Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(pantera83 @ 2008 02 28, 19:55)
idomi, atrodo kaip is salotu lapu biggrin.gif gal is tikruju is ju? mirksiukas.gif


tai dabar yra tokios "geles", atrodo kaip kopustai mirksiukas.gif tik as maciau tokia i raudonuma, o cia visai zalia smile.gif
Atsakyti
Šiandien visai netyčia eidama radau "Žiežmarių gėlių" saloną Vilniuje. Atrodo naujas, nes anksčiau ten jo lyg ir nebuvo (Konstitucijos pr., priešais savivaldybę). Pašnekėjau su pardavėja, tai parodė man kelis katalogus su puokštėms. Tikrai yra puokščių įvairiems skoniams - nuo prabangių iki kuklesnių, o ir pardavėja labai miela, iškart kavos, šokolado pasiūlė, viską aprodė, suprato, ko noriu. Sakė, kaina nuo 50 lt (kitose vietose iškart minėdavo 100 lt). Tik nebuvo florisčių tuo metų, tai kitą savaitę eisiu puokštės užsakinėti, tuomet ir sugalvosiu tiksliai ko noriu smile.gif
Atsakyti
[quote=Bahara,2008 02 28, 18:09]
[quote=Arfeja,2008 02 28, 18:16]
O as lb norejau sketuko formos arba veduokles, bet kai pamaciau sita, tai ji man lb patiko wub.gif Prasysiu kad tokia padarytu man wub.gif

Tikrai labai grazi thumbup.gif
[/quote]
Aciu 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 28, 18:03)

Dar karta aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 28, 18:32)
o kaip jums sita? Radau vestuviniu puoksciu tinklapiuose  lotuliukas.gif
http://public.fotki....enuimg4679.html

Man tai ne schmoll.gif tikrai kaip salotos atrodo biggrin.gif
P.S aisku nesupyk uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 02 28, 17:21)
grozis  wub.gif  o kazin is kur tu juros zvaigzdziu gauti  g.gif

zvaigzdziu maciau pirkti siaures miestelyje, salia Thomas Philips esancioje parduotuveje, nepamenu jos pavad
Atsakyti
QUOTE(Arfeja @ 2008 02 28, 20:49)
Man tai ne  schmoll.gif  tikrai kaip salotos atrodo  biggrin.gif
P.S aisku nesupyk uz nuomone  4u.gif


Nepykstu, man jos irgi kaip salotos. Arba kaip kazkoks kopustas. Bet cia nuotaikai pakelti idejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 28, 23:18)
Nepykstu, man jos irgi kaip salotos. Arba kaip kazkoks kopustas. Bet cia nuotaikai pakelti idejau  lotuliukas.gif




lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2008 02 28, 23:02)


As kai tik pamaciau, toks keistas juokas paeme ir garsiai net pasakiau sau kas cia per kopustas lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(amutex @ 2008 02 25, 22:53)


O sita man kazkaip daugiau kokiai svociai tiktu, tik nesupykit, juk kiek zmoniu, tiek nuomuoniu smile.gif Gal manoji irgi kam nepatiko, bet man ji buvo labai miela smile.gif
Atsakyti
as tai noriu baltu roziu, bet tokios ne visiskai apvalios formos, kai rasiu parodysiu, bet va rozytes kas be ko, man labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 02 28, 19:32)
o kaip jums sita? Radau vestuviniu puoksciu tinklapiuose  lotuliukas.gif
http://public.fotki....enuimg4679.html

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kaip kopūstas atrodo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2008 02 28, 20:31)
zvaigzdziu maciau pirkti siaures miestelyje, salia Thomas Philips esancioje parduotuveje, nepamenu jos pavad

Tu zvaigzduciu ir senukuose pilna, kur visi dziovinti augalai..
Atsakyti
Labas rytas rolleyes.gif Sakykite ar kas domėjosi kainomis Kauno gėlių salonuose.kiek maždaug kainuotų nuotakos puokštė, pamergių? Aš buvau Magnolijoje tai jaunajai maždaug sakė apie 150 lt jei iš kalijų, pamergėm po 30 nedidelės ant rankos. Gal ir jūs ką žinote maždaug?
Atsakyti
O man ta geltona tokia visai simpatiska biggrin.gif
Atsakyti