Įkraunama...
Įkraunama...

Laisvalaikio leidimas - kursai

gal zinot, ar "Eliza" dar organizuoja kursus kosmetikiu? Labai noriu, bet ju www nera info. gal kas lanket? O gal dar kur organizuojami kosmetikiu kursai? Isskyrus Femina Bona, nes ten vietos jau ner metams i prieki doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės ir ne tik jos, visa info apie "Elizos" organizuojamus kursus čia:
http://www.eliza.vln.lt/
sekmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS. smile.gif ,

KAS NORETU PRADETI VEIKLA ORIFLAME....
AR DAR VIS NEAPSISPRENDZIA RASYKITE MAN artistic@super.lt

cool.gif Lauksiu..
Atsakyti
Tai va ,vėl organizuojam siuvimo kursus.
Kursų pradžia planuojama arba gruodžio, arba sausio mėnesi. Priklausys nuo Jūsų pageidavimų.
Pagrinde grupė renkama Kaune, tačiau jeigu susidarytų grupė Vilniuje tai bus dėstytoja atvažiuotų..
Laukiu norinčiu ir besidominčiu merginu private

Mokoma pagrindai su įvairiom smulkmenom ir niuansais, pradedama nuo mokymo pasisiusti sijoną, kelnes, bliuskelias, po to kaip varijuoti, keisti forma pritaikyti žmonėm, ar sau tiksliai, kaip naudotis iškarpomis, kaip patiems daryti iškarpas, tuo pačiu ir visos smulkmenos pradedant užtrauktuko įsiuvimu,apykakle, rankogaliais, kaip siūti ir apsiūti. Čia ir rekomenduojama pradedančiosioms, tačiau jeigu turite klausimų, arba norite konkretesnių dalykų taip pat galima mokytis pas dėstytoją individualiai.
Dėl kainos kol kas pasakyti negaliu, nes jinai priklausys nuo to kokias patalpas gausim.
Šiaip pas ją lankiau pati ir man labai patiko, tikiuosi eiti I pratesimą.
Pati dėstytoja labai dėmesinga, maloni, palaiko padeda, jeigu ko nesupranti visada paaiškins, padės.
Ji kursus veda jau 10 metų. Yra baigusi KTU,spec.-drabužio dizainas ir siuviniu technologija.
Taigi jeigu yra kokių klausimų visada prašom wink.gif
Jeigu domina tiesiog duokite žinoti!
Atsakyti
Sveikutes

kalbejot apie siuvima ax.gif tai toms kurios nori ismokti siuti galiu padeti thumbup.gif
pati esu baigusi UPM siuveja modeliuotoja , KTU siuviniu dizaina bakalauga , bei magistra, siuvu drabuzius jau daugiau nei 10 metu sau ir kitiem, taip pat turiu darbo stazo kaip dizainiere, konstruktore ir siuveja thumbup.gif sukurusi keleta kolekciju. ax.gif
tad jei ka sudominau kreipkites
geriausia i az

drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif Gal ką domina Ispanų kalbos pamokos?
Atsakyti

4u.gif
ko tai labai tilu cia ax.gif
Atsakyti
o man butu idomus svieciamieji kursai tevams. Apie vaiku auklejima, problemas.

Gal kas turi info?? Vilniuje
Atsakyti
Sveikutes!! 4u.gif
Gal kas nori lankyt rytietisko ar klasikinio masazo kursus? Ieskau poros. Nes kaip sake vienai nelebai mokytis. Reikia bent 2 zmoniu.
Jei kam idomu galiu papasakoti daugiau ar duot kontaktus zmogaus pas kuri lankysiu.
Jei ka AZ wink.gif
Atsakyti
gal kas žinote, kokius kulinarijos kursus kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tsile @ 2008 02 13, 16:04)
gal kas žinote, kokius kulinarijos kursus kaune? 4u.gif

kulinarijos galeciau pamokyti, bet ax.gif Vilniuje
Atsakyti
Na taip į Vilnių neprivažinėsi verysad.gif
Dėkui už pasiulymą 4u.gif
Atsakyti