Įkraunama...
Įkraunama...

Mokesčių susigrąžinimas/sumokėjimas

Mergaites, 4u.gif

Gal kuri galit patart?
Siuo metu esu JAV, po menesio planuoju grizti i Lietuva.
Girdejau, kad galiu atgauti dali pinigu uz prekes, kuria pirkau budama salyje.
Gal zinot kaip??? g.gif
Is anksto dekui
Atsakyti
Perkant prekes ne Europos Sajungos salyse, gali susigrazinti dali PVM. Visu pirma nuejusi i parduotuve, turi isitikinti, ar ji teikia Tax free paslaugas. Jei taip, informuoji juos, is kokios salies tu esi, nurodai adresa, varda pavarde, jie tau israso toki lapuka. (Beje yra tam tikra suma, kuria tu turi toje parduotuveje isleisti.Pvz. Lietuvoje tai yra 200 lt.Jei perki uz daugiau nei 200 lt. tada tau issarys ta mokesciu susigrazinimo lapuka)
Po to, su tuo lapuku, kai jau vaziuoji namolio eini i muitine,is ju gauni antspauda, kad tu tikrai tas prekes isvezei is salies, ir tada sugrizusi namolio gali susigrazinti pinigelius. Yra toks neblogas internetinis puslapiukas, http://www.globalrefund.com/ Pasiskaityk, tada viskas bus aisku. Sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ugnyte: 04 rugsėjo 2007 - 11:04
Deidelis didelis dekui , Ugnyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(urtike955 @ 2007 09 03, 04:08)
Mergaites, 4u.gif

Gal kuri galit patart?
Siuo metu esu JAV, po menesio planuoju grizti i Lietuva.
Girdejau, kad galiu atgauti dali pinigu uz prekes, kuria pirkau budama salyje.
Gal zinot kaip??? g.gif
Is anksto dekui

Ziurek, nepakliuk LT muitininkams su savo prekemis, nes reiks muito ir pvm mokescius susimoket
Atsakyti
QUOTE(urtike955 @ 2007 09 05, 04:19)
Deidelis didelis dekui , Ugnyte  4u.gif



Nera uz ka. smile.gif
Atsakyti
dirbu airijoje,ir vis tenka isgirsti apie mokesciu susigrazinima,kai visam laikui palieki sia sali blink.gif vieni sako galima tuos mokescius pasiimt, tik tada gryzt cia nebegalesi, kiti sako, jog jei cia pasiimsi, tada lietuvoj atskaiciuos doh.gif mama mano jau 4metai cia, noretu neuzilgo namo lekt, tik, vis apie ta mokesciu grazinima pasvajoja rolleyes.gif gal kas realiai susiduret ir galit papasakot apie tai thumbup.gif
Atsakyti
Bent man teko susidurti Anglijoj, tai į darbovietę po jų mokesčių mokėjimo darbo pabaigos atsiunčia pažymą ir kiekvienais metais gali susigrąžint. Na aš prieš išvykdama mokesčių inspekcijoj užpildžiau blanką, tai būčiau susigrąžinus, nes po to į LT visus dokumentus atsiuntė, bet negalėjau susigrąžint, kadangi įmonė blogai mokesčius nuskaičiuodavo, tai atėjo laiškas, kad aš dar jiems skolinga esu blush2.gif
AIšku aš nemokėjau, niekas manęs ir neieškojo ax.gif
Nežinau gal Airijoj tvarka pasikeitus. Bet lyg anksčiau buvo tema paie mokesčių susigrąžinimus.
Atsakyti
Mano teta grižo gyventi į LT. Užsienyje pragyveno 5 metus, visą laiką legaliai dirbo. Ar dabar jai grįžus reikia sumokėti mokesčių skirtumą mokesčių inspekcijai?
Padėkit, gal kas susidūrėt...
Atsakyti
Jei ji dirbo šalyje, su kuria Lietuva yra sudariusi dvigubo apmokestinimo išvengimo sutarį, nereikės.
Bet bet kokiu atveju deklaruoti reikės, nes nuo šių metų užsienio bankai perduoda informacija Lietuvos VMI apie atidarytas sąskaitas užsienyje.
Aš jau deklaravau šiemet, nes gavau iš MI laišką su turiniu, jog tipo pamiršote apie savo sąskaitas esančias UK. Nors mano ir pėdos nuo 2003 metų nebebuvo toj šaly. Bet taip sakant, saskaita neuždaryta ir turėsiu deklaruot kiekvienais metais. Nors ir nulius dry.gif
Atsakyti
Ji ir UK gyveno. Tai reikes tik deklaruoti, ar ir padengti skirtuma?
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 10 20, 22:26)
dirbu airijoje,ir vis tenka isgirsti apie mokesciu susigrazinima,kai visam laikui palieki sia sali blink.gif vieni sako galima tuos mokescius pasiimt, tik tada gryzt cia nebegalesi, kiti sako, jog jei cia pasiimsi, tada lietuvoj atskaiciuos doh.gif  mama mano jau 4metai cia, noretu neuzilgo namo lekt, tik, vis apie ta mokesciu grazinima pasvajoja rolleyes.gif gal kas realiai susiduret ir galit papasakot apie tai thumbup.gif

sveika as gyvenu airijoj ir zinau kad tikrai galima susigrazinti mokescius isvykstant is salies. tvarkiau ne 1 zmogui. jei reikia daugiau info rasyk man i az patarsiu ka reikia daryti. smile.gif
Atsakyti
Labuka,norejau paklausti...mano vyras keli metai iseiles dirbo Danijoje po 2 men. legaliai,ar jis gali ir susigrazinti kokius nors mokescius?Labai dekui!
Atsakyti