Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie fotokonkursų rezultatus?

QUOTE(juske @ 2007 07 02, 11:42)
Arba jie neapsiskelbe visiems , kad dalyvauja  lotuliukas.gif



O jus dabar paziurekite objektyviai:

user posted image


Ir

user posted image

arba
user posted image

As tai matau akivaizdu skirtuma ir jokio nesaziningumo cia nera mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandr_e @ 2007 06 26, 09:47)
Na ka gi mano nuomone tokia,dalyvavom saziningai,kaip ir pagal taisykles klonu neturejom tai irgi neprabalsavom uz save,tai gaunasi kad ir jei uz save neprabalsuoji tej neturesi nei vieno balso... blush2.gif na kitakart reks pataisyt padety  g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

visiskai nesutinku. As dalyvauju visada saziningai - kartais surenku 2-4 balsus, o kartais 17-20. Ir, paziurejusi laimejusias nuotraukas, suprantu, kodel surinkau vienoki ar kitoki balsu skaiciu.
Tiesa, ne visada pritariu nuotrauku-laimetoju isrinkimui. Bet cia jau kitas klausimas
Atsakyti
Gerb.moderatore,

siūlau "paredaguoti" taisykles, ir toms, kurios dalyvauja tos temos konkurse, griežtai uždrausti aptarinėti ta tema forume mirksiukas.gif taip bus mažiau pykčių, reklamos/antireklamos, š... darbstymosi (kaip pastaroji blink.gif )... nelabai malonu buvo skaityti schmoll.gif gal net visai nemalonu... schmoll.gif

tikiuosi drabstytojai atostogaus ilgai biggrin.gif ir išsidrabstys iki pilnos laimės biggrin.gif

Toks jausmas, kad buvo paniekintos ir išjuoktos visos šeimynos, kurios dalyvavo paskutiniajam konkurse..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 10 05, 00:13)
Gerb.moderatore,

siūlau "paredaguoti" taisykles, ir toms, kurios dalyvauja tos temos konkurse, griežtai uždrausti aptarinėti ta tema forume  mirksiukas.gif taip bus mažiau pykčių, reklamos/antireklamos, š... darbstymosi (kaip pastaroji  blink.gif )... nelabai malonu buvo skaityti  schmoll.gif gal net visai nemalonu... schmoll.gif

tikiuosi drabstytojai atostogaus ilgai  biggrin.gif ir išsidrabstys iki pilnos laimės  biggrin.gif

Toks jausmas, kad buvo paniekintos ir išjuoktos visos šeimynos, kurios dalyvavo paskutiniajam konkurse..... unsure.gif

Bet, kad dažniausiai drabstosi tos kurios net nedalyvauja konkurse blink.gif
Beto, tada tie aptarimai iš viso būtų niekam nereikalingi - sėdės tik moteriškės nei fotografuojančios, nei išmanančios fotografijoje ir ką ten veiks???? g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad nereikia kreipti dėmesio į piktus pasisakymus ar bandymus išprovokuoti pykčius, nes visos tos diskusijos ir kaltų ieškojimai, raginimai moderatorėm daryti tvarką manau tik mažina moderatorių užsigegimą rengti tuos konkursus. Geriau jau aplamai ignoruoti, kaip jūs sakot pasidrabstymus purvais, nei veltis į tokių dalyvių intrigas. O kiekvienam forume buvo ir bus tokių asmenų, kurie stengiasi ką nors įžeisti, sumenkinti ar išprovokuoti ginčus.
Atsakyti
Na taip, buvo ir bus, bet kai įamžintos tikrai nuostabios akimirkos, ir šitaip suvaromos schmoll.gif manau daugumai mamų dingsta noras po tokių nepraustaburnių dalyvauti konkursuose ax.gif
Atsakyti
Manau,kad reikia dalyvauti kas nori. Ir profesionalus fotografai nori dalyvauti tokiose konkursuose, jie irgi turi vaikus ir šeima soske.gif
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 10 05, 00:13)
Gerb.moderatore,

siūlau "paredaguoti" taisykles, ir toms, kurios dalyvauja tos temos konkurse, griežtai uždrausti aptarinėti ta tema forume  mirksiukas.gif ...


Manau, be aptarimu skyrelio konkursas netektu puses idomumo, todel grieztiems pakeitimams nepritariu.
Gal vertetu kiekvieno aptarimu skyrelio pradzioje skelbti ne tik nuotrauku talpinimo, bet ir komentavimo taisykles, o kai ju nesilaikoma, moderatore be gailescio pasisvaistytu nuobaudom.
Tik va, su tom taisyklem truputi sudetinga. Jei bus parasyta, kad neleistini galintys uzgauti paisakymai, tai kiekviena suprasim savaip (pvz. kazkam pasakymas, kad reiketu patiesinti horizonta, gali but didziausias asmeninis izeidimas smile.gif ).
Siulau 3 koreguotinas taisykles:
1. Draudziama izeidzianciai atsiliepti apie nuotraukose uzfiksuotus asmenis (pvz. mamyte pagyvenus, o vaikelis per daug putlus).
2. Draudziamos tiesiogines ir netiesiogines uzuominos, is kuriu galima suprasti, kas yra nuotraukos autorius.
3. Draudziama neturint irodymu skelbti itarinejimus, pvz. kad nuotrauka neleistinai apdorota arba autore pazeidzia taisykles ragindama balsuoti. Apie itarimus t.b. pranesama moderatorei per a.z.
Atsakyti
QUOTE(Linokas @ 2007 10 04, 23:13)
...
bus mažiau pykčių, reklamos/antireklamos, š... darbstymosi (kaip pastaroji  blink.gif )... nelabai malonu buvo skaityti  schmoll.gif gal net visai nemalonu... schmoll.gif



Pvz. aš, kol dar nėra jokių bais nemalonių intrigų, tol paskaitinėju aptarimus. Juk jei nemalonu - nebūtina ir skaityti, tiesiog skaitai tai, kas įdomu smile.gif . O tokių žmonių, kuriem smagu "drabstytis", visada buvo ir bus, beje čia jau jų pačių problema, kad taip supranta pasaulį (tereikia juos "užjausti" ir stengtis nekreipti dėmesio į piktus komentarus).

Faktiškai komentarų ir aptarimų konkurse nereikia, nes viską pasako konkurso rezultatai. Nebent, jei norime pasiskelbti, už ką balsavome.
o jei apie pačius rezultatus, tai manau, kad jie teisingi, nes daugumos nuomonė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 05 spalio 2007 - 14:31
O man visai nebūtina,kad tas taisykles dar keitinėt schmoll.gif
Jau prieš dalyvaujant reikia pačiam emociškai pasiruošt ir tikėtis visko biggrin.gif Nuomonės pas visus labai skirtingos ir meną ar nemeną,tai pat visi matom skirtingai biggrin.gif Aišku foto dedant į konkursą ir reik pamastyti kokią g.gif Nes dažnai būna ,kad pačiam labai patinka išsirinkta,o kitiems kelia neigiamas emocijas biggrin.gif ...Arba išvis jiokių emocijų biggrin.gif Ir nebūtina dalyvauti vien tam,kad sudalyvauti .... Dar pastebėjau,kad dauguma mamos deda ta prasme "bilekokias "nuotraukas ir vien dėl to tariamo dalyvavimo konkurse hihihi.gif O man tokios nepatinka,kai aplinkui visoki "rakandai "mėtosi schmoll.gif.. Nugi paprasta šeimynos albumo foto ir tokią tik albume pas save reik laikyti biggrin.gif Ir paskui 0 balso gauna smile.gif Nežinau,nežinau .... g.gif

Primaliau aš čia biskį hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(GAPO @ 2007 10 05, 13:26)
 

Faktiškai komentarų ir aptarimų konkurse nereikia, nes viską pasako konkurso rezultatai. Nebent, jei norime pasiskelbti, už ką balsavome.


Nu,nu biggrin.gif
devil.gif
Visai bus neįdomu jai neis net apie dalyvaujančias foto pasiskaitinėti "apžvalgą " biggrin.gif Kategoriškai prieš protest.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 05 spalio 2007 - 17:36
[quote=kristina-buziene,2007 10 05, 18:34]
O man visai nebūtina,kad tas taisykles dar keitinėt schmoll.gif
Jau prieš dalyvaujant reikia pačiam emociškai pasiruošt ir tikėtis visko biggrin.gif Nuomonės pas visus labai skirtingos ir meną ar nemeną,tai pat visi matom skirtingai biggrin.gif Aišku foto dedant į konkursą ir reik pamastyti kokią g.gif Nes dažnai būna ,kad pačiam labai patinka išsirinkta,o kitiems kelia neigiamas emocijas biggrin.gif ...Arba išvis jiokių emocijų biggrin.gif Ir nebūtina dalyvauti vien tam,kad sudalyvauti .... Dar pastebėjau,kad dauguma mamos deda ta prasme "bilekokias "nuotraukas ir vien dėl to tariamo dalyvavimo konkurse hihihi.gif O man tokios nepatinka,kai aplinkui visoki "rakandai "mėtosi schmoll.gif.. Nugi paprasta šeimynos albumo foto ir tokią tik albume pas save reik laikyti biggrin.gif Ir paskui 0 balso gauna smile.gif Nežinau,nežinau .... g.gif

O gal mamos dedamos tas "belekokias" nuotraukas laiko paciomis geriausiomis? Juk kiekvienai peledai savas vaikas graziausias.... Ir as tikrai tikiu, kad jei dalyvauja tai ir tikrai tikisi laimeti! 4u.gif Juk nekiekviena gali tobulai nufotografuot, ar bent jau tobulai paretusuot paskiau, kad butu tikrai jau konkursine nuotrauka.... As pavyzdziui kai dalyvauju, tai tikrai ir tikiuosi, kad prabalsuos ir uz mano kas nuotraukyte blush2.gif Na jei nebalsuoja, tai ir nepykstu... Pati matau, kad buna ju dau daug saunesniu 4u.gif Bet juk as nekalta, kad gal mano skonis toks nekoks, ar nemoku taip gerai fotografuot.... Man ji atrodo miela tai ir dedu.Gal net ne tik miela, bet ir pati geriausia. Manau negrazu taip sakyt, kad kai kurios deda "belekokias" nuotraukas. Galima ir susilaikyt nuo tokio pasakymo.... Manau pacios mamos pamate, kad ju nuotraukytes tikrai prasciau atrodo tarp kitu, bandys ieskot geresniu ar nuspres jei jau nemoka geriau tai ir nedalyvaut... Tai gal pirma reikia rengti pusfinalius i konkursa, kad jau ten patektu tikrai tik superines foto! cool.gif

Papildyta:
Atsiprasau jei ka izeidziau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimile @ 2007 10 05, 17:00)
  Galima ir susilaikyt nuo tokio pasakymo.... Manau pacios mamos pamate, kad ju nuotraukytes tikrai prasciau atrodo tarp kitu, bandys ieskot geresniu ar nuspres jei jau nemoka geriau tai ir nedalyvaut... Tai gal pirma reikia rengti pusfinalius i konkursa, kad jau ten patektu tikrai  tik superines foto! cool.gif

Nemokėjau tiksliau išsireikšti,tai todėl ta žodį bilekokias ir įmečiau į kabutes blush2.gif O ,kad vaikučiai mamoms patys pačiausi,tai ir pati tikrai žinau ir suprantu smile.gif Bet čia buvo mano nuomonė ,kurią paprastai pasilaikau sau
Mamkos nepykit,šiandien prastos nuotaikos,tai pliurpiu jau bileka doh.gif
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 05 spalio 2007 - 18:10