Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Aciu visoms uz nuomones smile.gif
Atsakyti
o gal kas sventet vestuves ar koki baliuka MEDZIOTOJU SOSTINEI,jinai randasi kedainiuose?
Gal esat girdejusios kokiu nors atsiliepimu ar taip kokiu pletku? lotuliukas.gif
Atsakyti
mano draugu draugai ten svente sia vasara, tai sake viskas super.
viena forumiete ten siemet svente, tai irgi labai gyre thumbup.gif
Atsakyti
jo aplinka tai ten superine,kol kas dar niekaip neprisiruosiau nuvaziuoti,bet kaip foto pamaciau ta sodyba tai man jinai taip uzkrito ir labai noreciau ten svesti savo vestuves ir bandysiu savo nora igyvendinti,tik vat labai jau kitiems metams kainos dideles paskaicius foruma susidariau,bet kaip planuoju svente tureti tik viena karta tai galima ir paislaidauti bigsmile.gif
turiu tokia beda kad pas mane vestuvese 90 zmoniu,aisku ju priskaiciuota 110 tai sumazinau iki 90 ir nera labai didelio pasirinkimo kur svesti,nesinori uz zmogu moketi po 200 litu,bet reikia nusiteikti kad kitais metais tokios kainos
Atsakyti
na jo, kitais metais kainos nelepins musu doh.gif
Atsakyti
ai zinai istikro jei negaletume tai nedarytume vestuviu,reiskias galimybes leidzia jei ieskom smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gala @ 2007 09 27, 12:18)
na jo, kitais metais kainos nelepins musu  doh.gif

o kur tu pati issirinkai?
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 09 21, 13:56)
Mes sventem romo uoste tai patiko, aisku visada galima kazka padaryti geriau bet visumoj nesigailim kad ten sventem...svarbiausia kaip faina iseiti i lauko terasa 3a.ir grozetis mariomis smile.gif



user posted image

na nezinau ar isides mano liniuote smile.gif bet bandau.
Buvome mes romo uoste, bet mum nelabai patiko sale. ir pas mus 30 zmoniu tai tik apacioj leidzia, o jei virsui tai vistiek moketume uz 40. tai blogiausiu atveju kviesim dar desim sveciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 09 27, 10:49)
o gal kas sventet vestuves ar koki baliuka MEDZIOTOJU SOSTINEI,jinai randasi kedainiuose?
Gal esat girdejusios kokiu nors atsiliepimu ar taip kokiu pletku? lotuliukas.gif


Mano pažystama šiemet šventė ten savo vestuves, tai lyg būtų ir nieko, aplinka graži, bet sakė maistas buvo žiaurus.. doh.gif o antrą dieną tai iš viso prapuolimas, nes naktį nieko nenurinko, nesudėjo kur vėsiau, sakė viskas apgedo, apdžiuvo.. Po vestuvių ne vienam žmogui buvo skrandžiai sustreikavę doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 09 27, 10:16)
jo aplinka tai ten superine,kol kas dar niekaip neprisiruosiau nuvaziuoti,bet kaip foto pamaciau ta sodyba tai man jinai taip uzkrito ir labai noreciau ten svesti savo vestuves ir bandysiu savo nora igyvendinti,tik vat labai jau kitiems metams kainos dideles paskaicius foruma susidariau,bet kaip planuoju svente tureti tik viena karta tai galima ir paislaidauti  bigsmile.gif
turiu tokia beda kad pas mane vestuvese 90 zmoniu,aisku ju priskaiciuota 110 tai sumazinau iki 90 ir nera labai didelio pasirinkimo kur svesti,nesinori uz zmogu moketi po 200 litu,bet reikia nusiteikti kad kitais metais tokios kainos

na pas mus panasi situacija, sveciu apie 100, bent jau as taip tikiuosi nes priskaiciuota yra 120. musu vestuves 08-08-2008 uzsisakem roko sodyba, kaisiadriu raj. uz zmogu mokesim 200lt., o kita diena kitos vestuves mokes 150lt. uz zmogu. i sia kaina neieina alkoholis ir saldus stalas. gaila kad del skaiciu taip kaina kyla doh.gif . (08d. mums yra ipatinga, jei butume zinoje, kad taip bus, pasirinktume kita data wub.gif )
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif
vien uz sodyba mokesit 20 tukst ? o kur dar fotografai, muzikantai, suknele ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 09 27, 21:47)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
vien uz sodyba mokesit 20 tukst ? o kur dar fotografai, muzikantai, suknele ir t.t.  doh.gif

taip daugoka, bet tai svente tongue.gif ir stengsimes kad viskas butu gerai ir sauniai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ihana @ 2007 09 25, 18:17)
norejau paklaust, gal sventei savo vestuves rugsejo 7, Petrausku soyboj? blush2.gif  ax.gif


aha blush2.gif o ka? smile.gif
Atsakyti