Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: "Klevelis"

Tai va buvo isveze pas uosvius, kur ji ir augus, prancuzu buldoge turim, ir pagerejimas tikrai buvo visa menesi nesirgom, ir lengviau kvepavo plius daug lengviau sirgo, bet uosvis be priezasties mums pargrazino, nepaisant kad tai anukei ne i nauda. Ir kankinames vel, o mano tevai laiko kates viena is ju ir mano anksciau buvus, tai niekaip neiseina.
Taip pat itariu ir dulkem alergija, nes kai kaskada rubu spinta tvarkiau visokius patalus perinkinejau is kart slogyte jau akivaizdziai atsirado.
O suniukas tikrai geras, meilus tvarkingas, nera niekam ikandes, nereikalaujantis daug demesio kaip vadinu pensininku suo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(St.Rasa @ 2011 01 30, 19:33)
Tai va buvo isveze pas uosvius, kur ji ir augus, prancuzu buldoge turim, ir pagerejimas tikrai buvo visa menesi nesirgom, ir lengviau kvepavo plius daug lengviau sirgo, bet uosvis be priezasties mums pargrazino, nepaisant kad tai anukei ne i nauda. Ir kankinames vel, o mano tevai laiko kates viena is ju ir mano anksciau buvus, tai niekaip neiseina.
Taip pat itariu ir dulkem alergija, nes kai kaskada rubu spinta tvarkiau visokius patalus perinkinejau is kart slogyte jau akivaizdziai atsirado.
O suniukas tikrai geras, meilus tvarkingas, nera niekam ikandes, nereikalaujantis daug demesio kaip vadinu pensininku suo. 4u.gif

O jjūs duotumėt svetimam žmogui? Mano mamos draugė šunų mylėtoja labai, prioglaudžia visus tokius. Augina du šuniukus irgi mažiukus, pekinus. Aš ir pati prijaučianti, bet kol kas tai nėr sąlygų paimti. Na o tos draugės šuniukas jau labai senas, serga labai, bet galiu užklaust, gal dar ji negalėės paimt, o vėliau iš liūdesio nenorės unsure.gif bet paklaust galiu. Gaila ... bet vat aš ko labaiusiai bijau,jau kaip taip dirginasi ta kvėpavimo sistema, kad paskui nenueitų dar gilyn unsure.gif tfu tfu tfu. Bet žinai, sako,kad kai per švaru irgi negerai, bet matyt jau kai yra tas jautrumas dulkėm tai jau vsio g.gif o kokios užuolaidos? Man alergologė pasakė, nukabint visas užuolaidas, išnešt kilimus, pagalves ir pan. užuolaidos nebent labai lengvos ir lengvai skalbiamos. Na bet aš netikiu,kad mums būtų kas nuo dulkių, nes tie bėrimai tai būna ir žiemą ir vasarą ir visaip doh.gif
Žodž, linkiu greičiau Jums rast išeitį ir dukrytei pasveikt 4u.gif
Atsakyti
Manau reik pirmiausia tikrai issiaiskint,ar tai nuo suniuko,nes namuose pilna visokiu kitokiu alergenu,pvz valymo priemones,geles,ir t.t.
Atsakyti
Teisingai... kaip tik norejau pamineti geles, ypatingai zydincias.. unsure.gif
mes jau visu iki vienos atsisakem... isnesem is namu visus vazonus... ir ne del to, kad alergija mums nuo ju, bet tiesiog labai nesveika, kai pradeda nuo zemiu veistis visokie vabaliukai, pelesiukai, kai meta sporas ir t.t.t.. unsure.gif
gyvename be kilimu jau seniai.... nei vieno kilimo namie.. uzuolaidu naktiniu su ziburiu nerasi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hardute @ 2011 01 30, 22:06)
Manau reik pirmiausia tikrai issiaiskint,ar tai nuo suniuko,nes namuose pilna visokiu kitokiu alergenu,pvz valymo priemones,geles,ir t.t.

Taip taip, aš kažkada buvau adusi visą tą ilgiausią sąrašą visų galimų aplinkos alergenų. 4u.gif

QUOTE(IndreZ @ 2011 01 30, 22:17)
Teisingai... kaip tik norejau pamineti geles, ypatingai zydincias..  unsure.gif
mes jau visu iki vienos atsisakem... isnesem is namu visus vazonus... ir ne del to, kad alergija mums nuo ju, bet tiesiog labai nesveika, kai pradeda nuo zemiu veistis visokie vabaliukai, pelesiukai, kai meta sporas ir t.t.t..  unsure.gif
gyvename be kilimu jau seniai.... nei vieno kilimo namie.. uzuolaidu naktiniu su ziburiu nerasi  doh.gif  lotuliukas.gif

Vat šitą buvau skaičiusi ir dar buvau skaičiusi ir sąrašą konkrečių gėlių g.gif jaučiu reiktų pagooglinti ,kad rasti. Bet geriau jau ,kad tie mūsų vaikučiai po truputį išaugtų ir organizmas priprastų prie visų tų faktorių 4u.gif 4u.gif Aš vis dar to tikiuos
Atsakyti
pas mus tai maistas doh.gif
o mano teciui ir man buvo dulkes doh.gif
Atsakyti
Mes turim suniuka,jokie testai nerode,kad alergiskas sunims,bet mes netikejom,ir eksperimentavom,kol atradom kitas priezastis paumejimams.
Atsakyti
QUOTE(IndreZ @ 2011 01 30, 22:43)
pas mus tai maistas  doh.gif
o mano teciui ir man buvo dulkes  doh.gif

O tai jau pas jus ir šeimoj taip buvo unsure.gif Pas mus irgi maistas, tik perspėjo dėl tų rizikos faktorių. kai buvo labai stirpi reakcija, tai pasakė, kad vėl aišku dieta, kol nusiramins organizmas ir klausė ar dažnai serga kvėpavimo takų ligom, ir kažką užsiminė, kad paskui sako nepaūmėtų.tfu tfu tfu unsure.gif žodž, vis dar dieta doh.gif pas mus šeimoj, tai tik brolis buvo labai ir jo vaikas alergiški. O aš tai ne, nei tėtis. Va man stebuklingai alergija katėms atsirado nėštumo metu blink.gif o mažoji nealergiška blink.gif
Mes čia biškį nuo temos apie darželį krypstam blush2.gif Sakykit kaip ir kada maždaug jūs saviškius pasiimat iš daržiuko? na kokiu laiku?
Papildyta:
QUOTE(hardute @ 2011 01 30, 22:51)
Mes turim suniuka,jokie testai nerode,kad alergiskas sunims,bet mes netikejom,ir eksperimentavom,kol atradom kitas priezastis paumejimams.

o kokios priežastys? Tai kaip ir maniškei testas parodė labai žemus skaičius tam alergenų teste, o tų produktų ,nuo kurių būna stirpiausia reakcija, kai kurių net 0 rodė blink.gif nors akivaizdžiai įsitikinta, kad či anuo maisto. tai taip ir liko toliau stebėjimas ir dieta.
Atsakyti
o kokios priežastys? Tai kaip ir maniškei testas parodė labai žemus skaičius tam alergenų teste, o tų produktų ,nuo kurių būna stirpiausia reakcija, kai kurių net 0 rodė blink.gif nors akivaizdžiai įsitikinta, kad či anuo maisto. tai taip ir liko toliau stebėjimas ir dieta.
[/quote]
Mano vaikiuks taipat visu pirma alergiskas maistui,pieno baltymams,ir kt.daznai pagalvodavau,va,ilgiau pazaide su suniuku,ir paumejo.(nes kiek zinau alergizuoja ne tik suns plaukai),bet pasirodo buvo proga,ir puokste geliu ant stalo,arba netiko kvepalai sveciu,arba uz sienos remontas,arba pakeiciau valymo priemones(nors kai vaikas namie,nieko negaliu valyt,iskart ciaudi,alergine sloga),jau jei gryztam is sveciu,tai beveik visuomet paumeja,nes ten ir geliu ir kvapu ir daug kt.alergenu buna.
Atsakyti
sveikos, mums jau geriau ilgesni laika neuzkilo temperatura, buvo gyd gerkle neparaudus, gal vos vos nosiarykle.
O pas mus atvirksciai geriau jaucias ne namie, geliu nera kur ji miega, va kilimas sintetinis yra ir uzuolaidos.
Gal zinot kiek dienu iki odos durio testo negalima gert pries alerginiu?
Atsakyti
QUOTE(hardute @ 2011 01 31, 09:35)
Mano vaikiuks taipat visu pirma alergiskas maistui,pieno baltymams,ir kt.daznai pagalvodavau,va,ilgiau pazaide su suniuku,ir paumejo.(nes kiek zinau alergizuoja ne tik suns plaukai),bet pasirodo buvo proga,ir  puokste geliu ant stalo,arba netiko kvepalai sveciu,arba uz sienos remontas,arba pakeiciau valymo priemones(nors kai vaikas namie,nieko negaliu valyt,iskart ciaudi,alergine sloga),jau jei gryztam is sveciu,tai beveik visuomet paumeja,nes ten ir geliu ir kvapu ir daug kt.alergenu buna.

Tai va visokiausių tų priežasčių unsure.gif Aš kaip itk šiandien užmesdam aakį paskaičiau Sveikas žmogus žurnale apie alergijas, kad gali būti net ne nuo suvalgomo maisto, o nuo kvapo ir palietimo užtenka doh.gif ir dar nuo nikelio pvz., kurio yra ir mobiliuosiuose. man pvz. nuo nikelio alergija yra jei tik bižuterija su nikeliu, net užtinsta ausys iškart. dar ten buvo įdomiai prirašyta, bet jau vėlu, rytoj jei išeis tai parašysiu kas ten išvardinta.

QUOTE(St.Rasa @ 2011 01 31, 22:49)
sveikos, mums jau geriau ilgesni laika neuzkilo temperatura, buvo gyd gerkle neparaudus, gal vos vos nosiarykle.
O pas mus atvirksciai geriau jaucias ne namie, geliu nera kur ji miega, va kilimas sintetinis yra ir uzuolaidos.
Gal zinot kiek dienu iki odos durio testo negalima gert pries alerginiu?

Nežinau šito tikrai. Okam darysit? Dėl šuniuko tirsit?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Man atrodo, kad pora savaiciu turi buti be vaistuku, bet neesu tuo simtu proc. tikra doh.gif
Atsakyti