Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuteriniai žaidimai

Mano vyro mėgstamiausias užsiėmimas- kompiuteriniai žaidimai. Jei neburbeciau, matyt butu 7 dienas per savaite, 24 valandas. Negeria, neruko, nelošia, tačiau tikrai nervina ziureti i nugara vakarais. Ir dar man tas užsiėmimas žiauriai neseksualus sakyčiau- kam gali būti seksualus vyras, kuris kaip mažametis, su kažkokiais baibokais duodasi po virtualų pasaulį. Ką galit patarti, kaip su tuo kovoti?
Atsakyti
Sveika smile.gif
kariaut, manau prasmes nera. kompiuteriai taip pat sukuria priklausomybe kaip ir losimai ar alkoholis. Svarbu butu zinoti ar Tavo vyras zaidzia ar gyvena virtualiam pasaulyje g.gif
Atsakyti
Na kompiuteriniai zaidimai nauja populiariausia vyru liga, sunku rasti toki kuris ja nesirgtu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2007 08 28, 18:39)
Sveika  smile.gif
kariaut, manau prasmes nera. kompiuteriai taip pat sukuria priklausomybe kaip ir losimai ar alkoholis. Svarbu butu zinoti ar Tavo vyras zaidzia ar gyvena virtualiam pasaulyje g.gif


Sveikute, na gyventi tai dar, aciu dievui negyvena, bet jokių kitų pomėgių neliko- knygą neprisimenu kada skaitė. Ir šhiaip kai atsiras vaikų, tikiuosi,kad ras jiems laiko, o tai ir jie nuo kokių 5 metų dings prie kompo ir vėl tik nugaras matysiu biggrin.gif
kitos aisku pasakytų, kad kol vyras namie, tai gerai, bet kad jo kaip ir NERA... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(RavenBlack @ 2007 08 28, 16:27)
Mano vyro mėgstamiausias užsiėmimas- kompiuteriniai žaidimai. Jei neburbeciau, matyt butu 7 dienas per savaite, 24 valandas. Negeria, neruko, nelošia, tačiau tikrai nervina ziureti i nugara vakarais. Ir dar man tas užsiėmimas žiauriai neseksualus sakyčiau- kam gali būti seksualus vyras, kuris kaip mažametis, su kažkokiais baibokais duodasi po virtualų pasaulį. Ką galit patarti, kaip su tuo kovoti?


O kiek jis laiko žaidžia? Šiaip iš patirties sakant, tai tokius žaidimus dažniausiai taip stipriai kokius 1-1,5 metų pražaidžia, o po to atsibosta ir patys meta. O kovot matau tik vieną būdą, pasiūkyti ką nors įdomesnio biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(saras @ 2007 08 29, 11:24)
O kiek jis laiko žaidžia? Šiaip iš patirties sakant, tai tokius žaidimus dažniausiai taip stipriai kokius 1-1,5 metų pražaidžia, o po to atsibosta ir patys meta. O kovot matau tik vieną būdą, pasiūkyti ką nors įdomesnio biggrin.gif

Tikiuosi, kad esi teisus ir per mineta termina pareis sitas uzsikabliavimas biggrin.gif
o tas "idomesnis" gaunasi vis reciau ir del to manau kaltas sitas pomegis.....o gal su tinklinem kojinem apie kompa sukiotis pradet? gal koki karta ir suveiks bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškis irgi žaidžia verysad.gif Galiu pasakyt, kad ta liga tęsiasi jau apie 3 metus ir tikrai greitu laiku nesibaigs doh.gif Kiek kartų bambėjau, pykomės, bet niekas nepadeda. Kuriam laikui būna, kad aprimsta, bet paskui ir vėl... Neįsivaizduoju, kaip su tuo kovot bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamanute @ 2007 08 29, 15:04)
Maniškis irgi žaidžia  verysad.gif  Galiu pasakyt, kad ta liga tęsiasi jau apie 3 metus ir tikrai greitu laiku nesibaigs  doh.gif Kiek kartų bambėjau, pykomės, bet niekas nepadeda. Kuriam laikui būna, kad aprimsta, bet paskui ir vėl... Neįsivaizduoju, kaip su tuo kovot  bash.gif

As tai pazistu viena seima, kur zmona, noredama vyrui suketi pavyda ir atitraukti ji nuo zaidimo pati prie kito kompo pradejo chatinti su visokiais turkais ir kt. uzsienieciais, bet TAI nepadejo...., tiksliau nedave tiketino rezutato. Finalas tox- abu vakarais su savo virtualiais draugais bendrauja, tarpusavyje, kaip supratau jasu nebeturi apie ka sneketis.... 4u.gif butu juokinga, jei nebtu graudu....
Atsakyti
o pas mus atvirkščiai. visokius virtualius baibokus per kompą pyškinu aš. man tai patinka, nuima susierzinimą ir leidžia iškraut visokias neigiamas emocijas užuot ką nors sudaužius gyvai. o MB reik visus sportus per tv pažiūrėt ir alaus 6paką ištriūbyt. jam atrodo, kad žaidimai vaikiška, o man atrodo, kad futbolas -- tūpa. nu ir ką dabar... bet negi skirsies dėl to?
manau kiekvienas žmogus turi teisę į laisvalaikį, gal ir neproduktyvų ir neprasmingą, bet poilsį pagal savo supratimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dios: 30 rugpjūčio 2007 - 12:41
xeex pas mus tas pats . Visaip kovojau, ishjungdavau is tinklo blush2.gif bet galiausiai radau sprendima. kai ko nors noriu, bet ko pvz isnesk siuksles - tai neburbesiu kai prie kompo sedesi smile.gif
Atsakyti
as su saviskiu susipazinau butent per kompiuterini zaidima smile.gif ir ka. dabar kai atvaziuoju pas ji einam kartu zaist,o kai isvaziuoju susitinkam virtualiai smile.gif. kai atskirai esam tai man gerai,bet kai kartu tai kartais as tingiu zaist. bu tada kam? juk esam salia smile.gif. vienas geras dalykas jis bet kada gali atsitraukti nuo zaidimo. ner taip smarkiai ilindes kad nieko nematytu. manau jis atsipalaiduoja po darbo,nes tikrai grizta nusikales. o man tai tik laiko praleidimas su juo ir draugais.
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2007 08 30, 19:44)
xeex pas mus tas pats . Visaip kovojau, ishjungdavau is tinklo  blush2.gif  bet galiausiai radau sprendima. kai ko nors noriu, bet ko pvz isnesk siuksles - tai neburbesiu kai prie kompo sedesi smile.gif


Nebloga ideja 4u.gif tik reiks man materiom dovanom reikalauti satisfakcijos biggrin.gif
Atsakyti