Įkraunama...
Įkraunama...

Vilnoniai drabužėliai

Gal kas matete pigiau vilnos ar vilnos/silko apatiniu maikuciu 2-3 ir 3-4 metu vaikiukams?domintu Kaune.

ziurejau www.rasakila.lt tokios kainuoja apie 100 lt doh.gif taip noretusi pigiau ax.gif
Atsakyti
Mes va tokius kelis turim, labai smagūs http://www.ekomama.l...products_id=181 , ir sakyčiau kaina dar plius minus normali... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolytė @ 2008 11 02, 19:13)
Mes va tokius kelis turim, labai smagūs http://www.ekomama.l...products_id=181 , ir sakyčiau kaina dar plius minus normali... rolleyes.gif

gaila, musu dydzio nera verysad.gif mums reikia 98-104 ax.gif
Atsakyti
gal kas planuoja i rasakila traukt apsipirkt ir noretu padet - pasakyciau dydi - man viena maikute prikabintu ir atsiustu pastu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mune @ 2008 06 10, 10:10)
vilnoniu drabuzeliu galima isigyti parduotuveje priesais Silainiu Maxima kaune. Berods ji yra Mosedzio g. .......


Taip, ten tikrai yra thumbup.gif ieškojau dukrytei kelnyčių tokių plonų, kad galėtų dėtis ant pėdkelnių, mat dievina tik sukneles, tai, kad nebūtų šalta subiniukui ieškojau tokių plonų ax.gif nu ir radau, raudonos, paprastutės plonytės, 100% vilna, teko pirkt, bet kainyt4 tai 73lt doh.gif nu jau daug sakyčiau, bet ką padarysi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes! As savo pupai irgi nupirkau vilnoni kombinezona is tos danu firmos Lana Care ir tokia pat kepuryte. Esu labai patenkinta thumbup.gif Kadangi nepirkau zieminio kombinezono, tai rengiu ta vilnoni kombinezoniuka einant i lauka po rudeniniu kombinezonu, ir vaikuciui silta ir labai malonu! Zinau, kad be rasakilos dar juos parduoda www.vaikams.eu vilnietes gali apziureti Fabijoniskese ju parduotuveje "Centriukas", o ne Vilnietes, gali drasiai pirkti ju prekes internetu, as pati is ju ne karta pirkau. Siu vilnoniu rubeliu kainos tikrai nemazos, man pasiseke, kombinezoniuka nusipirkti parodos metu, buvo pigiau. Be to, toms auksarankems, kurios mezga, pataciau pirkti merino vilnos siulus ir pacioms ka nors sugalvoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
matau kalbejote apie vilnonius drabuzelius kudikiams, kuriu galima isigyti mezgimo salone "Mados kraite".
Buvau ten uzejus pries pora menesiu, deja, jie jau nebeprekiauja vilnoniais produktais kudikiams, bet va sumaniai aprengiau kita "vaika" smile.gif savo vyra:) kai prasidejo cia tie musu ziemos salciai uzsisakem megztini skirta po kostiumo svarku nesioti ir reituzus smile.gif pamenat, seneliai gal nesiojo tokius, po kelnemis dar vienas, siltesnes. Tai vat labai maniskis dziaugesi, kad po plonomis kostiumo kelnemis gali deveti reituzus, kuriu juk bendradarbiai nemato, o silta! smile.gif
Na o sau nusimezgiau suknele nesciajai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo espionne: 23 vasario 2009 - 13:13
QUOTE(Salkauske @ 2009 11 13, 18:37)
Didesnis,manau bus per didelis mano coliukei  ax.gif Reieks prasyti diedinos kad numegztu kazka panasaus.

nu nebent jusu mergyte labai smulkute, nes siaip jis toks nuo - iki, nes kai mazesne mergyte - bus suknyte, kai didesne - tunikele, rankoves ner placios, kelnes irgi - atraitytos super atrodo cool.gif
Atsakyti
o maniskis turi komplektuka merinosu vilnos thumbup.gif ,nekanda,miksta is svelni,ieina liemene,2 poros kojniu,kepure,kelnes ir megztukas tikrai geras daiktas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mamytes, si ketvirtadieni Vilniuje Savanoriu prospekte turguje nusipirkau naturaliu ale "naminiu" vilnoniu siuliuku. ax.gif Aisku kilo itarimu, ar tai is tikro vilna, bet zmogus turejo tautinio paveldo sertifikata, tai nemanau kad meluotu, be to dave savo koordinates, telefona, isikure yra Skriaudziuose, Prienu rajone. Pati uzaugau su mamos ranku darbo megztiniais ir kojinemis. Kiek domiuosi, tai yra sveika ir rekomenduojama vaikelius nuo metu laiko auti vilnonemis kojinemis, ar kas nors tai daro, ar galite pasidalinti sava patirtimi, kazka patarti ar is tikro tai nera per anksti? rolleyes.gif
Jei ka, tai teks sau kojines ir vyrui megztini megzti, nes siulai atrodo tikrai vilnoniai, mama padegino ir patvirtino kad vilna.
Ar jus mezgate savo vaikams, seimai? g.gif
Atsakyti
Labas, be abejo, vilna sveika kudikiams thumbup.gif . Juk su ja neperkais, bus silta. Be to nuo pat gimimo kudikius auna vilnonem kojinaitem, kad skatintu kraujo apytaka maziausiems. As megzti nemoku blush2.gif , bet uosviene numezga suneliui vilnoniu kojiniu. Labai tuo dziaugiuosi ir vertinu jas smile.gif gal galit duoti kontaktuka tu zmoniu kur prekiauja? nusipirksiu tikros geros vilnos ir paprasysiu, kad dar ka numegztu thumbup.gif
Atsakyti
Kai ka vaikui esu pirkus is Rasakilos, ten pat perku eko vilnos siulus ir mezgu vaikui, nes ne visus rubelius imanoma ipirkt, kainos nemazos vilnoniu. taip pat kai ka mezgu is paprastos merino vilnos skirtos kudikeliams, minksta, svelni wub.gif man asmeniskai labai grazu megzti ir ne tik rubeliai is vilnos, noretusi daugiau, deja, pinigine ne visada leidzia rolleyes.gif
Atsakyti