Įkraunama...
Įkraunama...

Siunčiamų drabužėlių dydžiai

QUOTE(*Lina* @ 2007 08 29, 08:46)


su batukais,praūoviau dydį verysad.gif o tokie faini kedukai verysad.gif  ėmiau 5 dydį.bet labai labai mažučiai batukai

fainutė thumbup.gif

o koki Lt nesiojat dydi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2007 08 29, 08:53)
Turbūt skaičiavot pagal angliškus dydžius, o užsakinėjot tai iš JAV  smile.gif  Reikėjo imt dydžiu didesnius negu angliškų  smile.gif

kitą kart žinosiu smile.gif

Bonda. nešiojam 24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 29 rugpjūčio 2007 - 08:56
svekos merginos, turiu klausimą, o ar atitinka nėra pamažinti/padidinti rūbeliai iš Childrensplace, mano mergina 76 cm yra, tai pasimečiau kokį tą dydį reikia imti, 12 mėn ligu iki 74 cm yra, o 18mėn. jau kokie 80 cm,ar taip suprantu (nu jei jie nepadidinti man kaip tik tas 18 men būtų manau rudeniui), dėkui tai kuri atsakysit notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2007 08 29, 14:46)
svekos merginos, turiu klausimą, o ar atitinka nėra pamažinti/padidinti rūbeliai iš Childrensplace, mano mergina 76 cm yra, tai pasimečiau kokį tą dydį reikia imti, 12 mėn ligu iki 74 cm yra, o 18mėn. jau kokie 80 cm,ar taip suprantu (nu jei jie nepadidinti man kaip tik tas 18 men būtų manau rudeniui), dėkui tai kuri atsakysit  notworthy.gif

tikrai 12men turetu but mazoki. nes mano pupa panasaus ugio tai dar nesiojam 12men bet jau perku 18men rudeniui mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(digi @ 2007 08 29, 14:46)
svekos merginos, turiu klausimą, o ar atitinka nėra pamažinti/padidinti rūbeliai iš Childrensplace, mano mergina 76 cm yra, tai pasimečiau kokį tą dydį reikia imti, 12 mėn ligu iki 74 cm yra, o 18mėn. jau kokie 80 cm,ar taip suprantu (nu jei jie nepadidinti man kaip tik tas 18 men būtų manau rudeniui), dėkui tai kuri atsakysit  notworthy.gif

Mano maziui ugis 70, svoris 8.500kg bodziai 12 men geri, megztukai silti 3-6 geri ir bliuskutes visokios ilgom rankovem, maikutes 6-9 geri 4u.gif Tai jei perki koki kombinezona dzinsini ar pan (nu kas per klyna segasi) tai imk 12-18, o tokius atskirus drabuzelius mazesnius mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas mamytėms 4u.gif

Norėčiau paklausti koks childrensplace yra 10+ dydis ar pirkote kas pvz. džemperiuka koki?

Ačiūkas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif
Gal galit padet (pinigine reik patuštint)
Maniškio ūgis 105, svoris apie 16 kg. Kokį dydį imt nexto - 3-4 ar 4-5 metams? Apžiūrėjau Kristupuko berniuką - labai jau dideli atrodo tie 4-5 rūbai. Ir šiaiap - gap maniškiui tinka maikutės 5 metų, kelnės kur 4 metams ilgokos, gymboree per vasara parsisiunčiau 5 metams, vaikinui grįžus iš kaimų pamatavaum tai gerokai per dideli megztukai ir maikutės. Va dabar mėtausi, ką su next daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(day @ 2007 08 30, 09:05)
Sveikos, merginos smile.gif
Gal galit padet (pinigine reik patuštint)
Maniškio ūgis 105, svoris apie 16 kg. Kokį dydį imt nexto - 3-4 ar 4-5 metams? Apžiūrėjau Kristupuko berniuką - labai jau dideli atrodo tie 4-5 rūbai. Ir šiaiap - gap maniškiui tinka maikutės 5 metų, kelnės kur 4 metams ilgokos, gymboree per vasara parsisiunčiau 5 metams, vaikinui grįžus iš kaimų pamatavaum tai gerokai per dideli megztukai ir maikutės. Va dabar mėtausi, ką su next daryt g.gif

mano vaikas mazesnis, keliais cm uz tavo mirksiukas.gif
jei nori as gali vakare ismatuot 3-4 metukams dzinsiuku ilgi, ir dzemperiuka koki nors
manau,kad taviskiui 3-4 bus kaip tik, bet ne "ant isaugimo" smile.gif
4-5 tai dideli mano vaikui tikrai, jei kalba eina apie kelnes su petnesom, tai as emiau 4-5 , nes 3-4 tai tikrai buciau neaprengus-neuzsegus kelniu, nes but buvusios per trumpos petnesos
Atsakyti
QUOTE(kristupukas2004 @ 2007 08 30, 07:56)
mano vaikas mazesnis, keliais cm uz tavo mirksiukas.gif
jei nori as gali vakare ismatuot 3-4 metukams dzinsiuku ilgi, ir dzemperiuka koki nors
manau,kad taviskiui 3-4 bus kaip tik, bet ne "ant isaugimo" smile.gif
4-5 tai dideli  mano vaikui tikrai, jei kalba eina apie kelnes su petnesom, tai as emiau 4-5 , nes 3-4 tai tikrai buciau neaprengus-neuzsegus kelniu, nes but buvusios per trumpos petnesos


Ačiū 4u.gif
Jau ir Agnetos paklausinejau, jauciu imsiu vienus vieno kitus kito dydzio - man visai gerai bus ,,kaip tik", a tai dideliu jau prisirinkau smile.gif
Atsakyti
Planuoju bandyti uzsisakineti is Next. Gal galite patarti su dydziais.
Mazoji mano 7,6 kg ir 70 cm, tai 9- 12 men?
Atsakyti
gal kas užsisakėt štai ką?user posted image
kokie atsiliepimai? kaip su dydžiais? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 08 30, 16:06)
gal kas užsisakėt štai ką?user posted image
kokie atsiliepimai? kaip su dydžiais? bigsmile.gif


Pamažinti GAP'ai smile.gif
Maniškiui 3 metai su puse (106cm), jau reik 5T dydžio doh.gif Nes 4T jau mažoki rūbeliai.
Atsakyti