Įkraunama...
Įkraunama...

Tušti kvepalų buteliukai

Apklausa: ismesti ar pasilikti (431 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nzn ar panasi tema buvo (per daznai nesilankau cia). Taigi, dar viena bereiksme apklausa smile.gif .
Ka darote su tusciais kvepalu buteliukais? As negaliu ju ismesti tai ant spinteles sustacius lyg dekoracija. Smagu pasiziureti ir prisiminti ta laikotarpi, aplinka ir gyvenimo ispudzius kada juos naudojau. Cia lyg mano istorijos chronologija.
Atsakyti
išmetu, nes nesu dar turėjusi kvepalų, kurie būtų susiję su kažkuom ypatingu ax.gif O laikyti tam, kad rinktų dulkes schmoll.gif
Atsakyti
Aš negalėjau apsispręsti, už ką balsuot blush2.gif Nes kai baigiasi kvepalai, dar kurį laiką palaikau buteliukus (apie porą sav.), nes jeigu neturiu galimybės tuo metu pirkti tokių pat kvepalų, tai palaikau juos, kol "atsisveikinu" doh.gif O paskui jau išmetu, nes mano visų naudojamų kvepalų buteliukų kažkaip nepavadinčiau meno kūriniais, vertais ypatingo dėmesio g.gif
Atsakyti
man net mintis kažkaip nekilo laikyti tuščius buteliukus g.gif
Atsakyti
ismetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AVEDA @ 2007 09 11, 08:12)
nzn ar panasi tema buvo (per daznai nesilankau cia). Taigi, dar viena bereiksme apklausa  smile.gif .
Ka darote su tusciais kvepalu buteliukais? As negaliu ju ismesti tai  ant spinteles sustacius lyg dekoracija. Smagu pasiziureti ir prisiminti ta laikotarpi, aplinka ir gyvenimo ispudzius  kada juos naudojau. Cia lyg mano istorijos chronologija.



ismetu.. nesu likusi kaupti nereikalingo slamsto.. cia mazdaug tas pats kas rikiuoti namie tuscius butelius nuo alkoholiniu gerimu ir pasiriuzejus i juos prisiminti ka su kuo ir kur gerei.. smile.gif
Atsakyti
O as neseniai pradejau rinkt nes labai prie interjero tinka tongue.gif
Atsakyti
as tai ikisu i drabuziu spinta, nes:
1. stiprus kvapai apsugo nuo kandziu
2. kvepia drabuziai tada biggrin.gif
Atsakyti
pas mane kaip kada - buvo kvepalų, kurių nesunaudodavau iki pabaigos ir atiduodavau mamai - tai nežinau kaip ji po to pasielgdavo su jais. O tuos, kuriuos pati pabaigiu - pasilieku ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Metu lauk, nematau reikalo apsikraut tuščiais buteliukais smile.gif jei ir branguas žmogaus būtų dovanoti, nu velniam džiaugtis ištuštėjusiu buteliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2007 09 11, 11:10)
jei ir brangus žmogaus būtų dovanoti, nu velniam džiaugtis ištuštėjusiu buteliuku  g.gif

va va, tegu vėl padovanoja ir bus galima džiaugtis ne tuščiu, o pilnu buteliuku lotuliukas.gif
Atsakyti
aš laikau iki generalinių tvarkymusi biggrin.gif tada be galescio metu lauk
tik pirmuju rimtu kvepalu isigytu paauglystej buteliuka tebeturiu. grazus, beto kvapas daug maloniu prisiminimu kelia rolleyes.gif
ir siaip visai malonu uzuosti senus kvapus, prisiminti. bet apkrautos lentynos negrazu schmoll.gif
Atsakyti