Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie fotokonkursų rezultatus?

o geras doh.gif gerai kad prisipažino kitaip kiltu diskusijos kad kažkur kitur galbut ji pati ir patalpino doh.gif bet kodėl žmonėms patinka apgaules? kaip jaustis laimėt ne su savo foto?...
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 10 26, 12:54)
o geras doh.gif gerai kad prisipažino kitaip kiltu diskusijos kad kažkur kitur galbut ji pati ir patalpino doh.gif bet kodėl žmonėms patinka apgaules? kaip jaustis laimėt ne su savo foto?...

nepaskaito taisyklių ir tiek... pasižiūrėjus nuotraukas daug kam gali pasirodyti, kad su nesavom nuotraukom dalyvauja narės, nes daug ir profesionalių gi yra...
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 10 26, 09:36)
patikslinimas praėjusio rudens konkurso "Auksaspalvis ruduo" laimėtojoms

SVEIKINAME NUGALĖTOJAS!

first.gifvilniussuser posted image
second.gif Nerytėuser posted image
third.gif  ramzis69 user posted image

Nudžiugino mane tokia žinia,nelaukta ir be galo maloni wub.gif

QUOTE(Lera @ 2008 10 26, 11:58)
Bet kokių atvėju Ramzis buvo to verta sveikinu clap.gif:

Dėkui Lerut wub.gif
Atsakyti
labai nudziugino tokia naujiena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2008 10 26, 17:38)
Nudžiugino mane tokia žinia,nelaukta ir be galo maloni  wub.gif
Dėkui Lerut  wub.gif



QUOTE(Nerytė @ 2008 10 26, 18:25)
labai nudziugino tokia naujiena  bigsmile.gif

na su prizais tai abejoju ar labai gausis, bet medalius visom pakeičiau/prisegiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Biglida @ 2005 02 18, 16:40)
Supermama, sveikinu su pirma vieta  4u.gif

Tikrai nieko nenoriu izeisti wink.gif , bet man atrodo merginos balsavo ir norejo Tave pradziugint biggrin.gif  Tavo dukrele nepaprastai sauniai atrodo, bet didele pica siais laikais nieko per daug nenustebinsi mirksiukas.gif Cia, aisku, tik mano nuomone ax.gif


Labas Bigilda, viskas cia buvo teisingai ir be jokiu "pamaloninimu", kita kart bus kiti, o dabar belieka pasidziaugti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 10 26, 16:10)
nepaskaito taisyklių ir tiek... pasižiūrėjus nuotraukas daug kam gali pasirodyti, kad su nesavom nuotraukom dalyvauja narės, nes daug ir profesionalių gi yra...

drinks_cheers.gif
kazkada senei senei,kai tik prisijungiau,irgi imeciau foto i konkursa is ineterneto lotuliukas.gif nesugebejau taisykliu paskaityti, doh.gif

manau,kad daugelis nepaskaito, ir deda,bile kad ideti doh.gif
Atsakyti
kas per nesamone dalyvaut su svetima nuotrauka fotokonkurse doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2009 02 06, 15:44)
kas per nesamone dalyvaut su svetima nuotrauka fotokonkurse doh.gif

Bet kad kartais nuotrauką sąlyginai svetima:kalėdiniam konkurse pateikau savo vaikystės nuotrauką,bet paveikslavo tai mano tėvukas.Jei pateikaima nuotrtrauka kurią pats esi nufotkinęs,bet sakykim ne tavo šeimos nariai,tai svetima ar ne?
Atsakyti
tokiu nuotrauku neskaitau svetimomis...kalba eina apie tokias, kurios vagiamos is interneto, o paskui dalyvauja konkurse kaip su savo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2009 02 16, 19:31)
tokiu nuotrauku neskaitau svetimomis...kalba eina apie tokias, kurios vagiamos is interneto, o paskui dalyvauja konkurse kaip su savo. doh.gif

aha, o vat man įdomu kaip su šeimos nuotraukom, kurias padaro samdytas profesionalus fotografas? g.gif jos ne mūsų darytos, bet "visos teisės priklauso mums" kaip sakoma...
slidi riba tos nuosavybės rodytųsi...
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 02 20, 21:35)
aha, o vat man įdomu kaip su šeimos nuotraukom, kurias padaro samdytas profesionalus fotografas?  g.gif  jos ne mūsų darytos, bet "visos teisės priklauso mums" kaip sakoma...
slidi riba tos nuosavybės rodytųsi...

QUOTE
8. Fotokonkursui gali būti pateiktos ir profesionalių fotografų, ir neprofesionalų darytos nuotraukos, nebent konkretaus konkurso taisyklėse būtų nurodyta kitaip*. Jei siunčiate konkursui profesionalo darytą nuotrauką, įsitikinkite, ar nepažeidžiate sutarties su autoriumi sąlygų, ar turite teisę ją publikuoti. 
Atsakyti