Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Vilniuje

na tesiam smile.gif pirma tema
Atsakyti
Vakar buvau Šeškinėje Luxura soliariume. Atėjus paklausiau, kada pas juos keistos lempos, sakė turi visokių, tai pasiprašiau į kabiną, kur, aišku, geresnės lempos. Ir ką jūs galvojat, ėjau 7 min, šiandien dega užpakalis ir blauzdų užpakalinė pusė, nusvilau verysad.gif pirmą kartą taip unsure.gif
Atsakyti
O aš vakar buvau Rūdininkų g. Equadore, nors visada lankausi Mandarino Equadore, tai galiu pasakyt, kad bent jau stovimi soliariumai po 1.75lt Mandarine žyyymiai geresni nei Rūdininkų g. Mandarine ir su reguliuojamu vėdinimu, kad net sušalt galima ir su apipurškimu, o Rūdininkų g. nuėjau, maniau iškepsiu kaip karšta. Kokybės skirtumas akivaizdus, o kaina tai vienoda rolleyes.gif doh.gif
Atsakyti
jei jau apie skirtumus, tai Labambos soliariume už 1,9 didžiojoj gatvėj galima ir teliką pažiūrėt, o tarkim, savanorių labamboj už tą pačią kainą teliko nėma tongue.gif (man rods ten ir apipurškimas neveikia. bet galiu klyst). tai vat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltaJuoda @ 2007 09 08, 10:47)
O aš vakar buvau Rūdininkų g. Equadore, nors visada lankausi Mandarino Equadore, tai galiu pasakyt, kad bent jau stovimi soliariumai po 1.75lt Mandarine žyyymiai geresni nei Rūdininkų g. Mandarine ir su reguliuojamu vėdinimu, kad net sušalt galima ir su apipurškimu, o Rūdininkų g. nuėjau, maniau iškepsiu kaip karšta. Kokybės skirtumas akivaizdus, o kaina tai vienoda  rolleyes.gif  doh.gif


Tai Rudininku gatvej soliariumu studijai jau n metu,Mandarine daug naujesne tai ka cia lygint...
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 09 09, 15:35)
jei jau apie skirtumus, tai Labambos soliariume už 1,9 didžiojoj gatvėj galima ir teliką pažiūrėt, o tarkim, savanorių labamboj už tą pačią kainą teliko nėma  tongue.gif  (man rods ten ir apipurškimas neveikia. bet galiu klyst). tai vat  biggrin.gif

o kaip ten ji ziuret? per akinukus gi blogai matos g.gif
o ir siaip kam telikas, gi ne valanda soliariume gulim
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 09 09, 16:22)
o kaip ten ji ziuret? per akinukus gi blogai matos g.gif
o ir siaip kam telikas, gi ne valanda soliariume gulim


drinks_cheers.gif Vienas is nereikalingu navarotu...kaip ir bodywave rolleyes.gif

Bet vat kai deginantis muzikytes nera tai as supykstu smile.gif
Atsakyti
na as noriu pagirti equadoro mandarine penktadieni nuejau i ta uz 1,75 gulima tai taip suskrudau ta prasme juoda db esu... siaip drauge isidarbina solisune tai sake pas juos tos pacios kabinos kaip ir equadore tik ne 1,75 o 1,25... o va db kur atsidare naujas madoj tai ten kosmosines naujos lempos patikekit taip jama... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 09 09, 18:59)
na as noriu pagirti equadoro mandarine penktadieni nuejau i ta uz 1,75 gulima tai taip suskrudau ta prasme juoda db esu... siaip drauge isidarbina solisune tai sake pas juos tos pacios kabinos kaip ir equadore tik ne 1,75 o 1,25... o va db kur atsidare naujas madoj tai ten kosmosines naujos lempos patikekit taip jama... smile.gif


O koks madoj atsidarė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltaJuoda @ 2007 09 09, 20:53)
O koks madoj atsidarė?  bigsmile.gif

Ir kur ta mada tiksliau? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BaltaJuoda @ 2007 09 09, 20:53)
O koks madoj atsidarė?  bigsmile.gif



QUOTE(Morepink @ 2007 09 09, 21:01)
Ir kur ta mada tiksliau? blush2.gif  4u.gif



Solisunas Virsuliskiu Madoj...
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 09 08, 10:42)
Vakar buvau Šeškinėje Luxura soliariume. Atėjus paklausiau, kada pas juos keistos lempos, sakė turi visokių, tai pasiprašiau į kabiną, kur, aišku, geresnės lempos. Ir ką jūs galvojat, ėjau 7 min, šiandien dega užpakalis ir blauzdų užpakalinė pusė, nusvilau  verysad.gif  pirmą kartą taip  unsure.gif

Reikia ir man vel luxuroje nupirkt abonementa.. idomu ar kainos nepasikeite g.gif
Atsakyti