Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnos laikymas, plovimas, dažymas

QUOTE(SoJa @ 2009 01 30, 19:59)
Labutes,
gal zinote kur Vilniuje man galetu sukarsti vilna ?
Aciu 4u.gif

sveikos gal kuri zino kur Siauliuose yra karsykla 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norėčiau pabandyti nudažytį jau nuveltą šalikėlį rūdimis, tik bėda, kad nežinau, kaip tai daroma. Gal kuri esate bandžiusi ir galėtumėt pasidalinti patirtimi.
Atsakyti
Nejaugi niekas nežinote, kaip galima dažyti rūdimis?
Atsakyti
Reikia gerai surūdijusių gelžgalių. Dažomą audinį sušlapinti parūgštintame vandenyje ir vynioti su turimais rūdžių "šaltiniais". Viską kišti į sandariai uždaromą plastikinį maišą ir laikyti šiltai (saulėkaitoje, ant radiatoriaus, šildomų grindų ir pan.)
Išvyniojus audinį skalauti vandenyje su soda.
Atsakyti

QUOTE(*MAGIC* @ 2011 09 19, 15:16)
Reikia gerai surūdijusių gelžgalių. Dažomą audinį sušlapinti parūgštintame vandenyje ir vynioti su turimais rūdžių "šaltiniais". Viską kišti į sandariai uždaromą plastikinį maišą ir laikyti šiltai (saulėkaitoje, ant radiatoriaus, šildomų grindų ir pan.)
Išvyniojus audinį skalauti vandenyje su soda.


Baisingai dėkinga esu smile.gif bigsmile.gif Kokia laikymo trukmė tame maiše?
O geležių turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suveltos Avys: 19 rugsėjo 2011 - 15:18
Laikas, vyniojimo būdas, gelžgalių kiekis ir pan. - bandymo būdu pasirenkami dalykai. Aš laikydavau kelias paras.
Galima jau po kelių valandų išsivyniot ir patikrint, kas gaunasi/nesigauna, vėl vyniot pervyniot. Svarbu, kad būtų tos rūgščios šiltos drėgmės, kad viskas gerai rūdytų.
Atsakyti
*MAGIC*, ačiū, kad pagelbėjai 4u.gif
Atsakyti
Gal kas atsakysite į mano klausimą, neradau temos, kadangi artima ši, todėl klausiu. Gal kas bandėt skalbti skalbimo mašina paltuką, kurio sudėtyje yra medvilnė 40, kašmyras 20,poliesteris 30 ir likra 10?Vilnonį surizikavau, atsigavo nerealiai thumbup.gif Bet dėl kašmyro suabejojau, daug kur skaitau, kad negalima jo gręžti g.gif Bet jei ant rankinio vilnos skalbimo užstačius, gal pavyktų?Kaip jūs manot?Reikia su kažkuo pasitart, kad nelikčiau viena kalta biggrin.gif
Atsakyti
Cha , kad kalte nuo vienos galvos perkelt ant kitos.Nežinau ar bus tokiu drasių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 11 25, 16:07)
Cha , kad kalte nuo vienos galvos perkelt ant kitos.Nežinau ar bus tokiu drasių  lotuliukas.gif

Nu ką, surizikavau, viskas gavos kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 07 22, 18:19)
sveikos, nznau ar as labai ne i tema, bet galiu pasidalinti turima vilnele. Pirkau is Lygumu km (rodos nemeluoja g.gif senokai tai buvo....) Neturiu kada prisesti rimtam darbui, o ne rimtam prisidaziau pakankamai ax.gif

Taigi, stovi du maximiniai maisai karstos nedazytos vilnos. Gal kam reikia?


O kokia jinai? Aš nemačius, negirdėjus apie tokia? blink.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri zinot Kaune ar karsia vilna?
4u.gif
Atsakyti