Įkraunama...
Įkraunama...

Spurgos

Valiooo! Aciu Bea, varau kept clap.gif
Atsakyti
O kiek tu kepimo milteliu? huh.gif Visa pakuti subert? Man vaikas aiskina, kad visa, o as pagalvojau, kad gal per daug? Niekad nesinaudojau jais blush-anim-cl.gif
Atsakyti
PUSE
Atsakyti
Psio, jis man pralazino thumbup.gif
Atsakyti
sad.gif iskepiau.......pakelyje buvo 50gr milteliu. Idejau puse, tai gerai, kad paragavau blink.gif Tai pagal skoni mano spurgu receptas butu :kepimo milteliai(is akies), kepimo milteliai(irgi is akies) ir kepimo milteliai. Viska sumaisai ir iskepi aliejuje....................Paulius sako"o, popkornu skonis unsure.gif " g.gif
Tai ka daryt su likusia tesla, net nebekepiau daugiau....gal idet ten dar kokius keturis pokelius varskes g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mute: 08 sausio 2004 - 20:34
nuejeu i virtuve, patikrinau. standartinis kepimo milteliu pokutis 15 g. tokiu po 50 nesu macius... sad.gif
Atsakyti
Man mama nupirko, sako prireiks, o as kai nekepu nieko, siaip soda su grietine naudodavau......ot sh..... laugh.gif laugh.gif laugh.gif Gal ta tesla galima nugesint?Nu pabandysiu, jei kas tai mesiu von, pasidarysiuryt kita biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif mute,nu prajuokinai biggrin.gif

as karta kai atseit panasias dariau su soda,tai man gavosi spurgu teslos kose aliejuje , brrrr....
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 08, 15:41)
tai kildint reik, ka nori kad savaime ishkiltu??? reikia statyti inda su teshla ant puodo su karsthu vandeniu, uzdengti ir laukti.

niu kad as ir klausiau, kaip pasigaminti spurgiu be mieliu.... unsure.gif

bandysim, aciu uz receptus smile.gif
Atsakyti
QUOTE (martyna_ @ 2004 01 08, 23:13)
QUOTE (bea @ 2004 01 08, 15:41)
tai kildint reik, ka nori kad savaime ishkiltu??? reikia statyti inda su teshla ant puodo su karsthu vandeniu, uzdengti ir laukti.

niu kad as ir klausiau, kaip pasigaminti spurgiu be mieliu.... unsure.gif

bandysim, aciu uz receptus smile.gif

man susidare toks ispudis kad klausei kode tau mielines neishkyla ir butent del to noretum recepto be mieliu..
Atsakyti
Skanios spurgos be mielių biggrin.gif
2 pok. varškės
3-4 kiaušiniai
7-8 šaukštai miltų
vanilinio cukraus
3-4 šaukštai cukraus
1 arbatinis šaukštelis sodos(nugesinti)

Kiaušinius su cukrum išplakt, sudėt vanilinį cukrų, varškę, miltus, sodą ir išminkyt.Daryt spurgas ir virt aliejuj.Nedaryti didleių, nes vidus po to būna žalias biggrin.gif
Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
Nu sian vel darysiu biggrin.gif
Atsakyti