Įkraunama...
Įkraunama...

Mobilūs telefonai

QUOTE(Danela @ 2012 06 08, 12:11)
As savo iphone4 iskeiciau i Samsung Galaxy note.... isvados: ekranas tikrai puikus- didelis, ryskus, fotografuoja labai gerai - nustebino kokybe, o bet taciau pats valdymas, meniu, bent jau man, kazkaip labai nepatogus, sudetingas - kol galiausiai ima ir sunervina.... unsure.gif  gal reikia gero pusmecio adaptacijai  lotuliukas.gif  g.gif


Na aš Samsungais naudojuosi jau... Em... Labai ilgai biggrin.gif Jų visų meniu daugiau mažiau vienodi, tai problemų nekiltų smile.gif O sakykit ar vertas jis tokių pinigų? Ar visgi jis prikištas nereikalingų programų? Be valdymo gal dar kokių minusų radot?
Atsakyti
QUOTE(AniMi @ 2012 01 19, 13:20)
Kur Kaune pigiau telefnus taisyt? Arba bent jau kur tikrai neblogai taiso?  smile.gif

As tai labai likau patenkinta aptarnavimu Kreves Maximoje esancia mobiliuju telefonu taisykla lygtai techo.lt vadinasi. Ir kainos normalios ir greitai ir kokybiskai mano senuka sutvarke. Sake, dar to pacio savininko antra taisykla yra Centre, tame paciame pastate, kur Tauro batai ir audiniai yra Ozeskienes gatveje priesai teismo rumus.
Atsakyti
Sveiki , siuo metu gyvenu ne LT ,pirkau tel Sony Ericsson Experia , viskas buvo tvarkoje kol nepabandziau ideti savo Tele 2 korteles , neveikia jinai siytame tel. nors kituose be problemu g.gif nunesus pardavejui man pasake ,kad visa problema mano tele 2 kortele unsure.gif gal kas zinot ar tikrai taip gali buti ir ar keicia Tele2 tas korteles
Atsakyti
Labas,

gal kuri nors gali padeti susikurtu Iphone(Itune) nemokama saskaita? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danela @ 2012 06 08, 11:11)
As savo iphone4 iskeiciau i Samsung Galaxy note.... isvados: ekranas tikrai puikus- didelis, ryskus, fotografuoja labai gerai - nustebino kokybe, o bet taciau pats valdymas, meniu, bent jau man, kazkaip labai nepatogus, sudetingas - kol galiausiai ima ir sunervina.... unsure.gif  gal reikia gero pusmecio adaptacijai  lotuliukas.gif  g.gif


kaip tik mastau apie šiuos variantus:
Samsung Galaxy S III
iPhone 4S

gal kas turi atsiliepimų apie šiuos modelius ir gali išvardinti pliusus ir minusus? aš daugiau linkstu prie iPhone 4S smile.gif
Atsakyti
Gal as ne visai i tema, bet nzn kur kitur klausti.
Apklijavus telefona ar sudetinga paskui visa ta grozi nuimti?
http://www.amazon.co...=A309I1ND2VJTDH
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aristokrate: 02 liepos 2012 - 14:27
Iškilo toks klausimas... Sugedo mano telefono (Samsung S5230) ekranas, negaliu nieko paspausti, absoliučiai nejautrus nieku... Taisyti jo nenoriu, paimsiu kitą.. O kaži galėtų taisykloje iš jo kaip nors ištraukti duomenis? Telefonų knygą, nuotraukas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2012 06 30, 00:21)
kaip tik mastau apie šiuos variantus: 
Samsung Galaxy S III
iPhone 4S

gal kas turi atsiliepimų apie šiuos modelius ir gali išvardinti pliusus ir minusus? aš daugiau linkstu prie iPhone 4S  smile.gif

Prieš dvi savaites įsigijau iPhone 4S 16GB, kolkas patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif Patogus naudoti, labai smagiai susidraugauja su kitasi iPhone'ais (pvz MB), smagiai varto internetą, fotografuoti patogu. Vienintelis minusas tas, kad dabar dar kai daugiau pamaigau baterija laiko vos dvi dienas, o buvau pripratusi prie senosios nokios kuri laikydavo 4 dienas unsure.gif
Bet tas baltas grožis viską atperka thumbup.gif
Atsakyti
Kaip prikabinti foto is telefono,bunant el.paste, niekur nerandu attach file doh.gif blush2.gif telefonas apple 3 gs
Atsakyti
Laba diena,įsigijau Samsung Galaxy Ace telefoną dabar noriu į jį parsisiųsti anglų-lietuvių
žodynėlį.Gal patartumete kaip tai paprasciau padaryti ir is kur man ji parsisiųsti?
Atsakyti
QUOTE(barboryte @ 2012 07 13, 08:18)
Laba diena,įsigijau Samsung Galaxy Ace telefoną dabar noriu į jį parsisiųsti anglų-lietuvių
žodynėlį.Gal patartumete kaip tai paprasciau padaryti ir is kur man ji parsisiųsti?


http://mobai.lt/news.php?cat.10.240 pabandyk cia
Atsakyti
QUOTE(Partena! @ 2012 07 10, 08:33)
Prieš dvi savaites įsigijau iPhone 4S 16GB, kolkas patys geriausi atsiliepimai thumbup.gif  Patogus naudoti, labai smagiai susidraugauja su kitasi iPhone'ais (pvz MB), smagiai varto internetą, fotografuoti patogu. Vienintelis minusas tas, kad dabar dar kai daugiau pamaigau baterija laiko vos dvi dienas, o buvau pripratusi prie senosios nokios kuri laikydavo 4 dienas unsure.gif
Bet tas baltas grožis viską atperka thumbup.gif

aš kol kas esu tik už samsung galaxy III, laukiu kol sutartis baigsis ir imsių šį. Neįsivaizduoju kokie yra iPhone pliusai, išskyrus unikalią programinę įrangą, kur gali vieniems patikti, o kitiems ne. Samsung galaxy III šiuo metu turbūt geriausias telefonas pagal visus pagrindinius parametrus. Daug info galite rasti čia gsmarena.com - visų telefonų apžvalgos, palyginimai ir tt.
Atsakyti