Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

Man tai labai skanu toks paštetukas :

Silkės filė,
Rokiškio sūris,
Sviestas,
Virta morka.
Viską sumali su mėsmalę, sumaišai, užtepi ant batono ar skrebučio ir pabarstai krapais.
thumbup.gif

Atsakyti
Mano šeimyna labai mėgsta silkę. Ypač su saulėgrąžom thumbup.gif ...
Va keletas mūsų mėgstamiausių:

Silkė su poru ir obuoliais

silkė, poras, nerūgštus obuolys ir majonezas. Galima daryti kaip mišrainę, galima kaip pataluose - sluoksniuoti. tik obuolį su poru riekia sumaišyti maždaug lygiom dalim.

Silkė su pomidoru

Silke, pomidoras, svogūnas (gali būti poras) supjaustoma kubeliais ir sumaišoma su majonezu.


Silkę pataluose

silkė supjaustoma juostelėmis, ant jos dedasi pakepinti džiovinti grybai su svogūnais, ant viršaus virti ryžiai , viršus aptepamas majonezu.


Silkės mišrainė

Dūmų skonio sillkė supjaustoma juostlėmis, o ant viršaus dedama masė, kuri sudaryta iš : virtų pupelių, kons. žirnelių, virto kiaušinio, virtų morkų (pjaustytų kubeliais) , 4 dalių majonezo ir vienos dalies pomidorų padžo.



Atsakyti
DIEVISKA SILKE SU GRAIKISKAIS RIESUTAIS: KEPINI KAIP SAULEGRAZAS IR PO TO SUMAISAI SU KEPINTAIS SVOGUNELIAI, SUMAISAI, DEDI ANT SILKES IR essen.gif

DAR SILKE SU DZIOVINTASI GRYBAIS. DZIOVINTUS GRYBUS PAMIRKAI PER NAKTI IR RYTE NUPILI, PAVERDI, TADA SUPJAUSTAI JUOSTELEMIS IR SUMAISAI SU KEPINTAIS SVOGUNAIS- MMMMMMMM KAIP SKANU
Atsakyti
Svogūnus pakepini aliejuje, įdedi rūkytų slyvų, dar truputį pakepini, įpili švelnaus kečupo, išmaišai ir kokią 1 min. dar pakepini.Kai atšals sudėti ant silkės, o ant viršaus užbarstyti pakepintų saulėgrąžų.Labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Mįsliukė @ 2004 04 06, 18:37)
Svogūnus pakepini aliejuje, įdedi rūkytų slyvų, dar truputį pakepini, įpili švelnaus kečupo, išmaišai ir kokią 1 min. dar pakepini.Kai atšals sudėti ant silkės, o ant viršaus užbarstyti pakepintų saulėgrąžų.Labai skanu thumbup.gif

Atrodo nepaparastai skaniai- bet kas tos rukytos slyvos? Esu mačius tik džiovintų...kur pirkti tų rūkytų?
Atsakyti
Rūkytų slyvų yra visuose prekybos centruose ir sveriamų ir supakuotų.Tikrai rasi.Dar būna ir džiovintos, bet man skaniau rūkytos.
Papildyta @ [mergetime]1081271420[/mergetime]
Jos panašios į džiovintas.Kartais būna parašyta džiovintos-rūkytos slyvos.
Atsakyti
Gal tiesiog nepastebėjau, kai nežinojau, kad tokių esama. Dabar pasidairysiu- gal aš visas už džiovintas užskaičiau...Ačiū
Atsakyti
LABAI PAPRASTA:

SILKE, OBUOLYS (RUGSTESNIS), SVOGUNAS, MAJONEZAS.
Atsakyti
QUOTE (Elena @ 2004 01 23, 13:35)
[color=purple]Aš tai silkių, žuvų, jūros gėrybių didele mėgeja.Silkė galiu nors kasdien valgyt...Bet man skaniausia, nezinau kaip teisingai vadinasi, liaudyje vadina "šuba" tongue.gif Čia toks sluoksniuotis gaunasi,bet labai skanu.Jei kas noretų pasigaminti, tai:
Reikia:
silkės (aš perku file, mažiau darbo tongue.gif )
virtų burokėlių;
virtų bulvių,
virtų kiaušinių;
virtų morkų,
marinuotų agurkų;
smulkiai pjaustytų svogūnų.

Va cia tai tikrai laaaaaabai skanu!!!!!!!!! As panasiai darau smile.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
As kartais gaminu tokia silke:
file (perku maximoj su skura, tik pamirkyt reikia)
pievagrybiai
svogunai
kons. kukuruzai

Grybus supjaustau ir ikisu porai min. i mikrobange. Svogunus supjaustau ir pamarinuoju: pilu sauksta obuoliu acto ir sauksteli cukraus. Reikia truputi palaikyti, kol darysit visa kita. Tada pjaustau silke, viska sumaisau su majonezu.
Atsakyti
tiek daug skaniu recepteliu,reiks ka nors isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglute @ 2004 03 18, 10:29)
Silkė su pomidoru

Silke, pomidoras, svogūnas (gali būti poras) supjaustoma kubeliais ir sumaišoma su majonezu.

Va šitą darau panašiai:
silkė, pomidoras, grietinė ir svogūnų laiškai
Tik nemaišau, o sluoksniais dedu wink.gif
Labai thumbup.gif
Atsakyti