Įkraunama...
Įkraunama...

Nesveikai pradėtas vaikelis

as ir vis galvoju, kad kol nezinojau jog laukiuos tai ir alkoholio per koki vakareli isgerdavau, bet tiesiog geriau jau negalvot kad gali pakenkt, o dziaugtis nauja gyvybe ir tiket kad viskas ok
Atsakyti
Kodėl Jūs taip sureikšminate, kas vyko pradėjimo momentu ar išvakarėse?? Manau, kad žymiai svarbiau yra visas laikas iki ir po to doh.gif
Atsakyti
KADANGI AŠ ANTRĄ KARTĄ PASTOJAU VISIŠKAI NETIKĖTAI IR NEPLANUOTAI, MŪSŲ LELIUKAS TAIP PAT NEBUVO PRADĖTAS LABAI SVEIKAI. AŠ IR ALKOHOLIO PAVARTODAVAU IR RŪKIAU PIRMUS MĖNESIUS KOL DAR NEŽINOJAU, KAD PILVELYJE NAUJA GYVYBĖ GYVENA. IR TEKO SU LĖKTUVU SKRISTI Į VERSLO KELIONĘ, KUR TAMPIAU BE GALO SUNKIAS TAŠES IR PATYRIAU TIKRAI NEMAŽAI STRESO, BET JUK NIEKO JAU NEPAKEISI smile.gif DABAR TIK LAUKIU, KADA MŪSŲ MAŽYLIS GIMS IR TIKIUOSI, KAD VISKAS BUS GERAI 4u.gif
Atsakyti
manau, kad visos turim tiketi ir galvoti ka viskas gerai. aisku, gyventi sveikai ir t.t. bet kai lauke toks puikus ruduo, tai visos niurios mintys kaip mat isgaruoja...
Atsakyti
Viskas privalo būti ir bus gerai. Šalin blogas mintis 4u.gif
Atsakyti
manau, kad daugiau ne puse musu pradejo vaikeli ne itin sveikai g.gif nors suzinojau dar iki laukiamu mm apie nestuma, bet del kiekvienos taureles ir cigaretes dar dabar sazine griauzia verysad.gif guodziuosi tik ta mintim kad tokiu labai daug ir pagimdo sveikus grazius leliukus nestuke.gif nestuke.gif
Papildyta:
ir dar pridesiu, kad svarbu nuo tos akimirkos kai tik suzinai mesti blogus iprocius, man asmeniskai nera nieko baisiau uz rukancia nescia moteri verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avietia: 04 spalio 2009 - 08:51
Pradzia neturi jokios istakos mazyliui. Nes ta laikotarpi iki galimu musu dienu (kuriu nebesulaukiam smile.gif Mazylis gyvena is to, kas yra jo apvalkale. Tik po sio nepilno men jis pradeda draugauti su mama. Taigi, pati gamta pasirupino, kad mama nepakenktu vaikeliui, kol apie ji dar nezino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond @ 2009 10 11, 21:44)
Pradzia neturi jokios istakos mazyliui. Nes ta laikotarpi iki galimu musu dienu (kuriu nebesulaukiam smile.gif Mazylis gyvena is to, kas yra jo apvalkale. Tik po sio nepilno men jis pradeda draugauti su mama. Taigi, pati gamta pasirupino, kad mama nepakenktu vaikeliui, kol apie ji dar nezino smile.gif


Butent! drinks_cheers.gif as ta pati girdejau, kad bent jau 10 dienu po pastojimo mama neitakoja vaisiaus.. aisku, sazines tas nelabai tenuramina, juk niekas tiksliu datu nzo, bet reikia tiketis, kad viskas gerai ir aisku, kuo anksciau atsisakyti blogu iprociu. ale pati nebuvau sventoji.. blush2.gif
Atsakyti
Na tikrai nereikia to sureikšminti, nes aš kaip než kad laukiuosi to momentu kaip tik buvau palangoje ir rūkiau ir gerai pabalevojom bet čia nieko baisaus nes jam tik kelios dienos buvo ir jam niekas nepakenkė thumbup.gif o jei jau taip daryčiau kaip sužinojau kaip buvo 5 savaitės tai jau tada tikrai pakenktų.reikia tada prisižiūrėti kaip jau sužinai smile.gif
Atsakyti
as kai su pirma vaiksciojau, tai labai dziaugiausi, kad menesiu anksciau nepastojau, nes tada sventem mano gimtadieni, ir ten tai buvo balius...
as manau kad visvien turi kazkokios itakos ir pati pradzia. o gyvenime yra taip, kad kuo didesni alkoholikai, tuo dazniau pas juos vaikai sveikesni gimsta, o daugumoje normaliu seimu, atvirksciai.
Atsakyti
Nepergyvenk. Man kai laukiausi savo klecko irgi dare rentgena. Ir geriau ir rukiau ir valgiau nesamoninga maista. Gime sveikas, grazus, linksmas kleckas, kuriam jau 1,4m. O pergyvenau irgi nezmoniskai. Taip kad ramybes. 4u.gif

QUOTE(rudene12 @ 2009 09 22, 14:39)
O as pergyvenu del atlikto rentgeno, man 2 savaites kai pastojau ir nezinau kad nescia. Rentgena atliko klubu, tai ir gimda apsviete. Tai dabar bijau kad vaikelis neapsigimtu. Gal kam tai buvo nutike ir kokios pasekmes. verysad.gif

Atsakyti
Sveikos, mamytės. Teko man patirti didelius stresus, išgerti labai daug alkoholio iki 5,5 nestumo savaites. Žinoma nuo tos akimirkos nevartoju nė lašo, bet tikrai turiu didelį nerimą... Nusipirkau net knyga medikams "Akušerija ir ginekologija", kurioje aiškiai parašyta, kad:
1. Pirmas dvi savaites po apvaisinimo pakenkimo atveju vaisius žūsta (įvyksta persileidimas).
2. 3-8 savaitę po apvaisinimo vartotas alkoholis lemia įvairius raidos defektus.

Važiuosu genetiškai tirtis, bet visa bėda, kad nors gali nustatyti, kad vaisius neturi apsigimimų, bet vaikui augant jo protinė branda ir pan. tikrai gali atsilikti. verysad.gif

Atsakyti