Įkraunama...
Įkraunama...

Kvietimai atvykti į Lietuvą

QUOTE(Layla @ 2010 03 31, 01:33)
Vat ir man su tuo savininku keista... Jei pateiki viešbučio rezervaciją, tai juk viešbutis netampa atsakingu už tą žmogų. Keistuma... Bet vat kad kažkas kažkur neparašyta, nereiškia kad nereikalaus.. Pvz. pas juos, prašant Šengeno vizos reikia pateikti sąskaitos išrašą,(taip ir parašyta, be jokių patikslinimų). O jau kai pradėti teikti - pasirodo, kad toje sąskaitoje turi būti 3000 euro. Nu iš kur tokios sumos  blink.gif Nežinau ar Lietuvos ambasada irgi tokių sumų užreikalaus (nes čia buvo pvz iš kitos valstybės ambasados).. Arba pažyma, kad turi nekilnojamojo turto.. Nu absurdas man kažkoks... Ir čia tik pradėjus domėtis - tiek keistumų išplaukia. Nežinau kas bus, kai jau pradėsim visus dokumentus tvarkyti...


pinigai, nekilnojamas turtas, mokslai, santuoka, darbas ir t.t. tai rysiu irodymas, kad tave kazkas sieja su gimtine ir nepasiliksi nelegaliai. Del 3000 euru cia totali viena boba sake agenturos info. Nera tokios taisykles sengeno vizai gauti. Tikrai nera. Jokiu konkreciu sumu tureti nereikalauja.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 03 31, 08:18)
pinigai, nekilnojamas turtas, mokslai, santuoka, darbas ir t.t. tai rysiu irodymas, kad tave kazkas sieja su gimtine ir nepasiliksi nelegaliai. Del 3000 euru cia totali viena boba sake agenturos info. Nera tokios taisykles sengeno vizai gauti. Tikrai nera. Jokiu konkreciu sumu tureti nereikalauja.


kad taisyklės nėra - žinau, bet tokia žmonių ten patirtis. Ir tikrai nemanau, kad kažkam yra tikslas meluoti. O šalyje, kur viskas daroma TIK už pinigus ir TIK pinigai yra svarbiausia, gali būti ir tokie "čiudai". Ten išvis stebuklų ir nesąmonių kraštas, aš tai jau kažkaip pripratau, kad ten viskas ne kaip pas žmonės..
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 03 31, 00:05)

Jeigu jis atsisako isvaziuoti, tai tu turetum ji fizishkai nutempt i oro uosta gal? tada zinoma busi nubaustas, tik ne uz jo negeroves, o  smurta pries zmogu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Arba jis prageria visus pinigus, o tu sumoki uz jo kelione atgal?  mirksiukas.gif Tai tik migracines anketos, jos su baudziamaja dalim neturi nieko bendro. Cia kaip ir supermamoj va yra taisykles, nesipykti, nesikabineti, ir t.t.,


cia turima omeny, kad jei jis kazka padaro, uz ka ji turetu deportuoti... ta prasme, tai manau nutinka labai isimtinais atvejais, juk ne nusikalteliai kokie atvaziuoja.. bet jei jau taip nutiktu (ivykdytu nusikaltima, pazeistu kazka, etc ir t.t.) tada tas, kuris kviecia bus kvieciamas i migracijos dept ir is jo bus reikalaujama apmoketi keliones islaidas.. kitu atveju tai darytu to zmogaus salies ambasada...
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2010 03 31, 02:48)
kad taisyklės nėra - žinau, bet tokia žmonių ten patirtis. Ir tikrai nemanau, kad kažkam yra tikslas meluoti. O šalyje, kur viskas daroma TIK už pinigus ir TIK pinigai yra svarbiausia, gali būti ir tokie "čiudai". Ten išvis stebuklų ir nesąmonių kraštas, aš tai jau kažkaip pripratau, kad ten viskas ne kaip pas žmonės..


ciudu ir stebuklu krastas neturi nieko bendro su Lietuvos ambasada ten, nes Lietuvos ambasados pastatas, zeme aplink yra skaitoma LT teritorija ir ten galioja lietuvishki istatymai, o vizu isdavimui taikomi Sengeno vizu isdavimo tvarka. Ir joje tikrai nera nieko sakoma apie jokia konkrecia pinigu suma, kad reikia tureti saskaitoje einant i pokalbi, Gali buti, kad kazkam pasake taip, gal zmogus atejo su 200 euru saskaitos ir pradejo postrigauti kiek jis daug keliaus, brangiuose viesbuciuose gyvens, tai ir uzmete darbuotojas, kad tavo planam minimum 3000 eu reikia, o ne tiek kiek tu rodai. Bet tai nereiskia, kad tai visiems jis galioja. Kaip jus nesuprantat, kad vienas atvejis, ar vieno zmogaus atsakymas gautas ambasadoj nereiskia, kad visiems taip yra? kam nervuotis del tokiu dalyku be jokio reikalo?


QUOTE(dianita @ 2010 03 31, 12:07)
cia turima omeny, kad jei jis kazka padaro, uz ka ji turetu deportuoti... ta prasme, tai manau nutinka labai isimtinais atvejais, juk ne nusikalteliai kokie atvaziuoja.. bet jei jau taip nutiktu (ivykdytu nusikaltima, pazeistu kazka, etc ir t.t.) tada tas, kuris kviecia bus kvieciamas i migracijos dept ir is jo bus reikalaujama apmoketi keliones islaidas.. kitu atveju tai darytu to zmogaus salies ambasada...



dianita, tu surask toki istatyma kodekse, kur parasyta tai ka tu cia pasakoji. Kur yra apibrezta konkreti atsakomybe uz kito suaugusio veiksmus tau. Dar idomiau butu, jei surastum kazkieno patirti konkrecia, kuriam reikejo uz pasikviestp svecio deportacija apmoketi. Nes is LT deportuotu asmenu yra labai nemazai, kiti Pabradej dar laukia deportacijos, kvietimus bent dalis ju tikrai turejo manau smile.gif Siaip ne vienoj vakaru valstybej tokio ne vieno atvejo realaus nebuvo ir nebus. neinterpretuokit savaip kas ten parasyta kazkokioj nieko nereiskiancioj formelej. Tai ne salies baudziamasis kodeksas, bauduoti savo salies piliecius uz kitos salies pilieciu veiksmus migracijos departamentas net teises neturi tokios jiems suteiktos niekeno, tai apie ka tu cia sneki? "bus kvieciamas" "bus reikalaujama apmoketi" doh.gif
Atsakyti
Perskaiciau tema ir negaliu susilaikyti neparasiusi komentaro. Deja pati MichGirl labai daug kuriuose pasisakymuose klaidina visas. Visu pirma reikia gerai isisamoninti, kad esame ES ir Šengeno erdves nariai, todel apie mazos valstybes susireiksminima negali buti ne kalbos, kadangi Lietuvai kaip ir kitiems ES ir Sengeno nariams pirmiausia galioja ES direktyvos Šengeno sienu ir vizu kodeksai. Po to tik yra nacionaline teise. Taigi apie kvietimus. Jie daromi taip- einate i migracijos skyriu ir ten uzpildote kvietima uzsienieciui atvykti i Lietuvos Respublika. Ten kur yra reikalaujama patalpu savininko duomenu, reikia irasyti tikraji savininka ir dazniausiai migracijos darbuotojos papraso jo rastisko sutikimo. Nepraso tada, kai yra pasirasyta nuomos sutartis. Na be abejo gal pasitaiko darbuotoju, kurios ir nepraso....Tada eina isipareigojimas esant reikalui padengti kviečiamo uzsieniečio išsiuntimo išlaidas. T.p. nurodomas laikotarpis kuriam yra kvieciamas uzsienietis. Tada kvietejas pasiraso. Visi kvieciamojo uzsieneicio duomenys yra suvedami i Uzsienieciu registra, gaunamas kvietimo NR. kuris pasakomas kvietejui, o pastarasis ji perduoda kvieciamajam uzsienieciui, o sis savo ruostu ji pateikia Ambasadai ar konsulatui kur kreipiasi del vizos. Ambasados konsulas uzregistruoja uzsieniecio prasyma i konsuliniu proceduru valdymo programa ir prasideda konsultacija del vizos. Jei konsului neaisku kas nors del uzsieniecio, o del egzotiniu saliu tai visada taip buna(Azerbaidzanas t.p. egzotai) jis konsultuojasi su Lietuvos Valstybes saugumo departamenu ir Valstybes sienos apsaugos nelegalios migracijos padaliniais ir gaves is ju vienokia ar kitokia info, isduoda arba neisduoda Sengeno viza.DAznai uzsieneiciai jei nori viza gauti pateikdami tikroves neatitinkancius duomenis susimauna per pokalbi pas konsula. Tai patikrinti labai elementaru. Visai kita tvarka vizos isduodamos jei ju praso ES saliu nariu pilieciu artimi giminaiciai. jiems kitokie reikalavimai. Mich Girl atvejis. Kas liecia del lesu isieskojimo uz išsiuntima iš Lietuvos tai šita procedūra sėkmingai veikia, pati ne syki esu tai padariusi, todel MichGirl buk atsargesne su komentarais ir neklaidink zmoniu. Visi duomenys apie kvieteja, patalpu adresus vizos gavima, sienos kirtima ir t.t. yra suvedami i kompiuterines duomenu bazes ir ten viskas kaip ant ledo aisku. Sudetinga isieskoti buna tada, kai kvietejas bedarbis, taciau bedarbis jis ne amziams, o Lietuva is pradziu išsiųs už valstybės lėšas, o vėliau išieškos per antstolius, taip beje irgi yra daroma. Ar privalo u\sienietis gyventi atvykes i Lietuva nurodytu kvietime adresu? Tokios prievoles pas ji nera, gal jam salygos netinka ar nepatinka, todel gali pasirinkti kita gyvenama vieta, taciau jei jis atvykes pasipraso nakvoti nakvynes namuose(beje taip ne karta yra buve) tada jau kvietejas 'jamamas" ant kilimo.
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2010 03 31, 14:57)
1. Visu pirma reikia gerai isisamoninti, kad esame ES ir Šengeno erdves nariai, todel apie mazos valstybes susireiksminima negali buti ne kalbos, kadangi Lietuvai kaip ir kitiems ES ir Sengeno nariams  pirmiausia galioja ES direktyvos Šengeno sienu ir vizu kodeksai. Po to tik yra nacionaline teise.


2. Taigi apie kvietimus. Jie daromi taip- einate i migracijos skyriu ir ten uzpildote kvietima uzsienieciui atvykti i Lietuvos Respublika. Ten kur yra reikalaujama patalpu savininko duomenu, reikia irasyti tikraji savininka ir dazniausiai migracijos darbuotojos papraso jo rastisko sutikimo. Nepraso tada, kai yra pasirasyta nuomos sutartis. Na be abejo gal pasitaiko darbuotoju, kurios ir nepraso....

3. Visai kita tvarka vizos isduodamos jei ju praso ES saliu nariu pilieciu artimi giminaiciai. jiems kitokie reikalavimai. Mich Girl atvejis.

4. Kas liecia del lesu isieskojimo uz išsiuntima iš Lietuvos tai šita procedūra sėkmingai veikia, pati ne syki esu tai padariusi, todel MichGirl buk atsargesne su komentarais ir neklaidink zmoniu.


1. as kalbejau apie paso isdavimo tvarka, tik siaip paminejau. O ir vizu tvarka siek tiek skiriasi ambasadose, nedaug aisku, esme beveik ta pati, bet yra ir savi issidirbinejimai. Mano vyras beje Sengeno viza gavo, ne per Lt ambasada, o per Prancuzijos, nes ju reikalavimai buvo siek tiek lengviau mums igyvendinami tuo metu.

2. reiskia nebutina, jei nuomos sutartis yra ir tiek. kaip ir sakiau, tiksliai nieko nera apibrezta. jei kartais nereikalauja, reiskia ir nera butina. Nes jei reiktu butinai, tai reikalautu visada ir jokiu kalbu.

3. Sengeno erdves pilietes kitataucio vyro tevai nera jokie artimi giminaiciai, prasau neprisigalvoti nesamoniu, kad paneigti mano konkrecia patirti. Jiems jokios absoliuciai lengvatos netaikomos. jie net ne i LT skrido ir manes niekur neminejo, as jokiais giminystes rysiais su jais nesu susijusi, kurie padetu jiems imigraciniuose reikaluose, vyrui taip, bet ne jiems. Jie ejo kaip ir bet kuris kitas zmogus, mokejo ta pati mokesti ir be jokiu pakvietimu ar rezervaciju, egzotineje salyje kaip sakot, nes jie tikrai nuosirdziai nezinojo dar kur gyvens, o pasinaudojo proga, kad tuo metu buvo darbo reikalais tame mieste, kur ambasada buvo ir pasidare vizas.

4. kadangi procedura veikia ir asmeniskai isieskojus sakai, kad esi. tai taip suprantu, kad dirbi valstybineje istaigoje ir vadovaujiesi kazkokiu istatymu. Manau tikrai nesunkiai galetum cia ji pacituoti tada mums. Labai prasyciau nukopijuoti ji cia, man tikrai nuosirdziai smalsu ir idomu kaip jis skamba. Ir ne tai kas ten anketoj parasyta, o butent pati istatyma. as esu isitikinus, kad toks neegzistuoja, nu bet gal klystu.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 03 31, 21:17)
dianita, tu surask toki istatyma kodekse, kur parasyta tai ka tu cia pasakoji. Kur yra apibrezta konkreti atsakomybe uz kito suaugusio veiksmus tau. Dar idomiau butu, jei surastum kazkieno patirti konkrecia, kuriam reikejo uz pasikviestp svecio deportacija apmoketi. Nes is LT deportuotu asmenu yra labai nemazai, kiti Pabradej dar laukia deportacijos, kvietimus bent dalis ju tikrai turejo manau smile.gif Siaip ne vienoj vakaru valstybej tokio ne vieno atvejo realaus nebuvo ir nebus. neinterpretuokit savaip kas ten parasyta kazkokioj nieko nereiskiancioj formelej. Tai ne salies baudziamasis kodeksas, bauduoti savo salies piliecius uz kitos salies pilieciu veiksmus migracijos departamentas net teises neturi tokios jiems suteiktos niekeno, tai apie ka tu cia sneki? "bus kvieciamas" "bus reikalaujama apmoketi"  doh.gif


na nepyk bet nereikia taip lietis .. Pabradeje kiek as zinau, dauguma su padirbtais pasais sedi, o su kvietimais lyg ir nebuvo (bent kiek man teko dirbti su pabegeliais ir migrantais, be to kai kurie ju turi pabegelio statusa ir kol jiems nebus suteiktas leidimas cia pastoviai gyventi, tol jie ten sedi... arba liks, arba bus issiusti).. bet kuriuo atveju, kai mane kvietesi i jav, tai zmogus, kuris man rase kvietima ir kuris su manim buvo ir ambasadoje (nes vizos man is karto nedave mol as "pavojinga" busiu jAV nes galiu likti), tai ji ispejo, jog man pazeidus rezima ar nelegaliai pasilikus, jis bus atsakingas... vel gi, nepulk manes su kodeksais, as tik sakau, ka tie mulkiai jav atstovai ambasadoje kalbejo...
o siaip... tai kaip tu isivaizduoji, kam tas kvietimas reikalingas tada? juk kvieciantysis isipareigoja atvykstanciu asmeniu pasirupinti...

bet kuriuo atveju, man del mano projekto bus susitikimas su migracijos dept atstove kita savaite, tai pasidomesiu... nes nelogiska viskas... jei niekas uz nieka neatsako, tai kam tada tie kvietimai? del vaizdo

hmm kai ka radau:

Užsienietis iš Lietuvos Respublikos išsiunčiamas arba grąžinamas į kilmės ar užsienio valstybę, į kurią jis turi teisę vykti :

savo lėšomis;
fizinių ar juridinių asmenų, kurių jis buvo pakviestas į Lietuvos Respubliką, lėšomis;
vežėjų lėšomis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytais atvejais.
Jei nėra minėtų lėšų, užsienietis iš Lietuvos Respublikos išsiunčiamas arba grąžinamas valstybės lėšomis. Šios valstybės lėšos teisės aktų nustatyta tvarka išieškomos iš fizinių ar juridinių asmenų, kurių užsienietis buvo pakviestas į Lietuvos Respubliką,

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 31 kovo 2010 - 22:24
QUOTE(dianita @ 2010 03 31, 16:17)
na nepyk bet nereikia taip lietis .. Pabradeje kiek as zinau, dauguma su padirbtais pasais sedi, o su kvietimais lyg ir nebuvo (bent kiek man teko dirbti su pabegeliais ir migrantais, be to kai kurie ju turi pabegelio statusa ir kol jiems nebus suteiktas leidimas cia pastoviai gyventi, tol jie ten sedi... arba liks, arba bus issiusti).. bet kuriuo atveju, kai mane kvietesi i jav, tai zmogus, kuris man rase kvietima ir kuris su manim buvo ir ambasadoje (nes vizos man is karto nedave mol as "pavojinga" busiu jAV nes galiu likti), tai ji ispejo, jog man pazeidus rezima ar nelegaliai pasilikus, jis bus atsakingas... vel gi, nepulk manes su kodeksais, as tik sakau, ka tie mulkiai jav atstovai ambasadoje kalbejo...
o siaip... tai kaip tu isivaizduoji, kam tas kvietimas reikalingas tada? juk kvieciantysis isipareigoja atvykstanciu asmeniu pasirupinti...

bet kuriuo atveju, man del mano projekto bus susitikimas su migracijos dept atstove kita savaite, tai pasidomesiu... nes nelogiska viskas... jei niekas uz nieka neatsako, tai kam tada tie kvietimai? del vaizdo

hmm kai ka radau:

Užsienietis iš Lietuvos Respublikos išsiunčiamas arba grąžinamas į kilmės ar užsienio valstybę, į kurią jis turi teisę vykti :

savo lėšomis;
fizinių ar juridinių asmenų, kurių jis buvo pakviestas į Lietuvos Respubliką, lėšomis;
vežėjų lėšomis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytais atvejais.
Jei nėra minėtų lėšų, užsienietis iš Lietuvos Respublikos išsiunčiamas arba grąžinamas valstybės lėšomis. Šios valstybės lėšos teisės aktų nustatyta tvarka išieškomos iš fizinių ar juridinių asmenų, kurių užsienietis buvo pakviestas į Lietuvos Respubliką,


velgi tai tavo nuomone apie visa situacija, realiu atveju kada kazkas uz kazka buvo priverstas sumoketi, as nerandu, nei lietuviu nei anglu kalbom ne vienoj saly. Ir JAV tas pats, siunciami zmogeliai lauk arba uz savo pinigus arba uz valstybes, is nieko niekas nieko nereikalauja. Rasiau as tuos kvietimus i kaire ir i desine savo laiku, net nepazistamiems visai, nebuciau niekam rasius jei man rizika kazkokia butu reali buvus juk. Vyrai zmonas isduoda ir apgauna, vaikai tevus, broliai seseris, o cia tu prie kryziaus busi prikaltas uz drauga, pazistama, ar koki dar graziau klienta verslo, ar savo viesbucio gyventoja? Zinoma jei tu pats nepriestarauji uz drauga sumoketi tai OK, bet jeigu jis nuo taves kazkur pabego, pasiplove ir nezinia kuo uzsiima, tai kur cia tavo kalte ir kokia atsakomybe dar gali buti?

o ka pacitavai nera istatymas, taip parasyti gali bet kas ir bet kur, bet juk, kad is zmogaus pinigu reikalauti turi but istatymas kazkoks? Pvz girtas vaziuosi, tai gresia bauda tokia ir tokia, viesaja tvarka drumsi tu ar tavo nepriziuretas nepilnametis vaikas, velgi atsakomybe aiskiai apibrezta, konkreciais istatymais ir konkreciom sumom, per 5 minutes gali atrasti konkretu istatyma ir cia ideti tais klausimais. O situo atveju taip yra LT? kodel as tokio istatymo niekur nematau kiek ziurejau? Palaukiam giletaite turetu idet istatyma tikslu jei taip yra, sako dirba su tuo, as gal blogai ieskau.
Atsakyti
O man pyktis ziauriai ima ant zmoniu, kurie komentuoja nezinodami tiesos, klaidina kitus ir dar velniai zin kaip išsidirbineja.
Pabradeje sedi ir su suklastotais dokumentais ir su gerais ir visai be ju. Cia siuo metu taip yra.
Papildyta:
O Mich Girl kai VSD padus pakutens uz kvietimus daromus i kaire ir i desine, tada manau pritils su komentarais
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2010 04 01, 09:35)
O man pyktis ziauriai ima ant zmoniu, kurie komentuoja nezinodami tiesos, klaidina kitus ir dar velniai zin kaip išsidirbineja.
Pabradeje sedi ir su suklastotais dokumentais ir su gerais ir visai be ju. Cia siuo metu taip yra.
Papildyta:
O Mich Girl kai VSD padus pakutens uz kvietimus daromus i kaire ir i desine, tada manau pritils su komentarais


tai kur istatymas, kuriuo tu vadovaujiesi? taip ir maniau, kad tik paistalai, apie savo neegzistuojancias galias is zmoniu pinigus ismusineti. Jei zinai TIESA anot taves, tai dek info juodai ant balto parasyta, nes cia ir tema apie tai, o ne nagrinek mano asmenybe ir pilk siuksles.

VSD man jokiu padu niekada nekedens, nes jei skaityt moketum, tai pamatytum, kad ne i Lietuva atvykti as kvietimus rasiau smile.gif Bet kaip matau skaityti nereikia, svarbu pasikolioti be jokio reikalo, o ne faktus parasyti, kuriuos cia taip skambiai apsiskelbiai zinanti.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 04 01, 20:45)
tai kur istatymas, kuriuo tu vadovaujiesi? taip ir maniau, kad tik paistalai, apie savo neegzistuojancias galias is zmoniu pinigus ismusineti. Jei zinai TIESA anot taves, tai dek info juodai ant balto parasyta, nes cia ir tema apie tai, o ne nagrinek mano asmenybe ir pilk siuksles.

VSD man jokiu padu niekada nekedens, nes jei skaityt moketum, tai pamatytum, kad ne i Lietuva atvykti as kvietimus rasiau smile.gif Bet kaip matau skaityti nereikia, svarbu pasikolioti be jokio reikalo, o ne faktus parasyti, kuriuos cia taip skambiai apsiskelbiai zinanti.

Susukonspektuok tema is naujo ir tada atsakinek vel i kiekviena neaiskuma is eiles. Apie koki cia pinigu ismusinejima bludiji? Ziurek istatymu hierarchija. Turi laiko ir noro konspektuoti tai ir daryk taip. www.migracija.lt ir www.urm.lt Tai turetu buti tavo megtamiausi puslapiai ir dar vienas geras įstatymas yra -tai "dėl užsieniečių teisinės padėties" su visais pakeitimais. Aisku nepamirsk ir Šengeno sienu bei vizu kodeksų. Tik deja manau, kad visvien nerasi Vidaus reikalu ministro visu patvirtintu taisykliu. Bet tu gi ne tingine, gal paieskosi ir rasi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Dediesi protinga, o net nesusigaudai, kada galima reikalauti iš kvietėjo padengti išsiuntimo išlaidas- mirk iš juoko žinovė.... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Merginos nepasitikekite jos paistalais. Geriau jau pacios paskaitykite visa info minetuose puslapiuose ir pasidarys viskas aisku. O jei ne ,klauskite pas migracijos darbuotojus ar konsulatuose ,kur jums patogiau. Tada turesite nešališka nuomonę.

"dianita, tu surask toki istatyma kodekse, " Vien jau šitas MichGirl sakinys apie ja pasako viską. Pasiskaityk brangioji dar ir teis4s teorija ir suprasi, kad taip buti negali. 5statymas yra viena, o kodeksas visai kita. Burokinė tu teisės žinovė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giletaite: 02 balandžio 2010 - 12:37
QUOTE(giletaite @ 2010 04 02, 06:30)
Susukonspektuok tema is naujo ir tada atsakinek vel i kiekviena neaiskuma is eiles. Apie koki cia pinigu ismusinejima bludiji? Ziurek istatymu hierarchija. Turi laiko ir noro konspektuoti tai ir daryk taip. www.migracija.lt ir www.urm.lt Tai turetu buti tavo megtamiausi puslapiai ir dar vienas geras įstatymas yra -tai "dėl užsieniečių teisinės padėties" su visais pakeitimais. Aisku nepamirsk ir Šengeno sienu bei vizu kodeksų. Tik deja manau, kad visvien nerasi Vidaus reikalu ministro visu patvirtintu  taisykliu. Bet tu gi ne tingine, gal paieskosi ir rasi biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Dediesi protinga, o net nesusigaudai, kada galima reikalauti iš kvietėjo padengti išsiuntimo išlaidas- mirk iš juoko žinovė.... biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Merginos nepasitikekite jos paistalais. Geriau jau pacios paskaitykite visa info  minetuose puslapiuose ir pasidarys viskas aisku. O jei ne ,klauskite pas migracijos darbuotojus ar konsulatuose ,kur jums patogiau. Tada turesite nešališka nuomonę.

"dianita, tu surask toki istatyma kodekse, " Vien jau šitas MichGirl sakinys apie ja pasako viską. Pasiskaityk brangioji dar ir teis4s teorija ir suprasi, kad taip buti negali. 5statymas yra viena, o kodeksas visai kita. Burokinė tu teisės žinovė biggrin.gif


ok bla bla bla keli paragrafai, o kur taip sitoj temoj svarbi citata, kuria tu vadovaujiesi savo darbe sakei. Vien del to, kad garsiai reki ir prasivardziuoji taves teisesne uz mane nepadaro... matau pacituoti nieko negali, nes...? o zmonems butu tikrai aktuali info...
Atsakyti