Įkraunama...
Įkraunama...

Siunčiamų drabužėlių dydžiai

QUOTE(linarija @ 2008 02 13, 22:12)
o kaip macys.com vaikiški rūbeliai atitinką dydį g.gif


Ziurint ka perki, juk ten daug liniju prekiauja (macys patys negamina). Bet siaip visumoj, JAV dydziai truputi mazesni nei europietiski.
Atsakyti
gal galetumet atsakyti tos,kurios pirko next avalyne-ar dydziai atitinka ar nepadidinti kaip drabuziai
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Esu naujoke siame forume. Auginu 8 men. dukryte. Gal galit parasyti el. parduotuviu uzsienyje adresus , kur prekiauja vaikiskais rubeliais. Is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukex @ 2008 04 20, 09:51)
Sveikos mamytes,

Esu naujoke siame forume. Auginu 8 men. dukryte. Gal galit parasyti el. parduotuviu uzsienyje adresus , kur prekiauja vaikiskais rubeliais. Is anksto aciu smile.gif


Kadangi adresu nemazai tiek is JAV, tiek is UK, (dar prancuzu yra), siulau nueiti i SM tema Internetines parduotuves ir pas tarpininkes ju pirmuosiuose puslapiuose yra isvardinti adresai, kai kurie is karto su linkais.
Tai gali pasiziureti, kur kas patinka wub.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 05 11, 22:22)
Kadangi adresu nemazai tiek is JAV, tiek is UK, (dar prancuzu yra), siulau nueiti i SM tema Internetines parduotuves ir pas tarpininkes ju pirmuosiuose puslapiuose yra isvardinti adresai, kai kurie is karto su linkais.
Tai gali pasiziureti, kur kas patinka wub.gif

Sekmes 4u.gif



Aciu. Jau susiradau smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kokį batų dydį imti next, kad būtų pagal mūsų 34dydis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anerit: 23 birželio 2008 - 14:08
sveikos:) turiu toki klausimeli... noriu uzsisakyti suknele is macys.com, bet niekaip nerandu dydziu lenteles... verysad.gif nesioju S dydi, o ten yra 7, 9, 11, 13... Ar 7 dydis atitinka S dydi? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos
gal kas zinot is GAP paaugliam dydziai XS, S, M, kokiam ugiui butu? 4u.gif
Atsakyti
Laba visom, ar GAP rūbelių atitinka dydžiai - nepamažinti, nepadidinti? Dukrai ką tik suėjo 3 metai, ūgis 100 cm, svoris 15,8 kg. Tai pirkt reiktų 3m. ar 4 m. rūbelius? ačiū.
Atsakyti
QUOTE(vita2 @ 2008 08 16, 17:37)
Laba visom, ar GAP rūbelių atitinka dydžiai - nepamažinti, nepadidinti? Dukrai ką tik suėjo 3 metai, ūgis 100 cm, svoris 15,8 kg. Tai pirkt reiktų 3m. ar 4 m. rūbelius? ačiū.


Manyčiau, kad mažiausią tai tik 4T mano dukrytė 2,5m, 96cm., parsisiunčiau džinsiukus 3T ir jau nat ribos, reiktų didesnių. Tai patarčiau 4T ar 5T 4u.gif
Atsakyti
Labas. Gal kas nors su HM patarsit? Uzsimaniau kombiniezona atskira dukrai pirkti, ji mazdaug 100 cm, nesmulki. Tai nezinau, imti 110 ar kito dydzio? Nepamazinti jie? Ypac kas siuntesi zieminius drabuzius
Atsakyti
sveikutes,gal galit man padeti,noreciau gauti nuorodu kur butu galima apsipirkti internetu,arba kokiu puslapiu is kuriu galima butu issirink ir per platintojus nusipirkt vaikisku drabuzeliu smile.gif nes pati nerandu kaip galeicua isigyt 4u.gif
Atsakyti