati turi pajusti,kada tikrai reikia leliaus.Dar gi esi jaunute  smile.gif spesi  smile.gif

Mums taip pat buvo smile.gif Atejo tas laikas, kad norejome abu 4u.gif Mano vyras labai myli savo dukryte, daug laiko praleidzia su ja wub.gif
Atsakyti
Susipažinom, kai man buvo beveik 23. Tais metais turėjau problemų dėl MM, tai ne kartą teko darytis testą, bet manasis paslapčia jau po poros mėnesių nuo pažinties laukė, kada jis bus teigiamas.
Po gerų metų susituokėme ir .......pradėjom saugotis, nes galvojom - nėra buto, reikia nuomotis, kaip bus.....nors vaiko norėjom, o tas vaikutis mirksiukas.gif aplankė mus praėjus 3 metam po vestuvių.....neplanuotas [tik paslapčiomis, mintyse...], bet toks mielas ir laukiamas.
manau, kad vaikutis pats pasirenka, kada jam laikas, nes dabar antro irgi laukiam, bet jo nėra.....dar ne laikas,o gal jau per vėlu...... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lepūnėlė @ 2007 08 27, 16:29)
Sveikos supermamos  4u.gif
Labai norėčiau, kad pakomentuotumėte mano situaciją  4u.gif
Man 23 metai, turiu vaikiną, už kurio po mėnesio išteku. Čia jau mano antra santuoka. Būsimas vyras vyresnis už mane metais.
Abu labai norim vaikų  blush2.gif  Jis net labiau, negu aš  ax.gif Apie tai kalbam jau kokį pusmetį  ax.gif  Tačiau aš dar turiu abejonių  g.gif  unsure.gif
Visų pirmą, aš dar studijuoju. Man liko dar net 4 metai  ax.gif Tiesą, studijuoju neakivaizdžiai. Pastovaus ir normalaus darbo aš neturiu  sad.gif , kadangi dar neturiu aukštojo. Padirbu tai šen, tai ten  blush2.gif  Draugas mano uždirba neblogai. Tačiau kiek gaunam, tiek išleidžiam, nieko nepavyksta susitaupyt  blush2.gif  Jei turėtųme mažylį, jam būtų pinigų išlaikyti, bet kažko turėtume atsisakyti patys  ax.gif
Buto savo neturim, nuomojamės, nuoma brangi  blush2.gif
Pagalbos jokios nebūtų, jeigu ką, mano tėvai toli, jo dar toliau...
Ką manot, ar verta dabar pradėt "gamint" vaikutį?  blush2.gif Ar dar palaukt? Jei taip, tai kiek? Iki mokslų pabaigos tikrai nelauksiu  schmoll.gif  Bet gal palaukt metus ar porą?  unsure.gif  Ar jau dabar?

zinai, kazkada galvojau panasiai... istekejau 24 metu, 25 pagimdziau sunu, kurio labai norejo vyras, o man atrode, kad buciau dar palaukusi. ir finansine padetis tuo metu, nors ir stabili, bet nebuvo tokia gera kaip dabar. zinok, nors abejojau, bet pamaciau, kad viskas savaime susitvarko, kad nieko nera mieliau uz kudikio sypsena ir i nieka pasaulyje to neiskeisciau. jei jau tuokiates, vadinasi norite buti kartu, o seimos be vaiku as neisivaizduoju. manau, viskas bus gerai. kai as pastojau, is viso darbo neturejau ir tikrai neprapuoliau, o ir atsisakai ne tiek jau daug kaip atrodo. beje, ir mes neturime mociuciu, kurios mums padetu, nors jos ir visai salia musu...
Papildyta:
QUOTE(sytes @ 2007 09 04, 21:22)
zinai, kazkada galvojau panasiai... istekejau 24 metu, 25 pagimdziau sunu, kurio labai norejo vyras, o man atrode, kad buciau dar palaukusi. ir finansine padetis tuo metu, nors ir stabili, bet nebuvo tokia gera kaip dabar. zinok, nors abejojau, bet pamaciau, kad viskas savaime susitvarko, kad nieko nera mieliau uz kudikio sypsena ir i nieka pasaulyje to neiskeisciau. jei jau tuokiates, vadinasi norite buti kartu, o seimos be vaiku as neisivaizduoju. manau, viskas bus gerai. kai as pastojau, is viso darbo neturejau ir tikrai neprapuoliau, o ir atsisakai ne tiek jau daug kaip atrodo. beje, ir mes neturime mociuciu, kurios mums padetu, nors jos ir visai salia musu...

as taip pat studijuoju neakivaizdziai ir mokslai, bent jau kolkas nenukentejo. per viena savo egzaminu gimdziau, nors dar turiu ka atsiskaityti, bet tikiu, kad susitvarkysiu. kai yra vaikas, atsiranda didesnis stimulas ka nors daryti. juk del jo..
Atsakyti
QUOTE(Lepūnėlė @ 2007 08 27, 17:29)
Sveikos supermamos  4u.gif
Labai norėčiau, kad pakomentuotumėte mano situaciją  4u.gif
...


man tai atrodo, kad vaikeliui laikas tada, kai juostele parodo II 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-Linute- @ 2007 09 05, 12:05)
man tai atrodo, kad vaikeliui laikas tada, kai juostele parodo II  4u.gif

Ir siaip, o ko cia laukt.. blush2.gif niekada neatrodys, kad jau laikas. Po keliu metu gal turesit savo buta, o gal ir NE, gal ismoksit taupyt pinigus, o gal ir NE, tada bus jei ne tos pacios, tai kitos problemos. Man atrodo, jei abiem norisi, tai ir laikas! 4u.gif
Atsakyti
Pirmiausiai,tai to turi noreti abu smile.gif Ir beabejo,daug kas remiasi i finansus.Jei neturesi pinigu kaip islaikyti ta vaikuti,tai tuomet prasideda ir pykciai ir t.t.Turi tureti kazkoki pagrinda.
Atsakyti
Jeigu tik į finansus žiūrėti, taip galima niekada vaiko ir nesuplanuoti, iš pradžių norisi gero darbo po studijų, kai tai turi, norisi palaukti, padaryti karjerą, pasistatyti namą, o kai jau visi planai planeliai užbaigti ir per vėlu gali būti. Vaikui gimus išmoksti taupyti ir planuoti (man bent taip buvo).. biggrin.gif o ir noras kažką pasiekti padvigubėja, juk ne vien tik dėl savęs stengiesi smile.gif

Taip kad mano atsakymas būtų: jūsų situacija atrodo neblogai, neakivaizdžiai mokinantis įmanoma ir leliuką prižiūrėti, ir mokytis. O tuo labiau, kad dar toks nenumaldomas vaikų noras pas jūsų wub.gif
Atsakyti