Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sugrąžinti ištrintus failus ir kt.?

Netyčia ištryniau iš cd-rw disko savo diplominį. verysad.gif Gal kas žinot kaip juos atkurti sako yra kažkokia programa.
Atsakyti
QUOTE(bumce @ 2006 06 03, 17:39)
Netyčia ištryniau iš cd-rw disko savo diplominį.  verysad.gif Gal kas žinot kaip juos atkurti sako yra kažkokia programa.

Pabandyk šitą, nežinau ar leis kažka daryt, ba jinai mokama, nors rašo Try it for free smile.gif

http://diskinternals...VD_Recovery.zip
Atsakyti
Na čia ne mano kompiuterye, bet pas draugę padirbėjo vienos mažos rankelės ir per remove programs ištrynė garso įrenginį. Draugė aiškina, kad buvo kažkoks robotuko logotipas ir pavadinimas su raide x hihihi.gif Na, žodžiu ką dabar reikėtų daryti? Man atrodo, kad kažkur turėtų būti likęs instaleris g.gif Bet kur jį rasti? Pas ją Windows XP.
Atsakyti
Na kazko itariu,akd pas mane kazakada buvo ta pativ problema, kai trindama zaidimus lauk, isisnstaliavau garso irengini. Teko keisti motinine plokste. Tegu pasikviecia kas ismano, kad daugiau ko nepridirbtu.
Atsakyti
Jau viskas gerai smile.gif Radom instaleri C diske rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki atsitiko man tokia bėdelė,iš local disk D vyras ištrynė visą mano rinkta muzika virš 3000dainų,o šiukšlių dėžėje jos nėra.Kur ji turėjo likti ir kaip man ją susigrąžinti verysad.gif
Atsakyti
95% , kad nepavyks atstatyti. Parasykit man i faattman@rocketmail.com atsiusiu programele
Atsakyti
QUOTE(Milana @ 2006 07 16, 00:25)
95% , kad nepavyks atstatyti. Parasykit man i faattman@rocketmail.com atsiusiu programele

Milana jau parašiau tau...lauksiu atsakymo,ačiū
Atsakyti
kiek žinau yra specialios programos (pvz, unerase.exe jei neklystu), padedančios atkurti ištrintus duomenis (jei tik jie nebuvo ant viršaus perrašyti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veila: 16 liepos 2006 - 16:20
QUOTE(Veila @ 2006 07 16, 17:19)
kiek žinau yra specialios programos (pvz, unerase.exe jei neklystu), padedančios atkurti ištrintus duomenis (jei tik jie nebuvo ant viršaus perrašyti).

o kur man gauti tas programas verysad.gif
Atsakyti
Man teko kažkada atkurti ištrintus dokumentus, bet tiksliai nepamenu pavadinimo doh.gif
pabandyk programa Recover my files (http://www.recovermyfiles.com/) bet ją reikia atsisiųst per emule ar kitą atsisiuntimo programą, nes ji mokama ir ten bus crack'as. Arba jei turi gmail paštą duok man adresiuką, pabandysiu atsiųst, gal pavyks ten ~ 8 MB (atsisiunčiau dabar pabandymui). Čia parodoma ir kokia tų ištrintų dokumentų būklė, nes jei po ištrynimo naudojotės kompiuteriu, nemaža tikimybė, kad atkurt nepavyks, nes bus kas nors užrašyta ant viršaus. Gali dar googlėj paieškot įvedus raktinius žodžius "free recover files".
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 07 16, 17:30)
o kur man gauti tas programas verysad.gif

yra pas mane programa tune up utilieties ji leidžia sugrąžinti kokius tik noriu ištrintus failus mirksiukas.gif parašyk į až jei ką
Atsakyti