Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias fotografijas vertinate?

o as tai megstu pozuoti ir man patinka, kad musu vestuviu foto yra butent tokios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2007 09 19, 19:19)
o as tai megstu pozuoti ir man patinka, kad musu vestuviu foto yra butent tokios  smile.gif

Mums su MB ir patinka pasimaivyti lotuliukas.gif Bet norejome ivairiu nuotrauku 4u.gif
Atsakyti
ziurejau drauges ir savo vestuviu nuotraukas, kaip diena ir naktis skyresi (kaip ir kaina fotografo, maniskis 250lt, drauges 1000lt gal net daugiau).
nzn kodel daruge paeme ji toki brangininka, o nuotraukos visos tik sustatytos tokios:tai su giminem, tai su sese, tai su mama, tai su penktos eiles pusbroliu zo, prie "rutu darzelio" su visais. man asmeniskai nelabai patiko, nes as norejau gyvu emociju, nes man svarbu, kad parodytu fotografas po vestuviu, kokia as buvau, mano vyras vestuviu diena ir kad nuotraukose matytusi ir jaudulys ir sypsenos ir asaros- svarbu gyvas vaizdas!!!!

Papildyta:
p.s. o mano nuotraukos gyvos ir buvo biggrin.gif
Atsakyti
matot daug kas pozavima suvokia ir labai primityviai kaip va pateikiai - visi prie rutu darzelio ar baznycios vartu. Siaip tokiu nuotrauku praktiskai nepavyksta isvengti ne vienam fotografui, ir dazniausiai jos daromos del sveciu giminiu, kad neva kiekvienas turetu nuotrauka su jaunaisiais visu ugiu ir nenusuktais veidais... na tebunie tai protokolo dalis.... mirksiukas.gif
bet.... jei nera jokiu kitokiu foto - jau beda. tas pozavimas, jei vyksta zaidimo forma, gali isties naturaliai gautis, t.y. zmogus ar poros naturaliai atsistoja i poza ir buna pagautas butent tas momentas... Sitaip dirba nemazai pasaulinio lygio meistru, reklamines fotografijos kurejai ir ju darbuose kazkaip nepasigendi to cia daznai prasomo "naturalumo". Bet vat tas sugebejimas tinkamai "pagauti" ir yra talentas.
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 09 27, 22:06)
matot daug kas pozavima suvokia ir labai primityviai kaip va pateikiai - visi prie rutu darzelio ar baznycios vartu. Siaip tokiu nuotrauku praktiskai nepavyksta isvengti ne vienam fotografui, ir dazniausiai jos daromos del sveciu giminiu, kad neva kiekvienas turetu nuotrauka su jaunaisiais visu ugiu ir nenusuktais veidais... na tebunie tai protokolo dalis.... mirksiukas.gif
bet.... jei nera jokiu kitokiu foto - jau beda. tas pozavimas, jei vyksta zaidimo forma, gali isties naturaliai gautis, t.y. zmogus ar poros naturaliai atsistoja i poza ir buna pagautas butent tas momentas... Sitaip dirba nemazai pasaulinio lygio meistru, reklamines fotografijos kurejai ir ju darbuose kazkaip nepasigendi to cia daznai prasomo "naturalumo". Bet vat tas sugebejimas tinkamai "pagauti" ir yra talentas.

drinks_cheers.gif labai tiksliai pasakyta. Pritariu visu 100% Mes irgi siek tiek pozavom ir rezultatu esame labai patenkinti thumbup.gif (nors dar ne viska turime)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 28 rugsėjo 2007 - 15:09
QUOTE(uItra @ 2007 09 27, 23:06)
matot daug kas pozavima suvokia ir labai primityviai kaip va pateikiai - visi prie rutu darzelio ar baznycios vartu. Siaip tokiu nuotrauku praktiskai nepavyksta isvengti ne vienam fotografui, ir dazniausiai jos daromos del sveciu giminiu, kad neva kiekvienas turetu nuotrauka su jaunaisiais visu ugiu ir nenusuktais veidais... na tebunie tai protokolo dalis.... mirksiukas.gif
bet.... jei nera jokiu kitokiu foto - jau beda.

pritariu tau. as irgi manau kad reikia sugebet zmones sustatyt, moket tinkamai parinkt aplinka ir t.t kad gautusi grazios foto. man pvz buna lb grazios pozuotos ir padarytos retro stiliaus foto kur nors idomesnej prie retro besiderinancioj aplinkoj.. aisku, toks dalykas kaip fotografavimasis antikvaru parduotuvej ar kur panasiai man banaloka.. bet va paprastam senamiesy viska tinkamai sustacius labai grazu. Siaip geras fotografas manau is nieko betkur grazias foto gali padaryt. uztenka 1 grazaus kampo kur pastatyt jaunuosius ir jei jaunieji nera labai susikauste, tai super nuotrukytes gali gautis.. ir naturalumu kvepet..

hmm sunkiai siandien mintys lipdosi i kruva tikiuosi supratot ka pasakyt norejau blush2.gif
Atsakyti
O as vertinu naturaluma ir kuo maziau kompiuterines korekcijos burbuliuku, gelyciu, drugeliu ir pan. slykstu ziureti
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2007 09 30, 00:47)
O as vertinu naturaluma ir kuo maziau kompiuterines korekcijos burbuliuku, gelyciu, drugeliu ir pan. slykstu ziureti


tai cia apie tai ir nekalbama. man ir tokie dalymai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Jau po truputi ieskom fotografo ir matau kad bus labai sunku ji ishsirinkti, kadangi as labai reikli shiuo klausimu esu smile.gif

Pati nemazai patirties turiu tiek su fotografijos menu tiek su pozavimu ir visai nenoriu kad svarbiausios mano sventes akimirkas iamzintu koks "a la fotografas" smile.gif Reikalaivimai tik keli - kokybe, kompozicijos ismanymas, menishkumas, mokejimas bendrauti su fotografuojamais zmonemis smile.gif Del saves nebijau - zinau kaip pasisukti, atsistoti ir kaip sypsotis, taciau man svarbu, jog ir mano sventeje dalyvaujantys zmones butu iamzinti graziai ir menishkai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunbles: 02 spalio 2007 - 15:15
QUOTE(ikristute @ 2007 09 30, 00:47)
O as vertinu naturaluma ir kuo maziau kompiuterines korekcijos burbuliuku, gelyciu, drugeliu ir pan. slykstu ziureti

tai ne kompiuterine korekcija, tai - kicas. Aisku, uz savo pasisakyma vel turbut gausiu per galva, bet nera sitam "menui" kito pavadinimo. NERA.

o kompiuterine korekcija nuotraukai atsiskleisti butina. kai baigsis sezonas, galesiu pavyzdziais iliustruoti kaip gali pasikeisti nuotrauka ir igauti net kelis skirtingus stilius butent su fotoshopo pagalba.
O del aplinkos - sutinku, kad fotografuoti galima visur. kartais uztenka nedidels idomios detales - ir jau gaunam labai patrauklu kadra, o siaip pagrindinis ir esminis sekmingos fotografijos veiksnys - sviesa mirksiukas.gif uztenka gero apsvietimo, ir galima net tuscioj vietoj wow kadru padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2007 10 02, 18:38)
tai ne kompiuterine korekcija, tai - kicas. Aisku, uz savo pasisakyma vel turbut gausiu per galva, bet nera sitam "menui" kito pavadinimo. NERA.

o kompiuterine korekcija nuotraukai atsiskleisti butina. kai baigsis sezonas, galesiu pavyzdziais iliustruoti kaip gali pasikeisti nuotrauka ir igauti net kelis skirtingus stilius butent su fotoshopo pagalba.
O del aplinkos - sutinku, kad fotografuoti galima visur. kartais uztenka nedidels idomios detales - ir jau gaunam labai patrauklu kadra, o siaip pagrindinis ir esminis sekmingos fotografijos veiksnys - sviesa  mirksiukas.gif  uztenka gero apsvietimo, ir galima net tuscioj vietoj wow kadru padaryti smile.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 03 spalio 2007 - 12:09
As vertinu nuosirdzias, naturalias, pilnas silumos nuotraukas smile.gif Labai svarbu kaip patys jaunieji sugeba save isreiksti ir pateikti smile.gif
Atsakyti