Įkraunama...
Įkraunama...

Geox avalynė

O šitos geros kokybės thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Va tokius pirkau Žygio batuose, tik ružavus bet dar nenešiojo:
user posted image
Atsakyti
gražiai atrodo, bet kiek žiūrėjau ten ne oda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 08, 13:06)
gražiai atrodo, bet kiek žiūrėjau ten ne oda  blush2.gif

Kurie? Kedai? Šiaip tai oda, o berniukiškų buvo daugiausia neodinių
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 09 08, 17:43)
Kurie? Kedai? Šiaip tai oda, o berniukiškų buvo daugiausia neodinių

aga apie kedukus aš blush2.gif niu berniukams buvo daugiau tekstile, versta oda, o kur odos elementai isiūti buvo, tai tikrai negryna blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 08, 20:22)
aga apie kedukus aš  blush2.gif  niu berniukams buvo daugiau tekstile, versta oda, o kur odos elementai isiūti buvo, tai tikrai negryna  blink.gif

šitie kur pirkau tai tikrai odiniai, nes aš neodinių net nebūčiau pirkus. Odinis viršus pilnai, o vidus vidpadis odinis. Tikrai labai dailūs ir gražiai pasiūti batukai. Mačiau ir kitų gražių modelių bet tik mergaitėms
Papildyta:
QUOTE(migliux @ 2007 09 08, 12:17)
Va tokius pirkau Žygio batuose, tik ružavus bet dar nenešiojo:
user posted image

Būtent šitą modelį aš dar mačiau PC Europa Geox parduotuvėje. Tik kaina ten buvo didesnė
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 09 08, 22:32)
šitie kur pirkau tai tikrai odiniai, nes aš neodinių net nebūčiau pirkus. Odinis viršus pilnai, o vidus vidpadis odinis. Tikrai labai dailūs ir gražiai pasiūti batukai. Mačiau ir kitų gražių modelių bet tik mergaitėms
Papildyta:

Būtent šitą modelį aš dar mačiau PC Europa Geox parduotuvėje. Tik kaina ten buvo didesnė

tai aš tikiu kad tokiu yra pc europoi, tik va nesuprantu kodėl juos parduota vaikiškomis kainomis žygio batuose g.gif ir kodėl nėra dėžutės prie jų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 08, 21:36)
tai aš tikiu kad tokiu yra pc europoi, tik va nesuprantu kodėl juos parduota vaikiškomis kainomis žygio batuose  g.gif  ir kodėl nėra dėžutės prie jų  blink.gif

Sunku pasakyt g.gif Bet apžiūrėjus normaliai atrodo ir tikrai matosi kokybiški. Turim kitus Geox kedus tai kokybė tokia pat atrodo. Žiūrėsim kaip nešiosis. O šiaip galvoju kad šita kaina yra normali kaip išpardavimui, nes geox parduotuvėje kainos tikrai labai užkeltos. Dėžutės nebuvo bet buvo firminis maišelis. Panešiosim pavasarį ir žiūrėsim kaip kokybė bus. Mačiau kad Žygio batuose ir rudeninė kolekcija Geox yra vaikams. Kainos taip pat mažesnės nei kitur
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 09 08, 22:43)
Sunku pasakyt  g.gif  Bet apžiūrėjus normaliai atrodo ir tikrai matosi kokybiški. Turim kitus Geox kedus tai kokybė tokia pat atrodo. Žiūrėsim kaip nešiosis. O šiaip galvoju kad šita kaina yra normali kaip išpardavimui, nes geox parduotuvėje kainos tikrai labai užkeltos. Dėžutės nebuvo bet buvo firminis maišelis. Panešiosim pavasarį ir žiūrėsim kaip kokybė bus. Mačiau kad Žygio batuose ir rudeninė kolekcija Geox yra vaikams. Kainos taip pat mažesnės nei kitur

aš ir mačiau, mergaitėm gražūs labai buvo rūžavi 69 lt bigsmile.gif
Atsakyti
Aš irgi saviškei nupirkau "Žygio batuose" ilgus purvinai rausvos spalvos aulinius. Rinkausi tarp šitų ir ecco labai panašių. Kaip bebūtų keista, dukra nusprendė, kad geox patogesni ir tiesą pasakius ant kojos gražiau atrodė. Nors kaina labai jau įtartinai maža. Bet kai turim ne vieną porą batų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 09 08, 23:00)
Aš irgi saviškei nupirkau "Žygio batuose" ilgus purvinai rausvos spalvos aulinius. Rinkausi tarp šitų ir ecco labai panašių. Kaip bebūtų keista, dukra nusprendė, kad geox patogesni ir tiesą pasakius ant kojos gražiau atrodė. Nors kaina labai jau įtartinai maža. Bet kai turim ne vieną porą batų... ax.gif

niu va man kaina ir užkliuvo labiausiai ir dar tas vidpadis (nž gal čia man taip pakliuvo tos poros kai žiūrėjau ant kitos pusės vidpadžio su tušinuku prirašinėta buvo, patikrinkit savo )
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 08, 23:02)
niu va man kaina ir užkliuvo labiausiai ir dar tas vidpadis (nž gal čia man taip pakliuvo tos poros kai žiūrėjau ant kitos pusės vidpadžio su tušinuku prirašinėta buvo, patikrinkit savo )

Mačiau ir aš, kad prirašinėta. Aišku, kad kažkokie įtartini, bet nedarau problemų, 150 lt. ne 400 : mirksiukas.gif
Atsakyti