Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

Jei SE K750 gera muzikos kokybė, tai walkmano dar geresnė smile.gif Bravo, Makaliau smile.gif Ir aš tokio telefo norėčiau, jei MP3 neturėčiau smile.gif

Mona, dar neišsirinkai telefono? smile.gif Beje, kaimynės universitete esam, kaip tavo saite paskaičiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 09 22, 19:07)
Jei SE K750 gera muzikos kokybė, tai walkmano dar geresnė smile.gif Bravo, Makaliau smile.gif Ir aš  tokio telefo norėčiau, jei MP3 neturėčiau smile.gif

Mona, dar neišsirinkai telefono? smile.gif Beje, kaimynės universitete esam, kaip tavo saite paskaičiau  ax.gif  blush2.gif

Na, aš kaip ir apsistojus ties tuo pačiu Nokia 5300. Bet kolkas man dar jo nenuperka. Aceit, po metų kai baigsis mobilaus tel. ryšio sutartis, tai tada pasirašius kitą galėsiu gaut jį neva nemokamai. Bet juk aš tiek tai neišlauksiu. O aš kažką ligtai esu girdėjusi, kad perkant pagal sutartį iš operatoriaus, ta firma gali apriboti kai kurias telefono funkcijas g.gif Ar teisingos mano žinios?

Calaquendi, o ką studijuoji, kuriam fakultete?
Atsakyti
Po metų jau bus geresnių telefų biggrin.gif biggrin.gif Man kai pirko telefonus, neradau jokių apribojimų smile.gif

Mona, aš studijuoju Vadybos Informacines Sistemas Ekonomikos fakultete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 09 22, 19:25)
Na, aš kaip ir apsistojus ties tuo pačiu Nokia 5300. Bet kolkas man dar jo nenuperka. Aceit, po metų kai baigsis mobilaus tel. ryšio sutartis, tai tada pasirašius kitą galėsiu gaut jį neva nemokamai. Bet juk aš tiek tai neišlauksiu. O aš kažką ligtai esu girdėjusi, kad perkant pagal sutartį iš operatoriaus, ta firma gali apriboti kai kurias telefono funkcijas g.gif Ar teisingos mano žinios?

Calaquendi, o ką studijuoji, kuriam fakultete?

Apie apribojimus pirmą kartą girdžiu. Vienas niuansas - tel gali būti pririštas prie operatoriaus tinklo.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 09 22, 21:43)
Apie apribojimus pirmą kartą girdžiu. Vienas niuansas - tel gali būti pririštas prie operatoriaus tinklo.



O dabar nėra kokio įstatymo, ar kažko panašaus, kad draudžia pririšt telefoną? Kažką panašaus girdėjau..
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 09 22, 22:12)
O dabar nėra kokio įstatymo, ar kažko panašaus, kad draudžia pririšt telefoną? Kažką panašaus girdėjau..

Nežinau, bent praeitai metais rudenį kai rinkausi tel, tai kai kurie modeliai buvo "pririšti". O kai reikalų neturi su tuo, tai ir informacijos nerenki.
Atsakyti
Už SE geresnių nėra thumbup.gif Turiu k800i ir w850i, pirmojo labai gera vaizdo kokybė, o antrajam muzika labai labai gerai groja, ir tikrai dėl garso SE neturi jokių konkurentų drinks_cheers.gif O čia mano pirkinys po pusmečio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 09 22, 21:43)
Apie apribojimus pirmą kartą girdžiu. Vienas niuansas - tel gali būti pririštas prie operatoriaus tinklo.

O ką tas "pririšimas" duoda ar draudžia? Juk visvien nors telefonas pirktas iš tam tikro tinklo ir turi kažkokius jo nustatymus, bet įsidėjus kitą kortelę tuos nustatymus galima keisti, ir tai, kad būna parašyta, naudokite tik šio tinklo SIM kortelę ar kažkas panašaus juk neužblokuoja telefono ax.gif g.gif
Atsakyti
Kalbant apie telefonus, pats naudojuosi trimis (Nokia N95, HTC TyTN, Motorola F3). Pastarąjį pirkau prieš savaitę -- negaliu atsidžiaugti jo paprastumu. Visiems rekomenduoju, kam patinka paprasti telefonai.
Taigi, pats jau senokai užsiimu telefonų taisymu laisvalaikiu, pačiam nemažai jų teko išbandyti, tad -- klauskite.
Atsakyti
Taip, tikra tiesa, jau pririštų telefonų (naujų) nebebūna, nebent užsilikę nuo 2006 metų antrojo ketvirčio thumbup.gif
Mona, o kodėl tau būtinai Nokia? Pasižiūrėk, pas mane toks:

user posted image

Labai labai fainas, koks ekranas ryškus, net pasimažinau ryškumą lotuliukas.gif Kątik persikėliau į jį muziką, labai gera kokybė, superinė schmoll.gif bent jau kaip telefonui...kolkas esu viskuo viskuo patenkintas thumbup.gif Ir dar ausinės stereofoninės, ten kur giliai į ausį kišasi ( hihihi.gif ), labai gera kokybė ax.gif

user posted image

Tik dar nesupratau, kodėl neveikia pas mane tas mygtukas prie ausinių, gal reikia kažką nustatyt......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 23 rugsėjo 2007 - 15:08
QUOTE(Makalius @ 2007 09 23, 16:07)

Tik dar nesupratau, kodėl neveikia pas mane tas mygtukas prie ausinių, gal reikia kažką nustatyt......

Čia laisvų rankų įranga. kai tau skambina su juo gali atsiliepti.
Atsakyti
O gal kas žinot, kelintais metais buvo išleista Nokia 6230, kada buvo prekyboje Lietuvoj pirmą kartą pasirodžiusi? Labai jau skaitosi senas telefonas? g.gif
Atsakyti