Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Daisiuke @ 2007 10 15, 08:03)
o cia tas 5000lt tik uz sodyba ar jau su maistu? arba tas 100lt/zmogui cia be maisto ar su? ziauriai sudomino... g.gif  g.gif

cia tas 5000 lt skaitosi sodybos nuoma ir kartu gaunasi kaip nakvyne, o ta maisto kaina tai cia minimali jinai gali biskiuka ir isaugti
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 15, 08:18)
cia tas 5000 lt skaitosi sodybos nuoma ir kartu gaunasi kaip nakvyne, o ta maisto kaina tai cia minimali jinai gali biskiuka ir isaugti


aj tai cia skaitositaip...jei pas mane dalyvauja 60 zmoniu, tai gaunasi 5000lt (uz sodybos pacios nuoma ir nakvyne) + 6000lt (100*60) uz maista ane?
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2007 10 15, 08:47)
aj tai cia skaitositaip...jei pas mane dalyvauja 60 zmoniu, tai gaunasi 5000lt (uz sodybos pacios nuoma ir nakvyne) + 6000lt (100*60) uz maista ane?

nu kaip ir taip, dar gal pirtele jei imsit papildomai 400 litu,siaip maistas gali buti ir brangesnis,matai kainos auga kaip ant mieliu
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 15, 08:53)
nu kaip ir taip, dar gal pirtele jei imsit papildomai 400 litu,siaip maistas gali buti ir brangesnis,matai kainos auga kaip ant mieliu



nu jo...uztat galvoju, gal uzsisakyt tik sodyba, o maista savo organizuotis..ta prasme kazkur uzsisakyt.o tu ja jau rezervavus? ta prasme uzsisakius sita sodyba? ir su maistu ar be....? ir kokia kaina susitarei? beje sutarti pasirasinejai?
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2007 10 15, 09:30)
nu jo...uztat galvoju, gal uzsisakyt tik sodyba, o maista savo organizuotis..ta prasme kazkur uzsisakyt.o tu ja jau rezervavus? ta prasme uzsisakius sita sodyba? ir su maistu ar be....? ir kokia kaina susitarei? beje sutarti pasirasinejai?

jie kazkaip nebuvo linke kad maistas butu savo, jie turi savo virtuve ir gamina, nes as irgi norejau savo, tai jie kategoriskai nesutiko
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 15, 10:58)
jie kazkaip nebuvo linke kad maistas butu savo, jie turi savo virtuve ir gamina, nes as irgi norejau savo, tai jie kategoriskai nesutiko


matai kaip cia...aisku.. turesiu galvoje...smile.gif ziuresim kaip cia mums iseis...reiks nulekt apsiziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 10 15, 01:27)
cia tie Perkuno namai, tai tas viesbutis? cia netoli Kauno sporto hales? o kokios kainos ten?

Taip tas pats, mes sumokėjom 4400 lt su viskuo plius 200 lt palikom arbatos, už nuostamų aptarnavimą rolleyes.gif
mūsų buvo 26 žmonės jei neklystu g.gif doh.gif iš jų 2 vaikai jie turėjo vaikiška meniu ir dar + 3 žmonės t.y fotografas ir vakaro vedantieji gavo karštus patieklaus.
Na bet mūsų buvo pusiau blaivininkų kompanija, tad išgėrėm alkoholio mažai, o tiems kas nori tradicinių lietuviškų vestuvių kur alkoholis liejas laisvai, tai galbūt ir per brangus variantas gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
na jo, kas megsta truputi daugiau isgerti, tai paskui saskaita gali isgasdinti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2007 10 15, 12:59)
Taip tas pats, mes sumokėjom 4400 lt su viskuo plius 200 lt palikom arbatos, už nuostamų aptarnavimą  rolleyes.gif
mūsų buvo 26 žmonės jei neklystu  g.gif  doh.gif  iš jų 2 vaikai jie turėjo vaikiška meniu ir dar + 3 žmonės t.y fotografas ir vakaro vedantieji gavo karštus patieklaus.
Na bet mūsų buvo pusiau blaivininkų kompanija, tad išgėrėm alkoholio mažai, o tiems kas nori tradicinių lietuviškų vestuvių kur alkoholis liejas laisvai, tai galbūt ir per brangus variantas gaunasi  rolleyes.gif



QUOTE(gala @ 2007 10 15, 13:55)
na jo, kas megsta truputi daugiau isgerti, tai paskui saskaita gali isgasdinti  tongue.gif


Na nežinau ar čia sutapimas, bet per mūsų vestuves alkoholio irgi nedaug išgėrė ir kaip sakė "Sfinkso" direktorė (mes ten šventėm savo vestuves), tai priklauso nuo šventimo vietos ir aplinkos. Man atrodo, kad restoranas truputį žmones priverčia būti santūresniais.. blush2.gif Vat antrą dieną, kai plaukiojom su laivu, tai visi atsigriebė kaip turi būti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidunia @ 2007 10 15, 19:03)
Na nežinau ar čia sutapimas, bet per mūsų vestuves alkoholio irgi nedaug išgėrė ir kaip sakė "Sfinkso" direktorė (mes ten šventėm savo vestuves),  tai priklauso nuo šventimo vietos ir aplinkos. Man atrodo, kad restoranas truputį žmones priverčia būti santūresniais..  blush2.gif  Vat antrą dieną, kai plaukiojom su laivu, tai visi atsigriebė kaip turi būti  biggrin.gif

na mes patys pristabdem alkoholi, pasakem ka ir kada pilstyti, kaip tik atvaziavom dar pries sedant prie stalu buvo pateikti martio kokteiliukai ir dzinas su toniku, prie stalu buvo pilstomas raudonas ir baltas vynai, prie baro alus, o degtine ir brendi pradejo pilstyt prie baro tik po vidurnakcio uz tai isgere tik po pora buteliu dektines ir brendzio rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=ew_a,2007 10 15, 04:39]
Aha man ta Norviliskiu pilis irgi patiko..nuoma tai tikrai daugoka, bet ji verta to wub.gif
[/quote]
ai nu cia kaip paziurejus, su tom pilim,jei nori,kad tavo sveciai klaidziotu o ne tau padetu svesti, tai galima pili imti, o klausyk kaip sutartele pasirasei, tu pirtele imsi ar nea? ir kokiu jis salygeliu prirases,nes man dar tik turi atsiusti sutarti tai nzn ko is to Vido tiketis.Ir jei imsi pirtele kaip tau uz ja teks moketi ar nea?
[/quote]
Na mes kai dar tik apziurinejom sodyba, tai direktore aiskino, kad uz pirtele atseit atskirai nereikes moket, o tas Vidas paskui jau raukesi kai sutarti pasirasinejom. Istikruju tai mane ta pirtele maziausiai domina, jei kas nores ir jei reikes sumoket tai sumokesim, jei nereiks moket dar geriau... Vat mane labai glumina tas ju kategoriskumas del virtuves, tikiuosi tas ju maistas bus skanus...tik va man nepatinka tas faktas, kad jie maista vezasi is restoranu...kokia garantija, kad ten viskas bus sviezia...? o dar viena forumiete, kai parase, kad sitoj sodyboj buvo apsinuodija jos sveciai, tai is vis susinervinau... doh.gif doh.gif verysad.gif Ir is vis man tas Vidas labai nepatiko, labai saltas ir arogantiskas zmogus, labai jau save didziu verslininku laiko, bet jei kiek ismanytu apie versla tai bent zinotu, kad su klientais reikia graziau bendraut ir sypsena tikrai nepamaisytu schmoll.gif
Atsakyti
[quote=pukita999,2007 10 15, 23:54]
ai nu cia kaip paziurejus, su tom pilim,jei nori,kad tavo sveciai klaidziotu o ne tau padetu svesti, tai galima pili imti, o klausyk kaip sutartele pasirasei, tu pirtele imsi ar nea? ir kokiu jis salygeliu prirases,nes man dar tik turi atsiusti sutarti tai nzn ko is to Vido tiketis.Ir jei imsi pirtele kaip tau uz ja teks moketi ar nea?
[/quote]
Na mes kai dar tik apziurinejom sodyba, tai direktore aiskino, kad uz pirtele atseit atskirai nereikes moket, o tas Vidas paskui jau raukesi kai sutarti pasirasinejom. Istikruju tai mane ta pirtele maziausiai domina, jei kas nores ir jei reikes sumoket tai sumokesim, jei nereiks moket dar geriau... Vat mane labai glumina tas ju kategoriskumas del virtuves, tikiuosi tas ju maistas bus skanus...tik va man nepatinka tas faktas, kad jie maista vezasi is restoranu...kokia garantija, kad ten viskas bus sviezia...? o dar viena forumiete, kai parase, kad sitoj sodyboj buvo apsinuodija jos sveciai, tai is vis susinervinau... doh.gif doh.gif verysad.gif Ir is vis man tas Vidas labai nepatiko, labai saltas ir arogantiskas zmogus, labai jau save didziu verslininku laiko, bet jei kiek ismanytu apie versla tai bent zinotu, kad su klientais reikia graziau bendraut ir sypsena tikrai nepamaisytu schmoll.gif
[/quote]
o as kaip buvau sestadieni,moterele man sake,kad maista patys gamina,anksciau turejo kontrakta su restoranu,o dabar turi savo seimininke,kuri skaniai gamina ir patys daro maista. Man tai nesvarbu koks ten tas vidas, siaip as su juom nebuvau susitikus,bet telefonu ciki pasirode ir paaiskino kelia,nes biski nuvariau ne i ta puse ir normaliai bendravo,matai as paty bunu nosi uzraukus tai man arogantisku nebuna,jie tik buna su xarakteriu lotuliukas.gif
Atsakyti