Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

o smeliai projekta ar matet? bet kainos kokios dideles. www.smeliai.lt berods.

tik jokiu budu neiklimpkit i liuna baltu13 name. nepirkit ten butu, bedos bus 5000000.
Atsakyti
O tai kas ten netvarkoj su tuo Baltų 13?

Žiūriu, pastatė jau seniai, o gyvenančių ten ne perdaugiausia (kiek vakare pravažiuoju, matau mažokai degančių šviesų languose- iš to ir darau ušvadas).
Atsakyti
Sveikutes, gal kas jau isigijo butuka Narsieciuose, zilviciu g. "Investiciju valdymo" ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada_: 28 gruodžio 2007 - 12:37
sveikos,ieskau kaimynu gossip.gif .pirkom buta šilainiuose 'lazdynu namai' is construction.gif kaustos
Atsakyti
labas, mes pirkom ir lazdynu kvartale yit kaustos. Kuris namu jusu?
Atsakyti
labas sunglasses2.gif mes morkiniam 5-je ,ketvirtame aukste.dabar va sedim 2.gif ir raktu laukiam
Atsakyti
sveikos smile.gif gal kas ka girdejot apie projekta "Pusynas" karmelavoj? kaip ten butai?
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2008 01 04, 13:25)
sveikos smile.gif gal kas ka girdejot apie projekta "Pusynas" karmelavoj? kaip ten butai?


Na aš buvau nuvažiavus į tą vietą pasižiūrėti. Ten senas namas renovuojamas. Šiaip gal tie butai kokybiški bus, nes vis tiek jau namas seniau pastatytas, pamatai tvirtai į žemę nusėdę, sienos neturėtų skilinėti ir pan., bet man vieta schmoll.gif Labai jau užkampis toksai. O dar girdėjau, kad žiemą ten šalia to namo keliai nevalomi, tai iš vis kažkaip baisu pasidarė smile.gif
Atsakyti
oi mergaites su tuo baltu 13 tai pasakot ir pasakot.... matau pati kiek ten gyvena ir neveltui... knyga galiu rasyt keik ten makliu ir koks ten apsisaukelis pardavineja.. vien jau sutartuis ten pakisa negeras, o paskui pats prie ju kimba ir toliau... vien zo tikrai nepirkit ten, niekam nelinkiu tiek i liuna brist...
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 11 23, 11:17)
81 mikriukas lygiai kas 20 min. ax.gif Ir tikiuosi, kad mikriukai padažnės, kai tiek  naujų gyventojų atsikraustys. g.gif



Teoriskai lygiai kas 20 min lotuliukas.gif Realiai - kada nori, tada vaziuoja ax.gif O kad padauges -nzn g.gif Atsikraustem vasara, tai paskui pirmas darbas buvo nusipirkt masinyte....Nes laukdama to mikriuko stypsai stypsai, ir tai veza tik savo marsrutu....Jei nori nesusalt - keblini iki LZUU, bet juk nera saligaltviu....Labai nesaugiai jautiesi. Tiesa, seniunijoj zada, kad padarys tuos saligatvius, bet jau gal kelinti metai zada....

Bet neziurint sitos problemos (kuri issisprende, kai nusipirkau masinuka), esu labai patenkinta, ramu (tiesa, vasara dienomis dar lektuvai is Aleksoto paskraido), vaikai gali ramiai i kiema iseit....


Kiek zinau, anksciau brangiai bet kokybiskai state norex (www.norex.lt). Bet dabar man atrodo, kad gal jie subrangovams statybas pereleide - reiketu pasidometi....Silainiuose neblogoj vietoj stato (Setos g.) - draugai ten gyvena, grazi vieta...
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 01 09, 13:56)
Teoriskai lygiai kas 20 min  lotuliukas.gif  Realiai - kada nori, tada vaziuoja  ax.gif O kad padauges -nzn  g.gif  Atsikraustem vasara, tai paskui pirmas darbas buvo nusipirkt masinyte....Nes laukdama to mikriuko stypsai stypsai, ir tai veza tik savo marsrutu....Jei nori nesusalt - keblini iki LZUU, bet juk nera saligaltviu....Labai nesaugiai jautiesi. Tiesa, seniunijoj zada, kad padarys tuos saligatvius, bet jau gal kelinti metai zada....

Bet neziurint sitos problemos (kuri issisprende, kai nusipirkau masinuka), esu labai patenkinta, ramu (tiesa, vasara dienomis dar lektuvai is Aleksoto paskraido), vaikai gali ramiai i kiema iseit....
Kiek zinau, anksciau brangiai bet kokybiskai state norex (www.norex.lt). Bet dabar man atrodo, kad gal jie subrangovams statybas pereleide - reiketu pasidometi....Silainiuose neblogoj vietoj stato (Setos g.) - draugai ten gyvena, grazi vieta...

O kurioj vietoj tiksliau gyvenat? ax.gif
Taip, antras auto būtinybė, nors vasarą mes dažnai važiuojam ir su dviračiais iš dabartinių namų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2008 01 09, 16:51)
O kurioj vietoj tiksliau gyvenat?  ax.gif
Taip, antras auto būtinybė, nors vasarą mes dažnai važiuojam ir su dviračiais iš dabartinių namų.  bigsmile.gif



Gyvenam Ausros g. Pirkom puse senesnes (4 metu senumo) statybos namo. O Jus - jei ne paslaptis? ax.gif Jei nenorite viesintis -i AZ
Atsakyti