Įkraunama...
Įkraunama...

Del kontraceptiku

po savaites turesi nuplest, bet siaip paprastai jis neatlimpa, as ir naudoju clap.gif
man kainavo 41Lt
Atsakyti
Paskaiciau apie kontraceptikus fear.gif
Kontraceptikų geriančioms moterims krūtų vėžys buvo diagnozuotas šiek tiek dažniau, negu to paties amžiaus jų nevartojančioms pacientėms. Jų vartojimą nutraukus, šis nedidelis padažnėjimas palaipsniui išnyko per 10 metų. Ar minėtas skirtumas atsiranda dėl kontraceptikų poveikio, nežinoma, kadangi jų vartojančios moterys buvo dažniau apžiūrimos, todėl vėžys galėjo būti pastebėtas anksčiau.
Vartojant kontraceptikų kartais gali atsirasti gerybinis, rečiau piktybinis kepenų auglys. Dėl jo galimas vidinis kraujavimas, todėl prasidėjus stipriam pilvo skausmui būtina tuoj pat kreiptis į gydytoją.
Pastebėta, kad moterims, kurios kontraceptikų geria ilgai, dažniau atsiranda gimdos kaklelio vėžys, tačiau jis gali būti susijęs ne tik su kontraceptikų poveikiu, bet ir su seksualiniu moters elgesiu bei kitais faktoriais.
Atsakyti

Labai daug klausimų pateikiate tame pačiame skyrelyje.Pabandykite siųsti kaip atskirus,nes labai sunku ieškoti ir viską atsakyti.
Jeanine turi sudėtinę dalį,kuri gražinančiai veikia odą.Jei atsirado nereguliarūs kraujavimai daugiau,negu po trijų mėnesių,pasitikrinkit pas ginekologą.Tik pamačius ir ištyrus pacientę,galima nuspręsti dėl tolimesnės taktikos.
Nėra nei silpnesnių ,nei stipresnių kontraceptikų.Yra tik skirtingos estrogenų dozės ir skirtingos progesteroninės dalys juose.Pykinimą sukelia estrogenai.
Jeigu mėnesinės būna kas tris mėnesius,tai signalizuoja apie rimtą patologiją.Jums būtina tirtis ir gydytis.Jei Jūsų ginekologė ramina,kad viskas gerai,eikite pas kitą.
Užsiklijavę Evrą,galite maudytis,eiti į pirtį.O kai reikės nusiplėšti,nusiplėšite be vargo.
Atsakyti