Įkraunama...
Įkraunama...

"Dobilėlis" lopšelis-darželis

Sveikos mamytes biggrin.gif Niekur nerandu atsiliepimu apie si darzeli, gal kas lankete, ar girdejote atsiliepimu apie ji? smile.gif
Atsakyti
ir man butu idomu g.gif
Atsakyti
Mamkos, as pati pries koki 17-18 metu lankiau si darzeli thumbup.gif prisiminimai uzpludo... mano aukletoja buvo Zivile, gal ir dabar ji tebedirba ten? Ech.. geri laikai buvo blush2.gif
Atsakyti
al eten gal neinternetine smaytes veda vaikus kad niekas neatsiliepia
Atsakyti
"Dobilėlį" lankom mes, tiesa, jau paskutiniu metus. Darželis nieko, žinoma, būna ir geresnių. Smalsučių grupėje dirba nuostabios auklėtojos 4u.gif , be to, tai praildinta grupė įvairaus amžiaus vaikams, labai patogu. Norėtūsi vaikiukams daugiau veiklos ir maisto dažniau nei tris kartus.
Atsakyti
kaip samgu kad jau viena mamyte atsiliepe, prasm daugiau papasakot apie si darzely, ar ten reik is anksto uzsirasyt i ji ar jau kai sugalvosim vest tik tada eit, kaip direktore kysininke ar ne?
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2007 11 02, 14:25)
kaip samgu kad jau viena mamyte atsiliepe, prasm daugiau papasakot apie si  darzely, ar ten reik is anksto uzsirasyt i ji ar jau kai sugalvosim vest tik tada eit, kaip direktore kysininke ar ne?

as saviske dar lapkricio men uzrasiau, direktore maloni, kysio nedaviau.
Atsakyti
papasakokit daugiau apie ta darzely kaip vidui ar rode grupes?ne isores tai biski baisus ivaizdis
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2008 04 07, 16:06)
papasakokit daugiau apie ta darzely kaip vidui ar rode grupes?ne isores tai biski baisus ivaizdis

susitiksim, papasakosiu biggrin.gif
Atsakyti
oki biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. papuole mano maziukas i si lopseli darzeli. tad noreciau daugiau atsiliepimu apie ji. Lygtais bus auklyte vardu Maryte. Atsiliepkite mamytes, labai reikia. gal zinote kaip ta auklyte M 4u.gif aryte
Buciau dekinga labai labai
Papildyta:
mastau.gif
Atsakyti
sitame darzelyje turbut lankosi tos mamos kurios neprieina prie kompiuteriu g.gif
o kaip jus papuolet i sita darzely?buvot is anksciau uzsirase?
Atsakyti