Įkraunama...
Įkraunama...

Geri stomotologai Vilniuje

As jau treti metai lankausi pas gyd. Kacinskiene. Kabinetas ikurtas vaiku darzelio patalpose. Jos darbu esu patenkinta, ir kainos padorios.
Atsakyti
Pas gyd R.Stirbienę visa šeima lankomės jau bene penkeri metai. Jos kabinetas netoli koplyčios.
Atsakyti
Verkiant reiketu apsilankyti cry.gif ,taciau nenoriu keliauti i pirma pasitaikiusi kabineta, tad gal kuri siame rajone galite ka rekomenduoti?? Dekoju.
Atsakyti
Privaciai ar poliklinikoje?
Atsakyti
Noreciau privaciai , nelabai pasitikiu poliklinikos gydymu, be to ten kiek zinau eiles didziausios.
Atsakyti
10 poliklinikoj lankausi pas Griuniene. Senokai buvau, bet manau tebedirba. O del privataus gydytojo.... tai seskinej nelabai zinau. Teko lankytis justiniskese pas viena stomotologe, taciau, kiek zinau, ji pakeite darbo vieta... galesiu pasiteiraut, kur ji dabar randasi, jei geresniu rekomendaciju negausi.
O del poliklinikos eiliu, tai tenka ateit anksti ryte 6 - 7val ir kas greiciau i paskutini auksta i eilute cool.gif . Paprastesnis budas yra pasiskambyt tuo metu, kai registruoja, ir paprasyt talonelio. tongue.gif
Beje, kas dar... zinau, kad poliklinikoj yra ir labai nevykusiu stomotologiu verysad.gif .
Atsakyti
Vilniuje visada vaiksciodavau tikrai pas labai gera stomotologe , bet labai brangu. Viena danti suplombuoti kainuoja 150lt. Na kai gerai padaro, kai iseini patenkinta, tai kaip ir negaila tu pinigeliu, bet as manau, kad galbut yra pigesniu stomotologu ir taip pat geru. Kur Jus vaikstot Mielos Mamytes.
P.S. Nes kaip tik ir dukrytei sugedo dantukas ir noreciau ir jai butinai sutaisyti.
Atsakyti
Reikia verkiant pas stomotologa cry.gif Gal kas gali rekomenduoti lazdynuose, Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
galvojau pasiulysiu labai gera stomotologe, nes pati net is Kauno vazineju, bet pas ja irgi brangu... verysad.gif
Atsakyti
Ups, aš irgi brangininkus norėjau siūlyti... Bet jie labai gerai dirba ax.gif
Atsakyti
Man pats geriausias Rolandas 869918215, dirba Pilaitej, del kainu neatsimenu dabar, lyg ir neperdaugiausiai lupa, kam rekomendavau ji, tai visi pas ji ir sugrizta thumbup.gif Daro labai kruosciai ir is sirdies, megsta savo darba, o ir kaip zmogus labai fainas, rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2005 02 22, 16:32)
Reikia verkiant pas stomotologa  cry.gif Gal kas gali rekomenduoti lazdynuose, Vilniuje 4u.gif

As galiu smile.gif Jau daug metu gydausi M.Bizeviciaus kabinete.Jis yra prie "Pigiau grybo" parduotuves.Dar niekad juo nenusivyliau,o ir kainos labai prieinamos. 4u.gif
Atsakyti