Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(reduxe @ 2008 02 04, 16:42)
as labai panikuoju del "Satiju dvaro". gyvai ta vieta pamatysiu tik po 10dienu, o pinigeliai jau sumoketi  doh.gif  ten nakvynei priima tik 31 zmogu, o pas mane 40, bet gal leis ciuzinuku pasitiesti ir ten dvi sales, viena sokiam kita baliui  doh.gif  alkocholis tik ju, saldus stalas tik ju  doh.gif  tikiuosiu man nors sale paciai leis pasipuosti taip kaip noriu  mega_shok.gif  paguoskit kas ten jau sventet, gal nera taip blogai?


Dar viena drauge parase, kad tik nesisakyciau "Satiju dvaro" nes jau tiek prisiklause doh.gif sedziu ir verkiu darbe cray.gif o jau uzstatas sumoketas! kurio turbut ir su kirviu neispesiu is ju mega_shok.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reduxe: 05 vasario 2008 - 12:30
QUOTE(ew_a @ 2008 01 30, 18:54)
grazi sodyba, kokia kaina susitaret?

Laukystoj 3500 Lt uz visa sodyba su visais namukais. Pas mus kokie 55 zmones bus. Na, gal ir nera pats pigiausias variantas, bet vietos per akis, miegot visi telpa, patogumai yra.
Atsakyti
to Rosena:

satiju dvare ten vienam vakarui tokios kainos, o nakvyne dar papildomai man rodos apie 2500 Lt, siaip dar galima uzsisakyti visa dvara (t.y. restoranas, banketine sale, miegamieji) uz 4500 + maistas tokiom kainom kaip jau anksciau minejau blink.gif

o zmoniu pas mane apie 30-35. gal gali parasyti, kur konkreciau ramuciuose ta kavine arba koki telefoniuka imesti? aciu mirksiukas.gif




sian gavau atsakyma is Roko sodybos, tai ten zmogui 250 Lt..ooops... blink.gif

Klumpes malunas irgi variantas, bet niekur nerandu atsiliepimu, kaip ten su maistu. kai paskambinau, tai sake db valgiarasti koreguoja, atsius po poros savaiciu, o siaip nenustato kainos zmogui, kiek nori to maisto, tiek ir perki. tik bijau, kad su tuo "kaip nori" paskui nesigautu milijonai pinigu biggrin.gif tai va, ir nzn ka daryt, cia per tas pora savaiciu, gali visai nieko nebelikt...
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 02 05, 11:29)
Dar viena drauge parase, kad tik nesisakyciau "Satiju dvaro" nes jau tiek prisiklause  doh.gif  sedziu ir verkiu darbe  cray.gif  o jau uzstatas sumoketas! kurio turbut ir su kirviu neispesiu is ju  mega_shok.gif  verysad.gif

O tai kas ten taip blogai? Mes irgi uzsisakem Satiju dvara. Darosi neramu.
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 02 05, 13:29)
Dar viena drauge parase, kad tik nesisakyciau "Satiju dvaro" nes jau tiek prisiklause  doh.gif  sedziu ir verkiu darbe  cray.gif  o jau uzstatas sumoketas! kurio turbut ir su kirviu neispesiu is ju  mega_shok.gif  verysad.gif

tu nesinervuok taip gal viskas ten gerai. Mes rudeni ieskojom sventimo vietos, bet ne vestuvem, tai as pasiklausiau kad man parekomenduotu kokia vietele toks pazistamas, kuris jau ilgai dirbo kavinese, ir restoranuose, tai jis man ir rekomendavo Satiju dvara, kaip labai gera varianta, na tik ten brangoka truputi mum pasirode tuo metu. Gal visas ten gerai. As kai ieskojau vestuvem, irgi apie issirnkta sodyba prisikaiciau blogu atsiliepimu ir labai nervavausi ir verkiau, o viskas buvo labai gerai ir nepriekaistingai.
Tu tik neverk ir neliudek mirksiukas.gif . O kiek jus ten palikot uzstata?
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2008 02 05, 12:43)
O tai kas ten taip blogai? Mes irgi uzsisakem Satiju dvara. Darosi neramu.


Tai tas ir yra, kad visi peikia, bet tiesiai sviesiai nepasako.kaip sakiau, as gyvai dar nemaciau, vaziuosiu kita savaite.sake maisto mazai ir brangu(tikiuosiu, kad sanapideminius klausimus irgi issprende) doh.gif girdejau, kad aptranavimas stipriai slubuoja ir dar apie savininka nekokie atsiliepimai sklando, bet nenoriu cia peikti, nes tik is komentaru susidariau nuomone ax.gif tikiuosiu, kad viskas bus gerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2008 02 05, 14:04)
Tai tas ir yra, kad visi peikia, bet tiesiai sviesiai nepasako.kaip sakiau, as gyvai dar nemaciau, vaziuosiu kita savaite.sake maisto mazai ir brangu(tikiuosiu, kad sanapideminius klausimus irgi issprende)  doh.gif  girdejau, kad aptranavimas stipriai slubuoja ir dar apie savininka nekokie atsiliepimai sklando, bet nenoriu cia peikti, nes tik is komentaru susidariau nuomone  ax.gif tikiuosiu, kad viskas bus gerai  verysad.gif

Na gal ir gerai, kad sklando visokie atsiliepimai, bent zinosim ko reikalauti. Mes buvom ten nuvaziave 2 kartus. Pirma karta apsiziureti, o antra karta pavalgyti, paragauti maisto. Apie maista galiu pasakyti, kad neblogas, porcijos ne pacios didziausios, bet mes privalgem. Banketams jie turi atskira meniu, bet ruosia tos pacios seimininkes. Na, o aplinka ir sales visada atrodo garziau nuotraukoje. As bent is internetiniu nuotrauku susidariau toki vaizda, kad jie turi konferenciju ir banketines sales. Pasirodo, kad ten tos pacios,bet cia gal esmes nekeicia. Jie dar sake, kad salia statosi sveciu namus su pirtele, bet kada baigs, nezino, nieko nenorejo pazadeti.
Na ka, bukim optimistes ir vilkimes, kad viskas bus gerai. Siaip ar taip pinigai jau sumoketi. O kai apziuresi, tai parasyk savo atsiliepimus. Sekmes! Beje, kada tavo vestuves?
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2008 02 05, 16:57)
Na gal ir gerai, kad sklando visokie atsiliepimai, bent zinosim ko reikalauti. Mes buvom ten nuvaziave 2 kartus. Pirma karta apsiziureti, o antra karta pavalgyti, paragauti maisto. Apie maista galiu pasakyti, kad neblogas, porcijos ne pacios didziausios, bet mes privalgem. Banketams jie turi atskira meniu, bet ruosia tos pacios seimininkes. Na, o aplinka ir sales visada atrodo garziau nuotraukoje. As bent is internetiniu nuotrauku susidariau toki vaizda, kad jie turi konferenciju ir banketines sales. Pasirodo, kad ten tos pacios,bet cia gal esmes nekeicia. Jie dar sake, kad salia statosi sveciu namus su pirtele, bet kada baigs, nezino, nieko nenorejo pazadeti.
Na ka, bukim optimistes ir vilkimes, kad viskas bus gerai. Siaip ar taip pinigai jau sumoketi. O kai apziuresi, tai parasyk savo atsiliepimus. Sekmes! Beje, kada tavo vestuves?


aciu, siek tiek nuraminai! 4u.gif jo, kai apziuresiu, pakalbesiu, parasysiu savo atsiliepimus ir nuomones! gal per anksti stresuot pradejau blush2.gif bet taip norisi, kad viskas butu gerai ax.gif
mano svente rugpjucio 2diena!
Atsakyti
QUOTE(nezaidziu @ 2008 02 05, 15:40)
to Rosena:

satiju dvare ten vienam vakarui tokios kainos, o nakvyne dar papildomai man rodos apie 2500 Lt, siaip dar galima uzsisakyti visa dvara (t.y. restoranas, banketine sale, miegamieji) uz 4500 + maistas tokiom kainom kaip jau anksciau minejau  blink.gif 

o zmoniu pas mane apie 30-35. gal gali parasyti, kur konkreciau ramuciuose ta kavine arba koki telefoniuka imesti? aciu  mirksiukas.gif
sian gavau atsakyma is Roko sodybos, tai ten zmogui 250 Lt..ooops... blink.gif

Klumpes malunas irgi variantas, bet niekur nerandu atsiliepimu, kaip ten su maistu. kai paskambinau, tai sake db valgiarasti koreguoja, atsius po poros savaiciu, o siaip nenustato kainos zmogui, kiek nori to maisto, tiek ir perki. tik bijau, kad su tuo "kaip nori" paskui nesigautu milijonai pinigu  biggrin.gif tai va, ir nzn ka daryt, cia per tas pora savaiciu, gali visai nieko nebelikt...

sveikute,
tai va duodu ramuciu telefoniuka 868788167 ponia daiva pasiskambinsi ji tau nupasakoks kur atvykti kur randasi ir pasiziuresi ytau pasiulys dvi sales kuri labiau tiks ta , o jei netiks nieko tokio sekmytes smile.gif po to mestelk komentariuka ok? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosena @ 2008 02 05, 13:19)
sveikute ,
kiek oas tave yra zmoniu?  nuvaziuok i ramucius  , bet ne  prie ramuciu , o paciuose ramuciuose  yra kavinuke , o ten toliau yra  baketine sale su  miegamaisiais patariu tikrai ten nes mano grupiokes  mamos yra  bankatine sale ir grazi ir skanei duoda valgyt ir  paziurejus dar pakankamai pigei .  nepulk i panika  dar smile.gif
Papildyta:




Taigi lyg apie ta pacia Ramuciu sale buvo rasyta laikrasciuose ir cia, kad apsinuodijo vestuvininkai, kad nebuvo salygu maistui gaminti ir pan. Ne uz ka nesikreipciau. Nori pigiau, o paskui vestuves sugadintos schmoll.gif

va ka radau, nejuokaukit tik ir nepataupykit!

http://www.meniu.lt/...=...9&id=300142

p.s. man patiko Petroniu dvarelis ir Zalensu sodyba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nike_mike: 05 vasario 2008 - 20:34
QUOTE(nike_mike @ 2008 02 05, 22:31)
Taigi lyg apie ta pacia Ramuciu sale buvo rasyta laikrasciuose ir cia, kad apsinuodijo vestuvininkai, kad nebuvo salygu maistui gaminti ir pan. Ne uz ka nesikreipciau. Nori pigiau, o paskui vestuves sugadintos  schmoll.gif

va ka radau, nejuokaukit tik ir nepataupykit!

http://www.meniu.lt/...=...9&id=300142

p.s. man patiko Petroniu dvarelis ir Zalensu sodyba  4u.gif

ka raso laikrasciai dar neviskas zurnalistai megsta ispusti burbula as zinau kaip ten buvo , beja net darius ir as balius ir nemazai buvusi ir kazkodel neapsinuodijau ir nieko neatsitiko beja jai ka sia vasara tad nereikia taip spresti , beja ir ten vestuvininkai pakliuvo geri melagiai . nores uzsisakys nenores cia zmogaus reikALAS
Atsakyti
QUOTE(sirdelyte @ 2008 02 01, 18:27)
Sveikutes,
As irgi noreciau prisijungti prie jusu  smile.gif  Ilgai ieskojom vietos pobuviui ir pagaliau issirinkome Sfinksa. Labai laukciau nuomoniu ir pastebejimu apie sia vieta. Aciukas


Dėl šio restorano, tai tikrai daug atsiliepimų buvo priršyta, tik reiktų perversti forumus senesnius wink.gif

Na, o aš taip pat jau išsirinkau savo šventei vietą - Restoranas "Šimtas" - man patiko aplinka, žmogui sudarius sąmatėlę gavosi 90Lt. su alkoholiu, na jei bus daugiau geriančių, tai iki 100 Lt. gali išaugti.

Akmenukas į "Danielos" daržą - vadybininkė Viktorija labai maloniai bendravo, aptarėm ko norėtume, tačiau niekaip neatsiuntė žadėto pasiūlymo (sąmatos) vestuvėms - kadangi po to susiradau savąjį restoraną, tai ir nereikalavau, bet šiaip tai negražiai pasielgė....
Atsakyti