Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas, kai pirmam vaikučiui 1 metai

schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 09 10, 21:43)
man tai rupetu butent kaip susitvarko namuose ir apsiperkant,kai vienas bejegis,o kitas ant galvos lipa  g.gif pavyzdziui maniske labai aktyviste,nenusedi vietoj,jei ir antras vaikastoks,tai kaip susitvarkyti kaip elgtis,kaip susiorganizuoti diena  g.gif

Patikėkite, kiekviena mamytė tam randa savus receptus. Ir jūs tikrai surasite. Aš pati vos susitaikiusi su žinia apie būsimą pametinuką ėmiau vyresnįjį mokyti savarankiškumo: valgyti, rengtis, palaukti, elgtis gatvėje, autobuse ar parduotuvėje ir dar daugybės visokiausių smulkmenų. Nežinau, ar tai gerai vaikui, tačiau man labai palengvino gyvenimą gimus trečiam žvirbliukui. Turėjau ir alternatyvą - vyresnįjį pametinuką prieš pat mažojo gimimą išleidau į lopšiuką. Nors labai jautrus ir kitokių sveikatos problemyčių turintis vidurinėlis pirmaisiais metais lopšelyje būdavo ne dažnai, bet esant reikalui ar tiesiog norėdama atsikvėpti galėdavau jį ten palikti.
Atsakyti
sveikos mamytes...
..na, mano mazylei greit bus 10 menesiuku, o pilvukui - jau beveik 4...skirtumas nusimato but apie 1,3...pirmas vaikutis planuotas, o antras - dievo siustas ir, aisku, ne maziau laukiamas... smile.gif ...savo dukrytei jau dabar pasakoju, kad pilvuky gyvena jos broliukas arba sesute...kartu pilvuka glostome...kartais ji net pabuciuoja... smile.gif ...na, o kartais - ir kumsteli...bet cia tokia jau ta meiles israiska...minciu buta visokiu, ir nerimo...kaip bus, kas bus ir pan..taciau dziaugsmas naikina visas baimes...ir as tikiu, kad kiekvienas vaikutis atsinesa savas salygas ir sprendimus...dukryte savo nesioju, nors daktarai grieztai draudzia...tik as nezinau, ka galima kitaip padaryt...ji pati truputi vaiksto...o koks tas vaiksciojimas kai tau tik 10 men g.gif ...zodziu, stengiuosi elgtis, kaip sako sirdis ir, aisku, kunas...o kai jau antras vaikelis gims - ziuresim, kaip ir ka daryti...
sekmes...
Atsakyti
QUOTE(i.l-ė @ 2007 09 17, 15:57)
sveikos mamytes...
..na, mano mazylei greit bus 10 menesiuku, o pilvukui - jau beveik 4...skirtumas nusimato but apie 1,3...pirmas vaikutis planuotas, o antras - dievo siustas ir, aisku, ne maziau laukiamas... smile.gif ...savo dukrytei jau dabar pasakoju, kad pilvuky gyvena jos broliukas arba sesute...kartu pilvuka glostome...kartais ji net pabuciuoja... smile.gif ...na, o kartais - ir kumsteli...bet cia tokia jau ta meiles israiska...minciu buta visokiu, ir nerimo...kaip bus, kas bus ir pan..taciau dziaugsmas naikina visas baimes...ir as tikiu, kad kiekvienas vaikutis atsinesa savas salygas ir sprendimus...dukryte savo nesioju, nors daktarai grieztai draudzia...tik as nezinau, ka galima kitaip padaryt...ji pati truputi vaiksto...o koks tas vaiksciojimas kai tau tik 10 men  g.gif ...zodziu, stengiuosi elgtis, kaip sako sirdis ir, aisku, kunas...o kai jau antras vaikelis gims - ziuresim, kaip ir ka daryti...
sekmes...

mirksiukas.gif džiaugiuosi už jus, labai šilti žodžiai, tikrai, svarbiausia gerai nusiteikti ir tikėti kad viskas bus gerai.
Atsakyti
Tarp pirmųjų vaikų amžiaus skirtumas tik 1,9m. Man sunkiau buvo, kol vaikščiojau su pilveliu, nes maniškis baisiai pasiutęs. Pradėjo ne vaikščioti , o bėgioti ir karstytis visur doh.gif Bet pasirodo viskas įmanoma. Aš jį kilnojau ir nešiojau bet tik po truputį. Bet dabar kokie draugai pirmieji. Turiu dar du leliukus, tai vyresnieji nekelia jokių problemų nors dar darželinukai. Žaidžia kartu, vienas be kito negali. labai džiaugiuosi pametinukais.
Atsakyti
QUOTE(Pikta voverė @ 2007 09 19, 15:15)
Tarp pirmųjų vaikų amžiaus skirtumas tik 1,9m. Man sunkiau buvo, kol vaikščiojau su pilveliu, nes maniškis baisiai pasiutęs. Pradėjo ne vaikščioti , o bėgioti ir karstytis visur doh.gif Bet pasirodo viskas įmanoma. Aš jį kilnojau ir nešiojau bet tik po truputį. Bet dabar kokie draugai pirmieji. Turiu dar du leliukus, tai vyresnieji nekelia jokių problemų nors dar darželinukai. Žaidžia kartu, vienas be kito negali. labai džiaugiuosi pametinukais.

man irgi nešiojimas sunkiausiai atrodo, kaip tu saugojaisi? esu girdėjusi, kad reikia mokėti kilnoti, kad nepersitempti? mirksiukas.gif
Papildyta:
g.gif o kaip grįžę iš ligoninės tvarkėtės su vaikučiais, man neramu, kaip jie naktį, ar nepabunda vyresnėlis, kai mažylis valgo? O iki kokio amžiaus jūsų "vyresnėliams" reikėjo vežimuko, nes galvoju, kai tėtis darbe, kaip su dviem išeiti į laiką? unsure.gif
Atsakyti
Smagu man skaityti, kaip kitoms taip viskas gerai praėjo smile.gif Man taip nepasisekė blush2.gif

Mes su vyru pametinukus planavome sąmoningai, tarp jų gavosi 1m.9 mėn. skirtumas wub.gif
. Bet neįvertinau to, kad antrasis nėštumas buvo labai komplikuotas + sunkus, pirmus 3 mėnesius gulėti, jokio sunkaus svorio, nes kraujavau. Ir tuomet tikrai gaila būdavo ir savęs, ir dukrytės, kad negaliu jos paimti.Tikrai ne kartą pagalvodavau, kad jei būtų didesnė, tai ir papasakoti daugiau galėčiau, ir savarankiškesnė jau būtų smile.gif Šalia kasdien būdavo auklė, irgi nervino

Dar labai sunku buvo, nes sutapo toks laikas, kad kai atšilo orai ir didžiąją (1m. 7 mėn.) pratinau ant puoduko daryti, sunkiai mums ėjosi, ir su didžiuliu pilvu neturėjau tiesiog jėgų visose pakampėse jos sisiukus valyti.

Kita vertus, gerai čia kažkuri sakė - visi vargai pamažu pasimiršo wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 09 07, 12:52)
Nu ka Linoska,tai darom mirksiukas.gif  biggrin.gif Mane tokie pasisakymai nuramina ir baimes issisklaido.Tik pas mane reikia palaukti kol metukai sueis dukrytei,nes pirmas cezaris.O tada manes niekas nesulaikys  ax.gif

blush2.gif kaip sekiojasi?
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2007 11 04, 21:25)
blush2.gif  kaip sekiojasi?

kazko nesigauna per menesi laiko g.gif bet mes bandom toliau biggrin.gif o jums?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige: 04 lapkričio 2007 - 23:05
QUOTE(snaige @ 2007 11 05, 00:04)
kazko nesigauna per menesi laiko  g.gif bet mes bandom toliau  biggrin.gif o jums?

g.gif unsure.gif nenusiminkit, mums jau trečias "bandymas" ir nieko verysad.gif Gal pavyks visiems kartu? Aš kažkaip iki Kalėdu tikiu šiuo stebuklu.
Atsakyti
QUOTE(linosska @ 2007 11 05, 09:31)
g.gif    unsure.gif  nenusiminkit, mums jau trečias "bandymas" ir nieko  verysad.gif Gal pavyks visiems kartu? Aš kažkaip iki Kalėdu tikiu šiuo stebuklu.


oi ne,as nenusiminus schmoll.gif biggrin.gif zinau kad pavyks kazkada,jei ne dabar tai veliau,kada ateis laikas ir prisistatys vaikutis.Ner cia nieko tragisko mirksiukas.gif
o KAledos is vis stebuklu metas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, pametinuku mamytes!
Greitai ir as prie jusu jungsiuosi.
Pirmiausia, linkiu sekmes planuojancioms! 4u.gif
Mums antras mazuliukas lyg ir planuotas, lyg ir netyciukas, tiesiog pagalvodavom, kad butu faina turet pametinukus, bet specialiai nesistengem blush2.gif O vat gavosi kaip gavosi.
Kankina sioks toks nerimas, kaip cia dabar bus viskas, bet manau, viskas bus ciki! thumbup.gif
Dar savo pirmagime maitinu ir baisiai sunkiai sekasi nujunkyti, o kaip jus su maitinimu ir nestumu issisukote (ar planuojate suktis?)

Dar man idomu, del miegojimu - kai gime antrasis, pirkote jam irgi tokia pat lovyte? Juk pirmasis dar maziukas ir nekelsi jo i didele lova... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zivile*: 09 lapkričio 2007 - 23:04