Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

QUOTE(Elif @ 2008 10 15, 22:57)
O kur rast zaidimus? smile.gif


tiesą sakant nežinau smile.gif .. aš bandau antrą dieną kontaktus persimest ... nifiga nesigauna .. vaikštau kaip dūra su dviem telefonais .. gerai kad ryt mokymai unsure.gif .. o iki šiol be problemų per Outlooką persimesdavau
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 10 15, 12:33)
Tosk, gal tiesiog nuleidai rankas, kai pamatei, kad apple kitoks? Buna zmoniu, kuriems labai sunku kazka keisti gyvenime. Nenoriu izeisti, bet gal tiesiog nepriemei to kompo, nes kitoks?


Kiekvienam savas reikalas... Jauciuosi visiska ziople, kad turiu ta dezute, bet didziosios dalies galimybiu negaliu isnaudoti. Kam man tai?

Va kazkam vaikai zaidimus zaidzia su iPhone, savotiskai skamba... Snobizmu kvepia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2008 10 16, 00:58)
Kiekvienam savas reikalas... Jauciuosi visiska ziople, kad turiu ta dezute, bet didziosios dalies galimybiu negaliu isnaudoti. Kam man tai?

Va kazkam vaikai zaidimus zaidzia su iPhone, savotiskai skamba... Snobizmu kvepia hihihi.gif

del to kad nemoki naudotis daiktu jau snobizmu kvepia?

tada mane prie ju irgi galima priskirti. Pirkau Nokia 5320 ir is funkciju gal tik kokia 1/5 naudoju, ale tai pigiausias nokia telefonas su symbian OS ( kurio reikejo norint telefone tikrintis pasta per exchange).
Atsakyti
O argi rasiau, kad as nesnobe blush2.gif lotuliukas.gif Nors musu namuose apple produktai atsiduria mb sesers deka tik. Bet, bet.... lotuliukas.gif

Gryztant prie telefono. Kai naujas jis atrodo labai neblogai is dizaino puses. Bet pvz as esu paprastas vartotojas, kur mobilus ir iskrenta ir vaikas pagriauzia. Dabartinis mob irgi turi lieciama ekrana, tai po metu naudojimo atrodo... baisiai bigsmile.gif Nezinau, kaip LT, bet pas mus, norint nusipirkti iPhone reikia y eile uzsirasyti ir laukti apie menesy doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 10 14, 20:38)
Man kiek juokingos snekos, kad iPhone visai nieko, bet yra kiti telefonai, kurie panasus, bet uz pigiau.

iPhone yra iPhone. Kaip ir iPod yra iPod. Ir MacBook'ai yra MacBook'ai. Ypac MacBook Air.  biggrin.gif


Gal galima plačiau, kuo dabartiniai Macbookai, be dizaino skiriasi nuo paprasčiausių PC? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2008 10 16, 00:58)
Va kazkam vaikai zaidimus zaidzia su iPhone, savotiskai skamba... Snobizmu kvepia hihihi.gif

nelabai supratau mastau.gif o jūsų vaikai niekada nepaima iš jūsų telefono pažaist, ypač jei jis naujas? jaučiu tokių snobų tada didžioji dauguma smile.gif o nauju daiktu išmokt naudotis reikia laiko ir kantrybės.. na ir smegenų truputį.. smile.gif aš susitvarkysiu, manau. o jūs? smile.gif beje ir daikto dar nepirkau o tik bandau.. o tai didelis skirtumas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 16 spalio 2008 - 08:42
Visada buvau prijaučianti Nokia ax.gif
Dabar lyg norėčiau Samsungo g.gif Bet nedaug teko su jais susidurt blush2.gif
Gal patartumėt į ką atkreipt dėmesį... gal konkrečios rekomendacijos iš patirties... 4u.gif
Atsakyti
Dabar iškilo tokia problema, kad į turimą Samsung X700 telefoną ne visi man gali prisiskambinti. Kas čia galėtų būti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2008 11 02, 18:39)
Dabar iškilo tokia problema, kad į turimą Samsung X700 telefoną ne visi man gali prisiskambinti. Kas čia galėtų būti? g.gif

man atrodo pas tave problemos su rysiu?dingineja jis.o kas susije su tel .klausimais,tai tai rasykit i a.z.kuo galesim,tuo padesim.mes uzsiimam tuo.
Papildyta:
QUOTE(Mona187 @ 2008 10 15, 18:48)
Atsakykit tiksliau, kas žinot, nes dabar tikrai reikia. Jau beveik visai atsilupo iš abiejų pusių ta guminė klaviatūra Nokios 2650. Ir kur būtų galima pasikeisti, įsigyti. Dabar prašau man išsamiai, skubiai 4u.gif  blush2.gif  ax.gif Ar jau nieko jam neįmanoma padaryti, ar vis dėlto galima?

nusipirk nauja klaviatura
Atsakyti
QUOTE(GintaP @ 2008 10 15, 09:18)
sveiki 4u.gif , ieskau patarimo ax.gif nusipirkau telefa is pazystamo, naujas, bet nei dezutes, nei dokumentu. matyt, kad vogtas. nu ir ka:  prisigalvojau visokiu baubu ir bijau dabar nunest, kad atristu. kaip ten su tuo atrisimu? neparis manes pacios? g.gif  fear.gif

Kad be dezutes ir be dokumentu dar nereiskia kad vogtas wink.gif Nebent pati zinote kad tikraim vogtas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svarbu @ 2008 11 03, 20:27)
Kad be dezutes ir be dokumentu dar nereiskia kad vogtas wink.gif Nebent pati zinote kad tikraim vogtas unsure.gif

naujas Nokia N95 uz 500lt g.gif manau tikrai vogtas.
Atsakyti
QUOTE(GintaP @ 2008 11 04, 09:49)
naujas Nokia N95 uz 500lt g.gif manau tikrai vogtas.


jei tikrai taip manote, kam tada jį pirkote?


Atsakyti