Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

Gal kas turite Samsung S5150 ?user posted image
Įdomu būtų atsiliepimų išgirsti biggrin.gif
Atsakyti
as perku ir taisau telefonus telfidoje, Kalnieciu rajone. Paprasau, nuolaideles dar padaro... kazkaip kolkas as ju darbu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2009 10 10, 13:15)
Jeigu telefonas yra sušlapęs, garantija negalioja.

Jei pazeistos Garantines salygos:
1) Garantija negalioja.
2) nunesus garantiskai taisyti bus tik atimta garantija, po to taisoma negarantiskai jei klientas nori.

Ka daryti jei tokia nelaime Garantiniam telefonui)?

1) Sudauzius ekrana taisyti TIK NEGARANTISKAI!
Pvz.: sudauziau ekrana, nera vaizdo ir neveikia klaviatura. Pirma nesame negarantiskai kad pakeistu sudauzyta ekrana (jei korpusas skilo ar sudauzytas taip pat keiciame). Tada "atgavusi garantine isvaizda" telefona vel nesame tik garantiskai taisyti klaviaturos.
P.S. NIEKADA nenesame taisyti halturcikams ir pan! Tik i autorizuotus centrus (MTTC arba Mobili taisykla) kur viskas originalu ir darbai atliekami pagal gamintoja.

2) Slapia telefona iskart isjungti ir isimti baterija. NEDELSIANT nesti i taisymo centra isvalymui (zinoma negarantiskai).
NETIKEKIME MITAIS: isdziovink ant radiatoriaus, su fenu ir pan. Tai kad jusu PAZYSTAMUI slapias tel "isdziuvo" ir veikia nereiskia kad jis gerai veikiantis ir kad jusu veiks taip pat.

Jei pakeiteme sudauzyta LCD arba iskart nuneseme isvalyti slapia telefona ir po remonto nezinome ar visi darbai atlikti ir ar atitinka Garantines salygas kad toliau naudotis Garantiniu?
Tokiu atveju galima nesti i autorizuota centra Pirminiai Patikrai (kiek zinau MTTC tikrai tai atlieka, berots ~20LT paslauga)
Atsakyti
Patarkit, kaip daryt, kai mano mama nukišo savo PIN kažkur, o jos telefas išsijungė nepakrautas laiku. Tai kaip dabar sužinot, koks tas sumautas PIN'as, mirtinai reikia įjungt tą nelemtą mobailą? Pas ją Omnitel Extra.
Atsakyti
Ketinu pirkti HTC T3333 sumanųjį telefoną, gal kas turit, pasidalintumėte patirtimi. Gal kas gali iš Anglijos ar Airijos tokį parvežti. Temos neseku, tad tik AŽ smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
kiek jums mazdaug laiko iphone baterija (konkreciau 3G) normaliai naudojantis. Internetas, ipodas ir skambuciai. Mano naujas telefonas tik parą išlaiko, kažkaip mažokai man rodosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2010 03 26, 12:00)
Patarkit, kaip daryt, kai mano mama nukišo savo PIN kažkur, o jos telefas išsijungė nepakrautas laiku. Tai kaip dabar sužinot, koks tas sumautas PIN'as, mirtinai reikia įjungt tą nelemtą mobailą? Pas ją Omnitel Extra.

Ummm... o nebūdavo taip, kad jei daug kartų suvedi negerą PIN kodą, užsiblokuoja telefonas ir jį galima atblokuoti turint PUK kodą? Ar to PUK irgi nėra pas jus? Jei ne, tuomet gal padėtų Omnitel salone?
Atsakyti
Reikia programos telefoniniams tvarkyti garso įrašams (šalinti bruzdesius ir panašius dalykus), kad su ta programa būtų galima karpyti ir išvis atidaryti .amr tipo failus ax.gif
Atsakyti
Ar Gariūnuose parduodami telefonai yra legalūs? Nes mačiau tenais Nokia 7070 prism telefoną, deja, neužėjau, nepažiūrėjau, tad įdomu, ar tokia pati kokybė būtų kaip parduotuvėj pirkto (ir kaina domina aišku)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 02 balandžio 2010 - 19:37
QUOTE(Mona187 @ 2010 03 31, 17:59)
Reikia programos telefoniniams tvarkyti garso įrašams (šalinti bruzdesius ir panašius dalykus), kad su ta programa būtų galima karpyti ir išvis atidaryti .amr tipo failus ax.gif

http://www.freedownl...amr-editor.html
Išsirink iš šių, kuris tau labiau patiks. Rinkis tik tarp nemokamų.
Trukdžių niekas tau nepašalins, matyt, CSI prisižiūrėjai. Kita kalba būtų, jeigu tai būtų rimtas formatas, o čia telefonų žaisliukas amr...

QUOTE(Mona187 @ 2010 04 02, 20:31)
Ar Gariūnuose parduodami telefonai yra legalūs? Nes mačiau tenais Nokia 7070 prism telefoną, deja, neužėjau, nepažiūrėjau, tad įdomu, ar tokia pati kokybė būtų kaip parduotuvėj pirkto (ir kaina domina aišku)?

Jeigu ten nauji (visiškai nenaudoti) telefonai, tai nuo parduotuvės niekuo nesiskirs. Jeigu šiaip sudėti, tai geriau nesidomėk.
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2010 04 02, 20:31)
Ar Gariūnuose parduodami telefonai yra legalūs? Nes mačiau tenais Nokia 7070 prism telefoną, deja, neužėjau, nepažiūrėjau, tad įdomu, ar tokia pati kokybė būtų kaip parduotuvėj pirkto (ir kaina domina aišku)?

Na nezinau,gal lietuvoj ir nebuna (lt turguj esu pirkus tik kebaba biggrin.gif ) taciau reiketu zinoti kaip tiksliai atrodo originalas,nes galit nusipirkti tik kopija o ne originalu telefona smile.gif ypac jei kaina ryskokai skiriasi nuo parduotuviniu..
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2010 03 28, 21:59)
Sveiki  smile.gif
kiek jums mazdaug laiko iphone baterija (konkreciau 3G) normaliai naudojantis. Internetas, ipodas ir skambuciai. Mano naujas telefonas tik parą išlaiko, kažkaip mažokai man rodosi  g.gif

normalu
kuo maciau sujungiate visokiu funkciju, tuo maziau eikvojasi baterija
internetas, grotuvas, bluetooth visos sios funkcijos daug iseikvoja energijos
Atsakyti