Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Na kiek intymoka temele, bet ne paslaptis, kad visos naudojame wink.gif Kokie megstamiausi kasdieniniai ir "raudonuju veleveliu dienu" iklotai? Man labai patinka Always kasdieniniai ir "tomis dienomis" plonieji Ultra super. Dar kartais perku Carefree be aromato, minksti tokie, malonus. pabandziau tuos ultra ploniukus, tai irgi patiko, bet jie gal labiau vasarai tinka ??? Spec. juodu neperku, nes su universaliais issiverciu.
Atsakyti
Man tai labiausia patinka Libressai visiems atvejams-tiek per menesienas , tiek kasdienai, nes nuo Alwaysu man buvo alergija.O Libressai tokie svelnus , naturalus, bekvapiai.
Atsakyti
Kiek as pastebejau, tie daikciukai buna dvieju tipu - celofaniniai arba ne. Alwaysai - visi kiek bandziau celofaniniai ir dar kokie siurkstus  >:(... Geri ir minksti - Libresai, Bella, Carefree ir dar kazkokie, pavadinimo neprisimenu, bet zinau pokelius  :). Bet ir sitie kartais buna celofaniniai, galima uzsiraut, reikia tiksliai zinot kokios spalvos ipokavima pirkt  ;)
Atsakyti
Lota, apsviesk kas ten per celofanas ??? ??? O kurie be jo, kurie su celofanu?? O tai ten ne ta pati funkcija, kur "uzrakina" viduje?
Atsakyti
DANI , pabandyk nusipirkti libressus , pajusi skirtuma tikrai!
Atsakyti
Nezinau kas ten ka rakina,  ;D bet pats pavirsius, kuris lieciasi prie odos, Alwaysuose yra gruobletas is tokio celofano su gana nemazomis skylutemis. O kitu (pvz ruzavu libresse) pavirsius yra panasesnis i popieriu, nei i celofana su skylutemis  :). Mano svelnia odele tas celofanas griauzia, o su tais popieriniais jauciuosi zymiai geriau...

QUOTE
Lota, apsviesk kas ten per celofanas ??? ??? O kurie be jo, kurie su celofanu?? O tai ten ne ta pati funkcija, kur "uzrakina" viduje?

Atsakyti
Laseli, galetu Libresai mums uz reklama sumoketi  ;D
Atsakyti
/
QUOTE
Laseli, galetu Libresai mums uz reklama sumoketi  ;D



Man tai turetu is vis nemokamai duoti , nes visos pazystamos tik juo sir naudoja mano deka! ;D
Atsakyti
O as tai kasdienai naudoju Libresiukus o kai gimines is Raudondavario atvyksta-Perfekta; zalia pakuote, trys laseliai ir niekuo nesiskiria nuo Aiwais...na nebent kaina.Perfekta zymiai pigesni. OT smile.gif
Atsakyti
Siaip naudoju Always, o kasdienai Libresse (sviesiai zalioj pakuotej) baisiai nepatiko. Todel dabar naudoju Carefree.
Na bet gal pabandyt ir ta rausva Libresse? O ten yra sparneliai? Ir kiek lasiuku?
Atsakyti
As "tomis dienomis" paketu nnenaudoju, naudoju tamponus o.b. arba tampax. O kasdieniniai iklotai kazkaip labai reiksmes neturi. Anksciau pirkdavau libress, dabar kartais alldays. Bet libress geri tik tie, kur nedidelese dezutese (kuriuos cia apraset), o tie kur 50 vienoj pakuotej - sss.... nes visai ne tokie. Ir dar labai sss... alwaus discreat ar kaip ten jie vadinasi. Labai plonyciai, minkstuciai, bet jeigu daugiau isskyru, pramirksta kiaurai (arba kai paskutines "dienos") ir kelnaites suslampa. Siaip nedaug man ju prisireikia, nes beveik visada vaikstau su stringais. O stringams tai perku tik Carefree. Yra tokie "tanga" su sparniukais.
Atsakyti
Aš tik už Libresus  visais atvejais (na ir reklamą mes čia jiems mamytės darom)! O nuo Allways'ų ir Alldays'ų tokią alergiją buvau įsivarius.... kad ai, ai ...
Atsakyti