Įkraunama...
Įkraunama...

Geox avalynė

Neradau temeles apie "geox avalyna.
Ar perkat ja? As esu nupirkusi "geox" basutes ir kedukus thumbup.gif atnesiojo sia vasara. O kaip su batukais demisezoniniais,zieminiais. Klausiu nes jie kvepuojantys per pada ar nedregsta vaiku kojytes g.gif
Atsakyti
na mes turime kedukus geox labai patenkinti smile.gif nusiskundimu nera, ir labai įdomu buvo ką masto mamos apie geox zieminukus, kol kas tik gerus atsiliepimus girdėjau thumbup.gif
gera tema tongue.gif
Atsakyti
mane irgi domina atsiliepimai apie zieminukus, labai jau fainus nusiziurejau vaikiskus, tai idomu ar tokie pat silti kaip ir ecco smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 02, 21:00)
na mes turime kedukus geox labai patenkinti smile.gif nusiskundimu nera, ir labai įdomu buvo ką masto mamos apie geox zieminukus, kol kas tik gerus atsiliepimus girdėjau  thumbup.gif 
gera tema  tongue.gif

notworthy.gif vat mane domina butent zieminukai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(nerko @ 2007 09 02, 21:01)
mane irgi domina atsiliepimai apie zieminukus, labai jau fainus nusiziurejau vaikiskus, tai idomu ar tokie pat silti kaip ir ecco smile.gif

O kur nusiziurejot? Europoje geox parduotuveje?
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 02, 21:03)
notworthy.gif vat mane domina butent zieminukai thumbup.gif
Papildyta:

O kur nusiziurejot? Europoje geox parduotuveje?

ne, europoje dar nebuvau, bet praeita saveite rygoje buvom, tai ten parduotuveje maciau, idomu ar pasirinkimas bus toks pats g.gif nes pvz. ecco batu pasirinkimas ten, net ner ka lygint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerko @ 2007 09 02, 21:05)
ne, europoje dar nebuvau, bet praeita saveite rygoje buvom, tai ten parduotuveje maciau, idomu ar pasirinkimas bus toks pats  g.gif  nes pvz. ecco batu pasirinkimas ten, net ner ka lygint smile.gif

manau nebus tokio pasirinkimo didelio, kaip Rygoi, EUROPOC PC jau yra žieminukai, mergaitiški gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 02, 21:30)
manau nebus tokio pasirinkimo didelio, kaip Rygoi, EUROPOC PC jau yra žieminukai, mergaitiški gražūs  wub.gif

reiks nueiti apziuret, man ten patiko, tokie neryskiai ruzavi, ilgesni, tik va idomu ar silti ir kokios kainos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerko @ 2007 09 02, 21:37)
reiks nueiti apziuret, man ten patiko, tokie neryskiai ruzavi, ilgesni, tik va idomu ar silti ir kokios kainos smile.gif

Kainos sakyciau nemazos basutes kainavo 219lt. tai aulinukai ne ka pigiau bus. Vat idomu kokybe ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 02, 21:46)
Kainos sakyciau nemazos basutes kainavo 219lt. tai aulinukai ne ka pigiau bus. Vat idomu kokybe ju g.gif

kad nesumeluočiau panašiai kaip ecco zieminukai
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 02, 21:59)
kad nesumeluočiau panašiai kaip ecco zieminukai

nu matai, plesikai biggrin.gif rygoje, tai zieminiai 175lt
Atsakyti
QUOTE(nerko @ 2007 09 03, 11:06)
nu matai, plesikai biggrin.gif rygoje, tai zieminiai 175lt

aš tikrai nepamenu, bet matavom aulinukus kedukus tokius odinius, labai fainus smile.gif tai ju kaina buvo 179 lt, tai nemanau kad labai daug
Atsakyti
Mano dukra pernai nesiojo demisezoninius aulinukus Geox, tai nieko blogo negaliu pasakyti, kojos tikrai nedreko, bet jie nera labai silti. Del zieminiu siltumo/drekimo negaliu pasakyti.
Bet viena kuo isitikinau, tai kad neslaptu kojos, reikia batu is GORE-TEX, tai nebent jei sniego per virsu sugebetu prikristi, tada suslaptu ax.gif (kad ir tie patys Ecco, mes pirke Viking'us)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enca: 03 rugsėjo 2007 - 14:58