Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai atvykti į Lietuvą

Sveiki susidūriau su problėmėle. Turiu draugą, kuris labai norėtų pamatyri Lietuvą, tačiau gyvena šalyje, kurios piliečiams reikalinga viza, norint apsilankyti Lietuvoje. Tam, kad gauti vizą reikalingas pakvietimas. Deja, as niekad nesu susidūrus su tokiu atveju. Gal kas turit patirties ir galetumete patarti kur ir kaip kreiptis? Ar noras aplankyti mūsų šalį ir susipažinti su ja yra pakankamas pagrindas pakvietimui patvirtinti??
Atsakyti
Tau reikia kreiptis i Migracijos departamenta... ten yra speciali forma, kuria reikia uzpildyti. Tu gali kviesti, jei pasizadi suteikti gyvenama plota, kuris yra tavo nuosavybe.. jei nuosavybe tavo tevu - mamos ar tevo, tai tas zmogus ir turi rasyti iskvietima... ten pat isipareigoji atsakyti uz ji ir jei jis nusizengs istatymams ir ji reikes deportuoti, tai bus daroma uz tavo lesas. Na bet cia formalumai, yra ju interneto svetaine, ten viskas smulkiau yra parasyta...
Ambasados Indijos tau nereikes, nes jie tokiu galiu neturi, jie tik sveciai Lietuvoje. Tau reikia tik Migracijos departamento.
Sekmes:)

P.S. esu rasiusi iskvietimus draugui is Meksikos ir is Rumunijos, taip pat darbo reikalais klientams is Indijos (cia buvo imones kvietimas).
Atsakyti
QUOTE(sun_drop @ 2007 09 05, 14:41)
Labai aciu smile.gif

Skaityti reikia čia :
http://www.urm.lt/index.php?-657591336
ir čia:
http://www.migracija....php?-171779958
Atsakyti
Norėčiau truputi atnaujinti temą. Artimiausiu metu norėsiu pakviesti draugą apsilankyti Lietuvoje. Jam reikės daryti Šengeno vizą, tai gi privalomas ir kvietimas. Didžiausią problemą sudaro apgyvendinimo klausimas. Pati butą nuomojuosi, tai gi jis gyventų pas mane. Šeimininko nenorėčiau prašyti rašyti sutikimą, nes ir pati būdama nuomotoja turbūt nesutikčiau. Nesu jokio kito buto savininke, nors ir esu deklaravusi gyvenamąją vietą. Kaip supratau iš migracijos tarnybos puslapio - kvietimą turi patvirtinti buto savininkas. Tai jei aš pati rašyčiau prašymą dėl kvietimo, tokiu atveju jis nebūtų patvirtintas? Dar esu girdėjus, kad galima daryti viešbučio rezervaciją ir su ja darytis kvietimą. Kaip tokiu atveju yra toliau? Ar draugas turės apsigyventi tame viešbutyje? Ar tiesiog jam atvykus į Lietuvą tą rezervaciją galima atšaukti?
Tikiuosi galėsit man padėti... 4u.gif
Atsakyti
O tai tėvų vardu negali forminti pakvietimo ?
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 03 28, 11:54)
O tai tėvų vardu negali forminti pakvietimo ?


na deja tai irgi nelabai įmanoma...
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2010 03 28, 11:36)
Norėčiau truputi atnaujinti temą.

aktualu ir man tokia info biggrin.gif

bet kaip durnai , kad reikia savininko buto popiergalio doh.gif o jei aš butą nuomoju ir mano šeimininkai nesutinka tokio duot? nu visokiu situacijų juk būna , kvailas reikalavimas buto savininko pažymą ...

beja ar pakvietime būtina rašyti nuo kada iki kada bus pas mane? o jei nežinom konkrečios datos o tik mėnesį? bet žinom laikotarpį pvz savaite . ar būtina rašyti griežtai bus nuo sausio 1 iki vasario 1 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 29 kovo 2010 - 17:25
na tik neapsimeskit kad niekas nežinot biggrin.gif netingėkit padet niuuuuu biggrin.gif
Atsakyti
Vadinasi niekas nežino arba neprisimena. Reikėtų paskambinti į Migracijos tarnybą ir tiek smile.gif
Atsakyti
o kas tau sake, kad reikia buto savininko sutikimo? Kas ten zino aplamai ar tau butas priklauso ar ne. Man rodos per giliai kapstai. Rasai, as tokia ir anokia, kvieciu savo drauga toki ir anoki, paveseti pas mane tom ir tom datom, adresu tokiu ir tokiu. parasas ir jei reikia notaro patvirtinimas. o jau kam tas butas priklauso ir t.t. tai koks gi skirtumas, jo imigraciniam statusui tai turi nuli reiksmes.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 03 29, 22:19)
o kas tau sake, kad reikia buto savininko sutikimo? Kas ten zino aplamai ar tau butas priklauso ar ne. Man rodos per giliai kapstai. Rasai, as tokia ir anokia, kvieciu savo drauga toki ir anoki, paveseti pas mane tom ir tom datom, adresu tokiu ir tokiu. parasas ir jei reikia notaro patvirtinimas. o jau kam tas butas priklauso ir t.t. tai koks gi skirtumas, jo imigraciniam statusui tai turi nuli reiksmes.

taip parašyta migracijos tarnybos puslapyje, kad kvietimas turi būti patvirtintas buto savininko.. kadangi anksčiau neteko daryti pakvietimo, tai ir nežinau kaip ten realiai buna... o nesinori pradėti tvarkyti dokumentus ir patekti į tokią situaciją, kad kažko trūksta.. Paprastas pakvietimas šiuo atveju jam netinka, reikia būtinai tokio, patvirtinto miegracijos tarnybos, su kažkokiu kodu, kitaip jam vizos neišduos sad.gif

MichGirl, esate dariusi tokį pakvietimą ir nereikėjo buto savininko pritarimo? jei taip, tai baisiai mane pradžiūginote thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2010 03 30, 01:14)
taip parašyta migracijos tarnybos puslapyje, kad kvietimas turi būti patvirtintas buto savininko.. kadangi anksčiau neteko daryti pakvietimo, tai ir nežinau kaip ten realiai buna... o nesinori pradėti tvarkyti dokumentus ir patekti į tokią situaciją, kad kažko trūksta.. Paprastas pakvietimas šiuo atveju jam netinka, reikia būtinai tokio, patvirtinto miegracijos tarnybos, su kažkokiu kodu, kitaip jam vizos neišduos sad.gif

MichGirl, esate dariusi tokį pakvietimą ir nereikėjo buto savininko pritarimo? jei taip, tai baisiai mane pradžiūginote  thumbup.gif  4u.gif


as niekam nieko nerasiau, nes ne LT gyvenu. Bet mano ir vyras ir uosviai turi Sengeno vizas ir nereikejo joms jokiu pakvietimu, nei viesbuciu uzsakytu is anksto. Uosviai pvz Sengeno vizas gavo sausi, o viesbuti uzsisake pora dienu pries kelione praeita savaite. Ne visi gi butinai zino kur gyvens is anksto.

siaip tai nzn kur matot, kad pakvietimas turi but patvirtintas savininko? as taip suprantu, kad tik savininko varda reikia irasyt ir tiek:
http://www.migracija....php?23768274#4

is kur beje atvyksta tas draugas?
Papildyta:
nu va cia ir forma yra, grafa tik seimininko vardui ir pavardei, o ne sutikimams jo kazkokiems:
http://www.migracija....php?1539294656

nusiraminkit zodziu, tas pakvietimas nieko nereiskia. ziures svarbiausia, kad kiti rimti dokumentai tvarkingi butu, kad nekiltu itarimu, kad nelegaliai nori pasilikti ir t.t.
Atsakyti