Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

sau nusprendziau puokste daryti is kaliju, o neseniai drauge pasake kad tipo blogas zenklas su kalijom teket , susinervijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 09 19, 14:28)
sau nusprendziau puokste daryti is kaliju, o neseniai drauge pasake kad tipo blogas zenklas su kalijom teket , susinervijau  doh.gif

Nesamone, tik priklausomai nuo sezono gali buti problema gauti, o siaip visai grazu...
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2007 09 19, 12:35)
Man sake , kad kainuos apie 80 Lt,bet cia be svarovskiu,ji ju niekur negavo,teks paciai ieskot.Kazin ar dar per 100 Lt ir as neperlipsiu  g.gif


swarovskis kainuoja kazkur 50 ct
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 09 19, 13:48)
[attachmentid=112650]Mano puokste 150 lt kanavo Seskines turgely, bet buvo tokia, kokios norejau  thumbup.gif
Papildyta:
Va tokia

Grazu wink.gif
mano panasi bus, tik dar tokie nukare peisai ant "zilku" tures kabeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2007 09 20, 16:28)
Grazu wink.gif
mano panasi bus, tik dar tokie nukare peisai ant "zilku" tures kabeti smile.gif

Aciu, man irgi labai grazi ji buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 09 19, 14:28)
sau nusprendziau puokste daryti is kaliju, o neseniai drauge pasake kad tipo blogas zenklas su kalijom teket , susinervijau  doh.gif

tai turbut daugiau negu pusei nuotaku blogas gyvenimas nusimato lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2007 09 19, 12:45)
Ir as manau,kad normali,kaip vestuvem  ax.gif paprastai progai ZYMIAI turbut butu pigiau  biggrin.gif
Tai jei paprastai progai uzsisakysi nuotakos puokste - pigiau nebus smile.gif
QUOTE(Lu Lu @ 2007 09 19, 14:28)
sau nusprendziau puokste daryti is kaliju, o neseniai drauge pasake kad tipo blogas zenklas su kalijom teket , susinervijau  doh.gif
g.gif O ka tokio blogo kalijos gali nulemti ?
Atsakyti
QUOTE(Pukute6 @ 2007 09 20, 22:14)
Tai jei paprastai progai uzsisakysi nuotakos puokste - pigiau nebus  smile.gif
  g.gif  O ka tokio blogo kalijos gali nulemti ?


Tai cia tik prietarai, kaip ir juoda kate, skaicius 13 ir t.t smile.gif Turbut daug kam kalijos asocijuojasi su laidotuvemis g.gif Nors as nemanau, gele yra gele mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkdevil: 21 rugsėjo 2007 - 14:18
QUOTE(pinkdevil @ 2007 09 21, 15:17)
Tai cia tik prietarai, kaip ir juoda kate, skaicius 13 ir t.t  smile.gif Turbut daug kam kalijos asocijuojasi su laidotuvemis  g.gif  Nors as nemanau, gele yra gele  mirksiukas.gif


smile.gif man kalijos asocijuosasi su laidovutemis smile.gif balta kalija tokia salta, marmurine gele. grazi aisku,bet tokia yra. ir tik nereikia is karto pykti-T.Y. mano nuomone.
spalvotos kalijos-man labai grazu ir graziau nei baltos
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2007 09 21, 15:27)
smile.gif man kalijos asocijuosasi su laidovutemis smile.gif balta kalija tokia salta, marmurine gele. grazi aisku,bet tokia yra. ir tik nereikia is karto pykti-T.Y. mano nuomone.
spalvotos kalijos-man labai grazu ir graziau nei baltos

o as spalvotu dar nesu maciusi blush2.gif smile.gif
Atsakyti
SVEIKOS MERGAITES mirksiukas.gif

PRISIZIUREJAU NUOSTABIŲ PUOKŠČIŲ MAN PUOKŠTES RIREIS SPALIO VIDURY , BET KAZKAIP NET NEGALVOJAU DAR APIE TAI doh.gif GAL JAU PATS LAIKAS EITI IR UZSISAKYTI KOKIA PUOKSTELE g.gif

P.S KALIJOS LAAABAI GRAZU BET TIE PRIETARAI blink.gif , AS NOREJAU TUOKTIS RAUDONA SUKNELE , NET BATELIUS NUSIPIRKAU , BET ATKALBEJO SAKO LABAI NEGERAI , RAUDONA SPALVA NUOTAKAI verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka10 @ 2007 09 22, 16:57)
SVEIKOS MERGAITES  mirksiukas.gif

PRISIZIUREJAU NUOSTABIŲ PUOKŠČIŲ  MAN PUOKŠTES RIREIS SPALIO VIDURY , BET KAZKAIP NET NEGALVOJAU DAR APIE TAI  doh.gif  GAL JAU PATS LAIKAS EITI IR UZSISAKYTI KOKIA PUOKSTELE  g.gif

P.S KALIJOS LAAABAI GRAZU  BET TIE PRIETARAI blink.gif  , AS NOREJAU TUOKTIS RAUDONA SUKNELE , NET BATELIUS NUSIPIRKAU , BET ATKALBEJO  SAKO  LABAI NEGERAI , RAUDONA SPALVA NUOTAKAI  verysad.gif

juk tai tavo diena, ir neturetum kreipti demesi i taikas sako mirksiukas.gif

renkis taip kaip nori, daryk sukuosena tokia kokios geidi 4u.gif

pamatysi, paskui pati save grausi, kad nepadarei to ar ano mirksiukas.gif
Atsakyti