Įkraunama...
Įkraunama...

gyd.Samer Hamoudeh

Gal kas lanketes pas ji justiniskiu g 64? man idomu kokios kainos? siuo metu esu bedarbe, todel tikrai aktualu. manau,kad turiu problemu rimtu, o seskines poliklinikoj kulikauske nlb rimtai ziuri i tai, tik siuntineja pas kitus, nieko nepaaiskina, neissiaiskina koks uzdegimas, net vaistu paskirt pati negali nu zdz net nenoriu kalbet, koks atsainumas... verysad.gif
Atsakyti
Negi niekas nesilankes? :/
Atsakyti
Labukas,senai vaikstau pas si gydytoja dar kai dirbo seskineje, dabar lankausi pas ji Justiniskese,tikrai visiems patariu si gydytoja. Justiniskese kazkas cia klause del kainu tai pvz. esu nescia pasitikrinti su echoskopija kainuoja 150lt, bet kiekvienas vizitas kainuoja skirtingai ness priklauso ka jis ten daro:)


as norejau paklausti ar kas su gydytoju taresi del gimdymo? kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Loy @ 2014 01 21, 15:16)
Labukas,senai vaikstau pas si gydytoja dar kai dirbo seskineje, dabar lankausi pas ji Justiniskese,tikrai visiems patariu si gydytoja. Justiniskese kazkas cia klause del kainu tai pvz. esu nescia pasitikrinti su echoskopija kainuoja 150lt, bet kiekvienas vizitas kainuoja skirtingai ness priklauso ka jis ten daro:)
as norejau paklausti ar kas su gydytoju taresi del gimdymo? kiek kainuoja?


Lab, esu nescia ir lankausi dabar pas si gydytoja. Tik ne Justineskese (ten buvau 1 karta), bet Antaklany. Ten jis priziuri nestukes Motinystes centre (priklausanti Antakalnio klinikinei ligononei). Ir kaina superine - 42.10 Lt sumoki i registratura kiekviena karta ir viskas, nesvarbu ar ima krauja, ar daro echoskopija.
Manau, jog gydytojas ten ir ne nestukes gali apziureti uz normalia kaina, tik reikia su jam asmeniskai paskambionti ir susitarti.
Atsakyti
QUOTE(jelenastud @ 2014 03 23, 21:18)
Lab, esu nescia ir lankausi dabar pas si gydytoja. Tik ne Justineskese (ten buvau 1 karta), bet Antaklany. Ten jis priziuri nestukes Motinystes centre (priklausanti Antakalnio klinikinei ligononei). Ir kaina superine - 42.10 Lt sumoki i registratura kiekviena karta ir viskas, nesvarbu ar ima krauja, ar daro echoskopija.
Manau, jog gydytojas ten ir ne nestukes gali apziureti uz normalia kaina, tik reikia su jam asmeniskai paskambionti ir susitarti.

laba, o super thumbup.gif kaip tik ryt norėjau bandyt patekt pas šį gydytoją. Su nėštumu komplikacijos ir niekas man nieko normaliai nepaaiškina ir nepasako. Jau pavargau nuo nuolatinio nerimo. O kaip su eilėm pas jį? Tą pačią dieną ar artimiausiu metu patekti įmanoma?
Atsakyti
QUOTE(arfineja @ 2014 03 23, 22:24)
laba, o super  thumbup.gif kaip tik ryt norėjau bandyt patekt pas šį gydytoją. Su nėštumu komplikacijos ir niekas man nieko normaliai nepaaiškina ir nepasako. Jau pavargau nuo nuolatinio nerimo. O kaip su eilėm pas jį? Tą pačią dieną ar artimiausiu metu patekti įmanoma?

Kadangi jis dirba ir privaciam kabinete ir Antaklni, tai manau reiketu derinti data. Antakalni jis uzraso pagal savo budejimo grafika.h
Atsakyti
QUOTE(jelenastud @ 2014 03 27, 11:02)
Kadangi jis dirba ir privaciam kabinete ir Antaklni, tai manau reiketu derinti data. Antakalni jis uzraso pagal savo budejimo grafika.h

Sveiki.o gal kartais kas i az.gali jo numeriuka paradyti.negaliu jo niekaip pagauti.aciu
Atsakyti
Sveikos, o jis gal vėl nebepriima gimdymų? Nes pažiūrėjau, kad dabar jis dirba Ginekologijos skyriuje Antakalnyje. Gimdymo skyriuose jo nėra... Gal kas žinote?
Atsakyti
Sveikos! Gal kas galetu pagelbet del kontaktu Samerio, kaip pas ji siuo metu patekti galima?
Atsakyti
QUOTE(loveliuk @ 2014 08 26, 22:52)
Sveikos! Gal kas galetu pagelbet del kontaktu Samerio, kaip pas ji siuo metu patekti galima?


As irgi noreciau.
Antaklanio klinikose yra mamos klinika, galima uzsiregistruoti, bet reikia buti nestukei jau
Atsakyti
Gal siuo metu kas nors lankosi pas SH? Parasykit az prasau, labai reikia...
Atsakyti
Labas. Ar tiesa, kad jau nepriima jis antakalnio motinystes centre? verysad.gif
Atsakyti