Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sugrąžinti ištrintus failus ir kt.?

help.gif Dukra kompe sukūrė naują vartotoją, o buvusį kažkokiu būdu ištrynė ar paslėpė. Galėčiau programas persidiegt, bet prarasčiau keletą svarbių dokumentų. Gal įmanoma vartotoją atstatyti ir kokiu būdu? Būčiau labai dėkinga, gavusi kokios nors informacijos notworthy.gif
O gal paskelbti naują temą forume? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 22 liepos 2006 - 15:53
sveikos mamos! Nezinau ar cia rasau, bet pas mene beda.. Issididino kazkaip visos nuorodos ant monitoriaus ir rastas, nezinau kaip sumazint reik. Matau puse puslapio ant kiek didelis. Kas man galit pasakyt, kaip ji sumazint?
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2006 07 22, 16:52)
help.gif  Dukra kompe sukūrė naują vartotoją, o buvusį kažkokiu būdu ištrynė ar paslėpė. Galėčiau programas persidiegt, bet prarasčiau keletą svarbių dokumentų. Gal įmanoma vartotoją atstatyti ir kokiu būdu? Būčiau labai dėkinga, gavusi kokios nors informacijos  notworthy.gif
O gal paskelbti naują temą forume?  g.gif

parašyk į až konkrečiau ką padarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 07 15, 22:35)
Sveiki atsitiko man tokia bėdelė,iš local disk D vyras ištrynė visą mano rinkta muzika virš 3000dainų,o šiukšlių dėžėje jos nėra.Kur ji turėjo likti ir kaip man ją susigrąžinti verysad.gif

sveika, na tai ar radai muziką g.gif man tai keista kad nėra ištrintoj vietoj, gal ji tik perkelta kažkur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anandita @ 2006 07 25, 12:07)
sveika, na tai ar radai muziką g.gif  man tai keista kad nėra ištrintoj vietoj, gal ji tik perkelta kažkur  g.gif

neradau Anandita,o ir taves trugdyt nebenorėjau.Jau susitaikiau su tuo kad praradau,po truputi atsisiunčiu į savo nauja kolekcija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 07 25, 13:20)
neradau Anandita,o ir taves trugdyt nebenorėjau.Jau susitaikiau su tuo kad praradau,po truputi atsisiunčiu į savo nauja kolekcija verysad.gif

aš tikrai nepamiršau tavęs, tik labai laiko neturiu dabar, bet vis suku galvą nu žalia rūta kur tavo ta muzika unsure.gif nežinau bandyk visą c diską peržiūrėti kiekvieną katalogėlį atidaryk, gal ten bus, nes nelabai suprantu kur ji dingo g.gif lyg ir neišmetei unsure.gif o pas tave per kokią programą ji grodavo ar per media player g.gif tu man į až parašyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Idejus diskeli i kompa,(neatidare mano diskelio)ismete lentele kazkokia apie formatus,paspaudziau start,ir pradejo kazkas krautis,ir kai pasikrove paspaudus Ok viskas dingo is diskelio doh.gif doh.gif doh.gif O ten labai svarbi informacija doh.gif Ar kur nors kompiuteryje ji yra.Labai prasau padekit kas galit.Cia as apie flopy.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiuxxx: 23 rugsėjo 2006 - 12:31
Paspaudus format pati pasirašei mirties nuosprendį savo duomenims kurie buvo diskelyje. Vienintelė tu žinai iš kur šiuos duomenis atsinešei ir ar jų kopijos egzistuoja tavo kompiuteryje. Jei diskelis buvo įrašytas darbe ar pas drauge, tuomet drasiai galiu teigti, kad jų ieškoti tavo kompiuteryje beprasmiška.

Papildau:
informacijos ieškok ten iš kur šį diskelį įsirašei arba tau įrašė.
Tiesa yra galimybe su įvairiomis programėlėmis bandyti atstatyti, bet čia jau mazochizmas ir 100 proc. garantijos duomenų atstatymui nėra. Geriau susirasti pradinį šaltinį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zigintas: 23 rugsėjo 2006 - 15:09
QUOTE(Zigintas @ 2006 09 23, 16:06)
Paspaudus format pati pasirašei mirties nuosprendį savo duomenims kurie buvo diskelyje. Vienintelė tu žinai iš kur šiuos duomenis atsinešei ir ar jų kopijos egzistuoja tavo kompiuteryje. Jei diskelis buvo įrašytas darbe ar pas drauge, tuomet drasiai galiu teigti, kad jų ieškoti tavo kompiuteryje beprasmiška.

Papildau:
informacijos ieškok ten iš kur šį diskelį įsirašei arba tau įrašė.
Tiesa yra galimybe su įvairiomis programėlėmis bandyti atstatyti, bet čia jau mazochizmas ir 100 proc. garantijos duomenų atstatymui nėra. Geriau susirasti pradinį šaltinį.


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Diskelyje buvo skaiciavimai kuriuos atlikau exelyje,vorde.Ir jokiu issaugojimu kompiuteryje nera.Ar yra galimybe atstatyt?Itariu kad vsio,amen man
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxxx @ 2006 09 23, 17:16)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Diskelyje buvo skaiciavimai kuriuos atlikau exelyje,vorde.Ir jokiu issaugojimu kompiuteryje nera.Ar yra galimybe atstatyt?Itariu kad vsio,amen man


man rodos, kad gali jau mesti ta savo diskelį, nes informaciją kažin ar atstatysi. Kitą kartą geriau naudokis USB raktu arba CD.
Atsakyti
QUOTE(jurgiuxxx @ 2006 09 23, 16:16)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Diskelyje buvo skaiciavimai kuriuos atlikau exelyje,vorde.Ir jokiu issaugojimu kompiuteryje nera.Ar yra galimybe atstatyt?Itariu kad vsio,amen man


Niekada nerašykite svarbių duomenų vien tik į diskelį ar į kitą nešiojamą laikmeną, visada pasilikite kopija kompiuteryje.
Iš klaidų mokomasi... žinoma geriau būtų kad iš svetimų, bet dažniausiai iš savų.
Atsakyti
QUOTE(Zigintas @ 2006 09 24, 20:45)
Niekada nerašykite svarbių duomenų vien tik į diskelį ar į kitą nešiojamą laikmeną, visada pasilikite kopija kompiuteryje.
Iš klaidų mokomasi... žinoma geriau būtų kad iš svetimų, bet dažniausiai iš savų.


O jeigu flopikas atsidaro, rodo, kad yra du dokumentai, bet jų neatidaro....Rašo, kad tipo klaida įvyko arba išvis kompas užlūšta ir net ctrl, alt ir del neveikia. Padėkit help.gif
Atsakyti