Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

Merginos, gal žinote kaip marinuojama silkė? Ten reikia palaikyti keletą valandų, kad būtų skani? g.gif valgiau su ruadonais svogūnais marinuotą silkę, tai skonis nerealus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2012 12 28, 21:56)
Merginos, gal žinote kaip marinuojama silkė? Ten reikia palaikyti keletą valandų, kad būtų skani? g.gif valgiau su ruadonais svogūnais marinuotą silkę, tai skonis nerealus bigsmile.gif

pati paklausiau, pati ir atskysiu lotuliukas.gif va radau receptą thumbup.gif

Suomiškai marinuota silkė - Lasimestarin silli

4-6 valgytojams/užkandžiautojams susirandam:

400 g silpnai sūdytos silkės filė
3 didelių raudonųjų svogūnų
3-4 lauro lapelių
10 juodųjų pipirų
175 ml vandens
100 ml acto (9%)
150 ml/140 g cukraus

Procesas:

Iš pradžių pasigaminam marinatą. Prikaistuvyje sumaišom vandenį, actą ir cukrų. Maišydami užvirinam, nukeliam nuo kaitvietės ir paliekam ataušti.

Supjaustom silkę 1-2 centimetrų pločio gabalėliais. Svogūnus suraikom žiedais ar pusžiedžiais. Inde, kurį paskui galėsim sandariai uždengti (stiklainis irgi tinka puikiai), sluoksniuojam silkę ir svogūnus, tarpusluoksniuos kokį pipiriuką ar lauro lapelį įmesdami.

Užpilam šaltu marinatu taip, kad apsemtų visą indo turinį. Jei atrodo, kad marinato maža, silkę ir svogūnus švelniai spustelim, kad meiliau susiglaustų. Sandariai uždengiam, dedam į šaldytuvą/nešam į įstiklintą balkoną ir laikom mažiausiai parą, o geriausia – visas tris.

Suomiai valgo su karštom virtom bulvėm (teisingi žmonės, nieko neprikiši). Skanaus.
receptas iš šio tinklapio silkės receptas

user posted image
----
nepykit jei receptą pakartojau (gal buvo kas anksčiau įdėjęs) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katanelis: 29 gruodžio 2012 - 17:13
QUOTE(katanelis @ 2012 12 29, 18:10)
Suomiškai marinuota silkė - Lasimestarin silli
4-6 valgytojams/užkandžiautojams susirandam:
400 g silpnai sūdytos silkės filė
3 didelių raudonųjų svogūnų
3-4 lauro lapelių
10 juodųjų pipirų
175 ml vandens
100 ml acto (9%)
150 ml/140 g cukraus

Turbūt būsiu vienintelė, kuriai ši silkė buvo labai neskani..Nerekomenduočiau tikrai niekam. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 02 01, 20:02)
Turbūt būsiu vienintelė, kuriai ši silkė buvo labai neskani..Nerekomenduočiau tikrai niekam.  verysad.gif

siandien bandysiu daryt, veliau parasysiu kaip patiko mano seimynai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2012 12 29, 18:10)

Suomiškai marinuota silkė - Lasimestarin silli




QUOTE(deltadu @ 2013 02 01, 20:02)

man visai patiko, skani pati ir silke ir svogunai, nors svogunu pas mus buvo dauuuuuug labai net gal sakyciau ir per daug, bet vistiek skanu buvo smile.gif
Atsakyti
As darau tokia tokia silke suomiskai, kas ragavo nei vienas nepasake, kad neskanu, o jau morku skonis kai pasimarinuoja ilgiau tam sirupe wub.gif
http://aj-receptai.b...-suomiskai.html

Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2013 02 15, 09:04)
As darau tokia tokia silke suomiskai, kas ragavo nei vienas nepasake, kad neskanu, o jau morku skonis kai pasimarinuoja ilgiau tam sirupe  wub.gif


Na va, skonio reikalas ax.gif Mano šeimynai nepatiko krapais ir krienais pagadinta silkė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liniuxxxxx @ 2013 02 16, 00:51)
Na va, skonio reikalas ax.gif Mano šeimynai nepatiko krapais ir krienais pagadinta silkė biggrin.gif

padariau sia silke vakar, tik krienu nedejau, uzmirsau biggrin.gif siandien jau ragavom - man patiko smile.gif Aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2013 02 15, 09:04)
As darau tokia tokia silke suomiskai, kas ragavo nei vienas nepasake, kad neskanu, o jau morku skonis kai pasimarinuoja ilgiau tam sirupe  wub.gif
http://aj-receptai.b...-suomiskai.html

siandien bandysiu daryt nes turiu silkes, tiesa mano silke su galvyte bet man tik tokia skaniausia smile.gif tai parasysiu atsiliepimus po to smile.gif
Atsakyti
Gal kas pakomentuosite silkes su dziovintais vaisiais skoni? biggrin.gif
Planuoju si recepta Velykoms, eksperimentams laiko nebelabai yra smile.gif
http://skanusgyvenim...u-vaisiais.html
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2013 03 29, 13:18)
Gal kas pakomentuosite silkes su dziovintais vaisiais skoni? biggrin.gif
Planuoju si recepta Velykoms, eksperimentams laiko nebelabai yra smile.gif
http://skanusgyvenim...u-vaisiais.html




ooooooo man tai dieviskas skonis patikekite, tik tikrai zinau kad ne visi megsta, nei mesas nei silkes su vaisiais. Bet as tau uz 100procentu:)
Atsakyti
Per Velykas dariau tokią silkę: silkė,poras, kiviai, konservuotas ananasas, marinuoti agurkėliai. Vieni valgė užsipylę aliejum, kitiem padariau majonezą.
Atsakyti