Įkraunama...
Įkraunama...

Nakties laiškai

Tik dabar perskaiciau sita laiska.Tai visiskai atitinka mano istorija.Tik jos tasa as bandau keisti.Turiu nuostabu kita vyra,kuris suprato mano skausma is akiu,net nereikejo smulkiai visko aiskinti.Dabar mes kartu su medicina siekiame ,jau abieju musu svajones,susilaukti kudikelio.Ametista praejo jau daug laiko,nuo tada kai rasei ta laiska,as visa sirdymi tikiu,kad tavo istorija jau pasikeitusi.Ir tu esi labai laiminga.Sekmes mums visoms 4u.gif Nepraraskim tikejimo ir suklupe gyvenimo kely,raskim jegu atsikelti ir eiti tolyn...
Atsakyti
Perskaiciau sita laiska. Toks jausmas, kad mano gyvenimo etapas aprasytas. Butu idomu, jei ametista parasytu, kaip jai sekas dabar?
Atsakyti
Ji šiuo metu pas mus nerašo, gyvena ne Lietuvoje, ir tikiuos, kad yra laiminga ax.gif
Atsakyti
Kiek zinau, A. cia nesilanko-per daug skaudu.
Tikios, nepyks, kad atrasiau uz ja.
Atsakyti
Aš jai parašiau, jei norės, pati parašys.
Atsakyti
Ametistuk, atleisk, kad savivaliauju.
Atsakyti
Alabama, tiesa parasei wub.gif

Sveikos visos, net nesitikejau, kad mano sena tema tokia atgijusi. Aciu Agai, kad parase wub.gif

Na va po metu mano sirdis pilna meiles kudikiui, bet rankos tuscios.... Namuose nera vaiko verksmo ir juoko. Bet tikiuos neilgai. Ruosiuos ivaikinimui. Tikiu, kad kazkur yra mano vaikelis, ir visai nesvarbu, kad genai ne tokie patys, svarbu, kad musu abieju sirdys plaks meile vienas kitam.
Zinau, kad ir kas butu as surasiu savo vaikeli. Zinau, kad greitai ateis tokia diena, kai mano glebyj spurdes sunelis ar dukryte. O siandien as sypsausi, nes tikiu savim ir tikiu, kad ta meile viduj parodys man kelia.


P.s.: Savo zmogu paleidau ir atleidau. Siandien mes tik draugai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ametista: 26 rugsėjo 2006 - 20:17
Ametista,tu nuostabi rasytoja,tiesiog ne kiekvienas parasytu tokius zodzius,nors kiekvienas juos ir jaucia,as linkiu tau dideles stiprybes ir jei labai noresi viskas ir bus taip.
Atsakyti
ametista, na kaip dėl tavęs džiaugiuosi ax.gif Tu būsi nuostabi mama SAVO vaikeliui wub.gif Linkiu sėkmės ir ištvermės mamiškame gyvenime ax.gif
Atsakyti
Amestina tu Mama is didziosios raides!!! 4u.gif 4u.gif sekmes tau!!
Atsakyti
thumbup.gif
Tu tikrai saunuole! Stiprybes ir kantrybes tau buti mama! Kazkodel galvoju, kad meiles tavyje tiek, kad ir penkiems vaikams uztektu biggrin.gif
Labai dziaugiuosi uz tave!
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 09 26, 20:24)
Ametista,tu nuostabi rasytoja,


Rozele, tu manes kitose temose neskaitei lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Aciu jums mielosios.
Atsakyti